אין תמונה
האח הגדול. כי צריך

ממש עוד מעט, בסוף אוגוסט, יתברר אם גיא פינס קטף בפעם השביעית ברציפות את פרס האקדמיה לטלוויזיה בקטגוריית מגזין הבידור. אז בטח כבר נדע גם בדיוק באיזה ערוץ יהיה אפשר למצוא אותו בעונות הבאות, כלומר אחרי העונה ה-13, שתעלה בבית הקבוע שלה בספטמבר הקרוב. 

כרגע, אחרי שסגר אתמול 12 עונות ובעוד השמועות על סיום החוזה שלו עם הוט מככבות בשבועות האחרונים במדורי הברנז'ה, מתפנה גיא פינס לחוות את דעתו המנוסה על כל הסוגיות הבוערות שטורדות את עולמנו הצר. אתם יודעים, בר רפאלי, "כוכב נולד", טוויטר, ערוץ 10. בר רפאלי. בר רפאלי.

בר רפאלי - מרגש או נמאס?
"אני יודע שאפשר לצקצק בשפתיים ולהגיד שנמאס, אבל בר כל כך יפה, והקריירה שלה בעולם הדוגמנות כל כך מרשימה, שחבל על הוויכוח".

אחרי הטוויטר של מי הכי שווה לעקוב?
"פרז הילטון, ריאן סיקרסט, וגם שלי. אגב, קוראים לי שם Therealguypines כי מישהו לקח את השם גיא פינס, ואני בכל זאת האמיתי".

"ברונו" או "חטיפת הרכבת התחתית"?
"ברונו ראיתי. אני יודע שבאופנה לטחון לו את הצורה אבל אני עדיין מסיר את הכובע בפני האומץ. את הסרט של טרבולטה טרם הספקתי".

דודו טופז - מרחם או מאשים?
"בהנחה שהכל נכון, ברור שמאשים. גם מרחם, כי זה עצוב ברמה האישית, אבל אלה לא רחמים שהם נסיבות מקלות לעונש. פניה לעולם התחתון היא בעיניי חציית גבולות. כל אחד רוצה להרביץ לפעמים. אם זה יקרה הלך עלינו. הייתי שמח לדבר איתו ולהבין".

מדונה או לאונרד כהן?
"את מדונה ראיתי במופע הקודם, היותר טוב שלה, כך אומרים, בלונדון, בדיוק לפני 3 שנים, בשורה ראשונה. היה מצוין. את ליאונרד כהן טרם, אבל אני כבר מרגיש שראיתי מרוב שאשתי התעלפה עליו במופע בפריז. אז בוא נסכם שליידי גאגא?".

ערוץ 10 - חשוב או סתם עצוב?
"יותר חשוב מעצוב. אסור שבמדינת הפרוטקציות, היד רוחצת יד, בטריטוריית הקומבינה, שבה אנחנו חיים, ייסגרו ערוצים, יעלמו מערכות חדשות וימותו עיתונים. אנשים לא מבינים בכלל מה קורה להם מעל הראש".

מיי פיינגולד או לירן דנינו?
"מיי מרשימה אותי מאוד, משבוע לשבוע. אני גם אוהב להניח שיש לה מה להגיד מתחת למבטים מזרי האימה ולקול החלוד הגדול. מקווה שזה יתניע קריירה אמיתית. ולירן - הוא הכוכב שנולד".

ערוץ המוזיקה - צופה קבוע או סתם טוב שיש ברקע?
"אני אוהב את ההחייאה שהערוץ עבר. הוא נכנס למעגל הזיפזופים הקבוע שלי, אבל יש לו עוד לאן ללכת כדי להגיע לאן שיכול".

אסי עזר בעוד 10 שנים - צביקה הדר או אביעד קיסוס?
"אסי עזר הוא אסי עזר".

Y בעשר - מתעדכן או לא מתעניין?
"רק מי שעושה בעצמו תוכנית חדשות בידור יומית מובילה יודע להעריך כמה קשה הם עובדים בוודאי. אני יודע מה יש להם בתוכנית גם בלי שאני מגיע באמת לצפות בה באופן שוטף".

אין תמונה
האח הגדול. כי צריך
"הישרדות" או "האח הגדול"?
"הישרדות יותר מעניין אותי, האח הגדול רואה כי צריך".

הצלחה בינלאומית - בר רפאלי, אסתי גינזבורג, גל גדות, איילת זורר?
"ראה תשובתי לשאלה מס 1".

פגרה - סתלבט על הים או פעילות אתגרית?
"נו מה? מעדיף סתלבט מוחלט. כשזה מגיע עם ילדים שצריך להתרוצץ אחריהם, זה קצת סותר את הרעיון המקורי".

גיא פינס מודל 2010 - נצמד להרגלים או הגיע זמן לשינויים?
"אין בעיניי רע בהרגלים. רק תקשורת שונאת דברים קבועים כי זה לא ממלא מדורים. שינויים זה מצוין, כי זה מגרה לך את קצות העצבים. בקיצור, בואו נאמץ את ההרגל להשתנות מדי פעם".

רוצים להיכנס לעונה החדשה של האח הגדול? בואו לעשות אודישן עכשיו.

עוד בmakoבידור: אסי כהן סוגר עונה שנייה ב"מסודרים", חובי סטאר נפרד מ"כוכב נולד", קובי פרץ מתחזק, לליאונרדו דיקפריו יש ריבאונד מבר וארז טל חוגג 48, מישה ברטון שוחררה מבית החולים ויהודה לוי קיבל רכב חלופי.