אסתי שייבין (צילום: יח"צ, כוכב נולד)
שייבין. רק עם נינט | צילום: יח"צ, כוכב נולד
אסתי שייבין-אור, 28, מאפרת מקצועית

מאיפה: ראשון לציון.

עונה: ראשונה.

לאיזה מקום הגיעה: עד הראש בראש מול שי גבסו, בו נשרה.

ביצועים לזכור: "קראת לי אסתר", בליווי נינט וגיא שרפי.

אז איפה את? "אחרי שסיימתי את העונה התחלתי לאפר בטלוויזיה, ושם אני נמצאת עד היום. האמת היא שהגעתי ל'כוכב נולד' כתחביב, הייתי בטוחה שלא אגיע לנבחרת וגם כשהתמודדתי זה לא היה כדי לקדם שירה או דיסק. לכן כשהכל נגמר - זה עבר לי. ואז קיבלתי הצעה לאפר בטלוויזיה. הדבר הראשון שעשיתי היה 'השיר שלנו', משם המשכתי הלאה ל'הנפילים', 'אהרוני מבשל לחברים', 'החיים זה לא הכל' ועוד. יש לי סטודיו קטן בבית שבו אני מלמדת שיעורי איפור ואני אוהבת את העבודה שלי. חוץ מזה, התחתנתי לפני שלוש שנים, ויש לי ילד קטן".

היית חוזרת על החוויה? "כן, אבל של העונה הראשונה בלבד. העונות שהיו אחר כך - לא. העונה הראשונה הייתה דבר טהור, אף אחד לא ידע מה הולך לקרות. אף אחד לא האמין שאחרי התוכנית הראשונה נצטרך ללכת עם שומרים ברחוב מרוב כל האטרף".

בקשר עם מתמודדים אחרים? "רק עם נינט שמרתי על קשר מתמיד. בתקופה של 'השיר שלנו' היינו מתראות כמעט יום יום, ובגלל שאני עובדת בתעשייה יוצא לי לראות אותה מדי פעם. ואם לא - אנחנו מדברות בטלפון".

התגובה הכי שכיחה ברחוב: "עדיין יש תגובות. בעונה הייתי בלונדינית ואחר כך צבעתי לחום. אנשים אומרים לי: 'למרות שצבעת לחום, אנחנו עדיין מזהים אותך'".

טיפ למתמודדים:"תיהנו מכל רגע, תזרמו וקחו את זה בקלילות".

איך זה שכוכב אחד? "לא רציתי להיות כוכבת מההתחלה. אני נורא ביישנית ולא באתי במטרה שיגלו אותי. החשיפה שם הייתה טו מאץ' בשבילי, למרות שאחר כך היה לי תפקיד אורח ב'השיר שלנו' ויואב צפיר ניסה לדחוף אותי לעולם הזה, עדיין העדפתי להישאר מאחורי הקלעים, לאפר".