דנה עוברת את כל סוגי הדמעות
דנה וליאם. ראש בראש

בעונה שנשלטת בעיקר על ידי הנשים שמאכלסות את בית "האח הגדול" וגדושה בדינאמיקות של המין היפה, ארבעת המועמדות להדחה הקרובה במוצ"ש יוצרות מאבק מרתק שבוודאי ישפיע על ההתנהלות בבית ביום שאחרי.

פרידה, ליאם, ליהיא ודנה כולן מתייצבות על הגרדום, ועכשיו החברות הטובות ביותר של כל אחת מהן פורשות נאום הגנה מדוע החברה שלהן פשוט חייבת להישאר לגור בבית האח הגדול גם בראשון בבוקר.

"שום דבר מהתנהגות של ליהיא בתוכנית עד עכשיו לא מפתיע אותי", מספרת עינב דור חברה קרובה של ליהיא, "היה לי ברור שברגע שהיא תכנס לבית אז היא תתאהב במישהו וזה גם מה שהיא אמרה שיקרה עוד לפני. אני מאוד נהנית לראות את החיבור שלה עם עתי, רואים שהיא מאוהבת וטוב לה. חבל רק שאנשים פה בארץ משחקים אותה ענוגים וחסודים ומבקרים אותה על מה שהיא ועתי עושים".

למה את חושבת שהיא צריכה להישאר בבית?
"כי היא מלאה באנרגיות חיוביות וטובות, היא בחורה שמחה, כיפית ובת זוג נהדרת. היא ממלאת את הבית בשמחת חיים ובזכות הקופצניות שלה והחיוכים שלה יש אנרגיות וכיף בבית. אני לא רואה שום מצב שהיא לא נשארת בבית אחרי ההדחה ורק שהקהל לא יהיה מתחסד מדי".

בניגוד לליהיא שמצאה כתף חסונה להעביר עלייה את הימים בבית, לליאם רז יש בעיקר את דנה להישען עלייה אבל לפחות על פי החברה הטובה נעמה שמש, יש סיבה טובה מדוע הבחורה מתקשה קצת חברתית בבית.

"ליאם היא בן אדם מאוד אינטליגנטי ומאוד מורכב. היא לא בחורה קלה זה נכון, אבל קצת קשה לאנשים איתה כי היא חכמה. לא פלא שהיא התחברה לדנה כי היא אינטליגנטית ואפשר לדבר איתה. ליאם היא לא בן אדם קל אבל ברגע שמכירים אותה, היא נפתחת ואז פשוט מתאהבים בה".

יש סיכוי שיתאהבו בה בחוץ מספיק בשביל להשאיר אותה בבית?
"אני מאוד מקווה שכן כי אם יש מישהו שם שמגיע לו לזכות וגם צריך הכי הרבה את הכסף זו ליאם. היא ללא ספק הדיירת הכי איכותית בבית. חוץ מזה שהיא עוד לא נפתחה עד הסוף ויש לה עוד המון צדדים שהצופים עוד לא ראו בכלל".

בבית המצולם ליאם אוחזת בחוזקה בתואר החברה הכי טובה של דנה, אבל בחיים האמיתיים השיוך הזה נופל על יפעת ורדי. "דנה היא בחורה מקסימה ולוקח לה זמן להיפתח ולהתחבר לאנשים. לא היה לא קל למצוא שפה משותפת עם כל הדיירים ובגלל זה החיבור שלה עם ליאם ועם סיוון הוא כזה טוב. נורא הפתיע אותי כל מה שקרה עם פרידה אבל כנראה שיש אנשים שמקנאים שהם רואים אישה יפיפייה, אצילית ונורא אינטליגנטית וזה יוצר אנטגוניזם אצל אנשים. אגב חשוב לי להבהיר שלמרות הטוקבקים ומה שאנשים מרכלים, מלבד ניתוח להגדלת החזה דנה מעולם לא עשתה שום ניתוח פלסטי והיא יפיפייה טבעית".

ליהיא ועתי במיטה
ליהיא ועתי. אל תתחסדו

וזה יספיק בשביל להשאיר אותה במשחק?
"אין לי ספק שדנה תישאר וגם תגיע רחוק מאוד בתוכנית. היא מביאה עניין לקהל הצופים האינטליגנטים שרואים את התוכנית וחוץ מזה שהיא אשת שיחה מרתקת ומעניינית מאוד. בתור אם חד הורית שעברה המון בחיים היא יכולה לספק השראה להמון נשים חד הוריות שיכולות לשאוב ממנה חוזק ודוגמא כיצד אפשר להתמודד וגם להצליח".

מי שכנראה לא תזיל דמעה במקרה ודנה תודח היא פרידה, וגם לה יש חברה נאמנה שמפרטת מדוע אסור לוותר על הנוכחות שלה בבית. "אני מכירה את פרידה מאז שאנחנו ילדות והיא בן אדם עם אישיות מדהימה", חורצת אופירה כהן חברת ילדות של פרידה.

"היא בן אדם עם לב עצום שתמיד נותנת מעצמה עבור אחרים. קצת הפתיע אותי לראות את כל ההתנהלות הלוחמנית שלה בבית כי פרידה היא בן אדם שמסתדר עם אנשים והיא אמרה לי לפני שהיא נכנסה שהיא באה לתוכנית עם מסר של שלום. כנראה שקרו שם דברים שגרמו לה להתנהג אחרת ואני נורא מצטערת על התקרית שלה עם דנה".

היא שורדת את ההדחה הזאת?
"היא חייבת לשרוד אותה, לגמרי. אומנם לא נראה לי שהיא תיקח את המיליון אבל היא חייבת להגיע רחוק מאוד. יש לפרידה המון מה להציע ובלעדיה לא נראה לי שיש עניין בבית. היא עושה את כל האקשן העונה, גם אם זה לא תמיד לטעמי אבל לפחות היא עושה עניין. יש לה לב ענק והיא בן אדם טוב שפשוט חייב להישאר".

אין תמונה
פרידה. נשמה טובה