אין תמונה
ליידי גאגא. בלייר וולדרוף כבר שולפת ציפורניים

האם "אחת שיודעת" הופכת לאט לאט להיות "הפמליה" של החוף המזרחי בארצות הברית? עושה רושם שהוליווד כולה נעמדת אט אט בתור כדי לקבל קצת דקות מסך באפר איסט סייד, ונסביר למה אנחנו מתכוונים: 

העונה השלישית של גוסיפ גירל החלה בארצות הברית לפני כחודש, ומאז הספיקו להתארח בה גם הילרי דאף וגם טיירה בנקס, בפרק מיוחד ששודר שם השבוע, וגילמו תפקידים מאוד קרובים למציאות של כוכבת קולנוע (דאף) וסטייליסטית בכירה בתחום האופנה (בנקס).

לצופים הקבועים אין הרבה זמן להתאושש מגודל המאורע, כי עכשיו מתברר שגם ליידי גאגא בכבודה ובעצמה מצלמת בימים אלה הופעת אורח לסדרה, ברחובות הצד המזרחי של מנהטן. 

לא הרבה פרטים נחשפו בנוגע למה בדיוק היא תעשה שם. מה שכן ידוע הוא שהליידי תגלם את עצמה, ורוב ההימורים מדברים על כך שקו העלילה שלה יהיה קשור באופנה, וישולב בעלילה לצדה של ג'ני המעצבת הקטנה.

ואחת שדווקא לא יודעת להתארח בסדרות טלוויזיה היא וויטני יוסטון. בניגוד לשמועות של הימים האחרונים לפיהן הדיווה נמצאת במו"מ אקטיבי להתשתף בפרק של "עקרות בית נואשות", נציגים רשמיים של רשת ABC מסרו בתגובה שלא היה ולא נברא, ויוסטון לא נמצאת על הפרק. תרתי משמע.

אין תמונה
יוסטון. לא עד כדי כך נואשת