אין תמונה
האחים צנחני. יום יבוא
עירן צנחני, 25, מדריך ילדים ותומי צנחני, 29, מפיק סדנאות תיפוף

מאיפה: רחובות.

עונה: שנייה.

לאיזה מקום הגיעו: חצי גמר.

ביצוע ששווה לזכור: "שיר בבוקר בבוקר" של שלמה ארצי (הידוע יותר כ"פתאום קם אדם").

רגע ששווה לזכור: "העלייה לחצי הגמר הייתה בלתי נשכחת", מספר עירן, "כל צעד שאתה מתקדם עושה לך כזה וואו, אבל כשאתה נושק פתאום לגמר הכל מסתובב מסביבך אתה הופך להיות מוקד וזה בהחלט הישג.

אז איפה אתם: "המשכנו להופיע באופן אינטנסיבי. הגענו לקהילות בחו"ל כמו אוסטרליה, מנצ'סטר ובסקוטלנד, והוצאנו גם סינגל בשם 'כשהתאהבתי'. השיר היה מן פופ רגוע עם אלמנטים של הביטלס אבל לא כל כך השקענו בו, גם לא בפרסום ובשיווק שלו אז הוא הושמע בכמה תחנות ולא פרץ הלאה. הוא גם לא שיקף אותנו מבחינת הסגנון לכן החלטנו לא להתאמץ איתו אלא להתקדם הלאה ולקחת יותר את הזמן".

פרנסה: עירן מדריך ילדים בבתי ספר בנושא הזהות הישראלית דרך המוזיקה ותומי עורך סדנאות תיפוף לילדים ולבוגרים.

היית חוזרים על החוויה?: "במידה ולא היינו עושים את זה בעבר - כן. אבל היום בטח היינו שואלים מה זה ייתן לנו. מצד שני אולי בכל זאת היינו הולכים על זה בשביל הפרסום".

התגובה הכי שכיחה ברחוב: "וואלה, תאמין לי, הייתם תותחים. איך אהבנו אתכם, הייתם שוס. למה ריקי גל שלחה אתכם לעבוד במטרו?".

טיפ למתמודדים: "תשירו את מה שאתם הכי אוהבים לשיר במקלחת. והכי חשוב זה לדעת שאתם באים לתחרות. ראיתי גם בעונה שלנו אנשים שנשברו כאילו חרב עליהם עולמם. חייבים לקחת את זה בפרופורציות".

איך זה שכוכב אחד?: "כבר הגענו למקום הזה של כוכבות. אנשים מוקירים, אוהבים, מעריכים. פריצה עם חומר מקורי היא משהו שעוד נעבוד עליו. יצליח – יצליח ואם לא נמשיך באותה מתכונת. העיקר לזרום בכיף".

ומה עושה היום אדיר אוחיון?