המירוץ למיליון (צילום: יוני המנחם)
המירוץ למיליון. היכון, הכן, צא! | צילום: יוני המנחם

אחרי אינספור פרומואים זה קורה: תכנית הריאליטי "המירוץ למיליון" תעלה לשידור ביום חמישי הבא. התוכנית תשודר פעם בשבוע בלבד עד מועד הבחירות ואחר כך תעבור לשני משדרים בשבוע. ברשת עובדים על הגרסה הישראלית לריאליטי הבינלאומי למעלה משנה בהשקעה כללית של למעלה מ-5 מיליון דולר.

הפקת התוכנית כללה אלפי שעות צילום, אלף אנשי צוות, 120 צלמים ואנשי סאונד ו-650 כלי רכב שלקחו חלק בתוכנית. במסגרת הריאליטי יתחרו עשרה זוגות במירוץ סביב העולם, כאשר כל פרק יודח זוג אחד. הזוגות כוללים אב ובתו החורגת, זוג לקראת נישואים, מלכות היופי בדימוס לירן כוהנר וילנה ראלף, בני זוג לשעבר, שתי מעצבות אופנה, שני יזמים עסקיים, מנכ"ל חברה ועובדת היי-טק נשואים, שני סטודנטים חברי ילדות, שתי חברות קיבוץ מבוגרות ושתי בלונדיניות. הזוג שיגיע אחרון לקו הסיום יזכה במיליון שקלים ובשני כלי רכב. את התוכנית ינחה הדוגמן רז מאירמן.

בדומה לתוכנית "האחות הקטנה" שליוותה את "האח הגדול" בקשת ו"מהדורת השבט" שמלווה את "הישרדות" בערוץ 10, תשודר רצועת מעקב שבועית ל"מירוץ למיליון" בערוץ "הוט בידור ישראלי". מי שתהנה ממקפצת הרייטינג של "המירוץ למיליון" תהיה תוכנית המערכונים "קצרים" שאחרי אין ספור שידורים חוזרים תעלה בעונה חדשה ותשובץ אחריה בימי חמישי ושבת. 

תוכנית התחקירים "כלבוטק" והקומדיה "החיים זה לא הכול" יחזרו ליום רביעי וינסו לגבור על "הישרדות איי הפנינה" של ערוץ 10 שבמהלך השבועיים האחרונים נכנעה לרייטינג של אלון גל ו"משפחה חורגת". בהמשך השנה מתכננים ברשת לחזור עם עונות חדשות ל"רוקדים עם כוכבים", "אחד נגד מאה" ו"הכול דבש". יש למה לחכות.