השקה מחוברים (צילום: עודד קרני)
מחוברים? אדיר מילר מאחל לחייל שי גולדן בהצלחה | צילום: עודד קרני
ההצלחה האדירה של הלהיט "מחוברות" חייבה קונטרה גברית, ואחרי קצת יותר משנה הגיע הגונג שמבשר את ההשקה הגדולה של "מחוברים". רן שריג, דודו בוסי, שי גולדן, ישי גרין ולואיס אדרי יככבו בגרסה הזכרית של תיעוד החיים במצלמת ווידאו אישית, ולפי הפרמיירה שנערכה אמש במרכז עינב בתל אביב אז בהחלט צפויה לנו עונה משעשעת במיוחד.

 המחובר הראשון שהתייצב עוד לפני שהתחיל האירוע היה נער ההיי טק ישי גרין, ששידר פאניקה קלה מנוכחות הפלאשים במקום אבל מיהר להשתלב במינגלינג ככל שהערב התגלגל.  לואיס אדרי, הנער יפה התואר שהגיע הישר ממצפה רמון, נראה גם הוא טיפה נבוך מכל המהומה ומדי פעם נמלט לאיזו פינה עם החברים מהפנימייה. הסופר והעיתונאי שי גולדן לא הגיע עם המשפחה או עם האישה והילדים, אבל היה מוקף בחברים מעיתון הארץ.

השקה מחוברים (צילום: עודד קרני)
תכירו את המחוברים החדשים שלכם, מימין לשמאל: רן שריג, דודו בוסי, ליאו אדרי, ישי גרין, שי גולדן | צילום: עודד קרני
רן שריג, שכבר די מתורגל בהשקות כיוצר וכתסריטאי של הסדרה "רמזור", חווה הפעם את מעמד העמידה בפרונט וקיבל חיזוקים מהחבר והשותף אדיר מילר, שבא לתמוך. האחרון שהגיח באיחור מדאיג של שעה היה הסופר והמחובר החמישי, דודו בוסי. בוסי, שהגיע עם הבת קים, לא הבין מה המהומה כשהצלמים קראו לו כדי להשלים את התמונה הקבוצתית.

מי שעוד הגיעו ללגום שמפניה היו כמובן צוות המחוברות האורגינלי ליאת בר און, אליזרין וייסברג, חנה רטינוב ודנה ספקטור מינוס מירי חנוך שהבריזה לטובת סידורים אישים. עוד הגיעו להתמנגל גיל קופטש, אביטל דיקר, יו"ר המועצה ניצן חן, מנכל הוט הרצל עוזר, יוצרי הסדרה דורון צברי ורם לנדס, הסופר ניר ברעם, אלון אבוטבול וליסה פרץ. 

השקה מחוברים (צילום: עודד קרני)
שי גולדן. לוקח את הסדרה צעד אחד קדימה | צילום: עודד קרני
השקה מחוברים (צילום: עודד קרני)
רטינוב. מה עם אהבה? | צילום: עודד קרני

השקה מחוברים (צילום: עודד קרני)
אליזרין והחבר תום. מה קרה לפינק ליידי? | צילום: עודד קרני

דנה ספקטור מחוברים (צילום: עודד קרני)
ספקטור. מטפחת את הדור הבא | צילום: עודד קרני

>> ציון ברוך רווק. מישהי מעוניינת?