אין תמונה
כהן. סוגר חשבונות ולא נשאר חייב
כנראה שלא יותר מידי פרצופים נמתחו בתדהמה אמש כאשר ארז טל בישר לציבור שיורם כהן הוא המודח השני מבית "האח הגדול" לעונה הנוכחית.

האיש והקסקט הגיח לבית על תקן המתנחל הדתי וכמעט שהצליח לקבל את פרס מנחם בן לדייר שיצליח לגרום אי שפיות לשאר המשתתפים, אבל גם כמה קריזות של נופר וסכסוך תנ"ך מהותי עם פרידה לא הספיקו בשביל להשאיר את המבוגר האחראי של הווילה יותר משלושה שבועות אל תוך העונה.

"אני מרגיש נהדר. ממש אושר גדול" כהן לא מתאמץ להסתיר עד כמה הוא מבסוט " לחזור הביתה ולראות את הילדים זה כיף שלא יתואר, חיכיתי לזה נורא".

לא היה בך שום רצון להישאר בבית?
"כל כך רציתי לצאת אבל גם כל כך רציתי להישאר, אז ככה שאין פה הכרזה חד משמעית. אני הייתי בשלוות נפש גדולה מאוד לגבי כל מה שקרה ובכל הדחה שהייתה וכולם היו במתח אני נמנמתי בחדר. אמרתי לכל המתמודדים שאם יש להם התלבטויות לגבי את מי הם צריכים לשים ברשימת ההדחה אז שפשוט ישימו אותי כי לי אין שום בעיה עם זה. כשנכנסתי לבית האח הגדול אמרתי לעצמי או שאני רוצה להיות מודח אחרי שלושה שבועות או שאני רוצה להגיע עד הסוף, תרחיש אחד מהם אכן קרה לבסוף. אני חושב שבזה שהודחתי אז חסכתי לי המון אינטריגות וריבים להמשך, ובכלל אני בן אדם פטאלי שמאמין שמה שקורה הוא תמיד יותר טוב מהתוכניות שאתה עושה".

אז איך אתה מסכם את החוויה שעברת?
"זו הייתה חוויה ענקית שנתנה לי המון, אני יכול לומר שהחיים שלי לא יחזרו להיות מה שהיו לפני שנכנסתי לבית האח הגדול. החודש הזה נתן לי הרבה, כמו לגלות שאפשר להיות נעול לתקופה ארוכה ללא המשפחה, ללא הסלולרי וללא עיתונים שאליהם אני מכור. גיליתי על עצמי המון דברים במהלך התקופה, ובעיקר זה שאני יכול לפזר גם סמכויות שצריך".

אין תמונה
לעד נזכור את הקרב על התנ"ך
הוא אולי לא הצליח לכבוש את לב המסמסים אבל יש דבר אחד שכהן כן הצליח להחדיר לשיחות הברזייה, וזה קרב התנ"ך שלו עם פרידה. "זה כאב לי בכל מישור שאפשר לתאר. הקטע של להכניס את התנ"ך לשירותים היה בשבילי פגיעה עצומה שאי אפשר לעבור עלייה לסדר היום. פרידה אכזבה אותי ברמה המוסרית וגם ברמה החברית, זה משהו שמבחינתי היא אפשר להתפשר עליו בכלל. היא אישה חזקה שהפכה להיות לשליטה של הבית".

למי מהדיירים כן התחברת ולמי יש סיכוי ללכת עד הסוף?
לי-עוז נורא התחברתי, אלעד הוא בן אדם מקסים ואת ג'קי גיליתי באיחור אבל הופתעתי לגלות עד כמה הוא פופולרי בחוץ. אני חושב שלעתי היה סיכוי טוב מאוד לזכות, אבל הוא איבד אותו ברגע שהוא התחיל את הרומן שלו עם ליהיא.   מה שהיא עשתה עם עתי זה פשוט לא מוסרי. בנוסף לכול היא גם שיקרה לי במצח נחושה לגבי מה שהתרחש. אני חושב שג'קי הוא הפייבוריט, אולי יהיה לו רומן עם נופר או עם אחת מהתאומות, למרות שאם זה יקרה בשבילו אם אחת מהתאומות אז הוא יאבד את הסיכוי שלו נורא מהר".

>> הכירו את "גראן הרמנו": האח הגדול הספרדי