הישרדות VIP (צילום: ורד אדיר)
בוקי ותורג'י. לא מדברים מאז | צילום: ורד אדיר

הפרק המגה דרמטי ששודר אמש בעונת ה-VIP של "הישרדות" הפך כמצופה לשיחת היום בפינות האספרסו, ועל הדרך פתח את הסכר לשיטפון השמועות סביב התרחשויות שקרו על האי לאחר ההדחה הדרמטית.

תזכורת מהירה לכל מי שזפזפ לאולימפיאדה: בפרק המדובר מאתמול חזינו כולנו איך בוקי נאה מצליח לפלח את פסלון החסינות מהתיק של ענת הראל, במעשה שעורר לא מעט יצרים בעיקר מצדו של איתי תורג'מן שהודח לבסוף על חשבנו של נאה.

לחשושים מרוכזים מאנשים ששהו על האי בתאילנד באותו הזמן מספרים על כמעט עימות פיזי שהתרחש בין תורג'מן הזועם לבין הכתב הפלילי לשעבר, שהצליח להפיל בפח את שאר השורדים ולהתגלגל קדימה בדרך לגמר.

מסתבר שסוף הפרק אותו ראו הצופים אתמול, בו נעלם לו תורג'י המודח אל עבר החשיכה תוך כדי שהוא מריץ כמה דאחקות עם אושרי כהן, הוא לא באמת מה שהתרחש לאחר שהמצלמות כבו, לפחות לפי מה שמספר בוקי נאה. "סוף מועצת השבט כמו שאני זוכר אותה הייתה לגמרי שונה ממה שראינו אתמול על המסך", הוא מגלה, "אבל בסדר, זה מה שההפקה בוחרת להראות וזה מקובל עלי. מה שאני זוכר מאותו רגע זה שהבן אדם השתולל כמו חיה ושני גברתנים מגודלים נאלצו להרגיע אותו".

זה הגיע למצב של עימות פיזי?
"זה לא הגיע לעימות פיזי, אבל אדון תורג'מן בהחלט היה נסער עד כדי כך שנאלצו לרסן אותו".

דיברתם מאז אותו הרגע?
"לחלוטין לא. מר תורג'מן היקר לא מדבר עם אף אחד מהשורדים מלבד אנה, ענת ואושרי, וטוב שכך".

אתה מצטער קצת על מעשה הגנבה?
"נראה לך. גנבתי את ההצגה והפכתי להיות לשיחת היום. לא עשיתי שום דבר פסול, והכול נעשה בהתאם לחוקי המשחק".

תגיד, איפה החבאת את הפסלון בזמן החיפוש של תורג'י?
"בחול ליד המועצה. כשהסתיים החיפוש החודרני לקחתי אותו בחזרה".

ענת הראל: "אני מבינה את בוקי"

אותם חוקי המשחק (שבארה"ב אוסרים על גניבת הפסלון) נבדקו היטב על ידי השורדים ההמומים שפנו אל נציגי ההפקה באי וביקשו הבהרות לגבי חוקיות גניבת פסלון החסינות. רק כאשר נמסר להם כי לפחות על פי התקנון הישראלי של "הישרדות", המעשה הוא חוקי וחלק מהמשחק, דעכה קצת האש מסביב.

את איתי תורג'מן כל זה לא ממש עניין, הוא המשיך את החרם שלו על בוקי נאה ועל שותפו לסוד איתי שגב. חרם שנמשך עד היום. "במרחק הזמן כל הדבר הזה נראה כמו בדיחה אחת גדולה, אבל שם זו לחלוטין הייתה דרמה רצינית", חושפת הנשדדת ענת הראל, "כשרואים את זה עכשיו, זה בוודאי לא נראה טוב כי כולנו כבר היינו במצב של חירפון מתקדם, אבל היום אני לגמרי מבינה את בוקי ואת מה שהוא עשה".

מבינה?
"שוב, זה הכול שאלה של מהם הקווים האדומים שלך במשחק. אני לא יכולה לומר שאני מצדיקה את המעשה הזה אבל המשחק הזה אתה רוקד בין הטיפות בשביל לשרוד. אתה צריך לשקר ולתחמן כל הזמן כי זה מה שיכול להוביל לניצחון שלך בסופו של דבר. כל עוד גניבה של הפסלון היא מעשה מותר בתקנון של 'הישרדות' אז זה הופך את מה שבוקי עשה לכשר אפילו שזה קצת מסריח".

הישרדות VIP פרק 22 ענת הראל (צילום: ורד אדיר,  יחסי ציבור )
צילום: ורד אדיר, יחסי ציבור

איך הגבתם באותו רגע שזה קרה?
"הלכנו וביקשנו לדעת האם הדבר הזה מקובל והסבירו לנו שהמהלך הזה הוא חוקי ולגיטימי ואין שום מניעה לעשות אותו. בהישרדות כל האמצעים כשרים, בסופו של דבר צריך לשם את הפרופורציות ולהבין שמדובר במשחק, ובמשחק הזה אתה משקר, אתה מרמה ואתה עושה הכול בשביל לשרוד. כנראה שגם גונב לצורך העניין".

האמנת שמישהו יעז לגנוב לך את הפסלון מהתיק?
"לא האמנתי שמישהו יעשה דבר כזה, אבל הכול שאלה מהם הקווים האדומים שלך. היה מקרה בהישרדות האמריקנית ששורד אחד שרף את הנעלים של כל שאר השורדים בשביל שיהיה לו עליהם יתרון, ככה שלא חסרים דברים מופרעים בתוכנית הזאת".

יש שמועות שתורג'י לא ממש נרגע אחרי ההדחה והעימות בינו לבין בוקי כמעט והגיע למהלומות.
"לא היה ולא נברא. אני מבינה שזה טרנדי עכשיו להפוך את תורג'י לנוכל, לאיש הרע ולגועל הנפש. נכון שכאשר הוא רעב הוא מתנהג מגעיל, אבל בגדול הוא בן אדם מדהים עם ערכים מצוינים, ואני יודעת שעכשיו זה הכי כיף לשנוא אותו, אבל זה לא פייר.

ומה לגבי העימות הפיזי שהיה או לא היה?
"זה שטויות במיץ. מה שראיתם זה בדיוק מה שהיה. אף אחד לא נגע בשני עם קצה האצבע ויש עשרות אנשים שהיו שם ויכולים להעיד. נכון שתורג'י לקח קשה את כל מה שקרה, אבל בסך הכול ההתנהגות של כולנו שם לא ממש החמיאה לאף אחד מהמעורבים".

בערוץ 10 סירבו להגיב לדברים.