אין תמונה
חביב וסלע. הנה עוד ערב אבוד

הדוגמנית רותם סלע ופליט העונה השנייה של "הישרדות", עידן חביב, יכולים להיות מרוצים - ניסיון המשחק הטלוויזיוני הראשון שלהם כנראה הצליח מעל למצופה. סדרת הדרמה הקומית "אבודים באפריקה", בה מככבים השניים, זוכה לתגובות מצוינות בקרב אנשי התוכן ומקבלי ההחלטות בחברת הלווין yes, והללו החליטו להזמין מחברת קופרמן הפקות כבר עכשיו עונה שנייה לסדרה, עוד בטרם עלתה העונה הראשונה לשידור.

גורמים המקורבים להפקה מספרים על שביעות רצון רבה מליהוקם של סלע וחביב, שצפויים להמשיך לככב בסדרה גם בעונתה השנייה, שהפעם ככל הנראה צילומיה לא ירחיקו עד אפריקה ויתקיימו בישראל.

העונה הראשונה של "אבודים באפריקה" עוסקת במערכת היחסים הזוגית הסבוכה של צמד הדוגמנים, שטסו לצלם קטלוג אופנה במדינת צ'אד ועברו חוויות שונות על סט הצילומים ומחוצה לו, כולל בעיות רעב, מחלות, מלחמת אזרחים והנורא מכל - האגו העצום ששורר על הסט. העונה השנייה תעקוב אחרי התמודדותם של השניים עם החזרה לארץ.

את העונה הראשונה של "אבודים באפריקה", שתעלה בקיץ הקרוב ותכלול חמישה פרקים בלבד, יצרו אילן שפלר, איתי רייכר ("ארץ נהדרת" ,"מסודרים") ויובל שפרמן ("תעשה לי ילד") שגם ביים.

ב-yes אישרו את הפרטים.

כל העדכונים הכי חמים מהארץ ומהעולם ישירות לנייד
שלחו את המילה מבזק למספר 5000 ותתחילו להתעדכן