יממה אחרי שהודח אבי ביטר מ"היכל התהילה" עקב התנהגות לא הולמת, מי שנמצא במוקד ההתרחשויות הקולניות הוא בני אלבז, ששוב רב אתמול עם אריק סיני. השניים אף איימו אחד על השני ויצרו מתח רב בהיכל. 

בראיון מיוחד מתייחס לתוכנית גד אלבז, בנו של בני ואחד הזמרים הבולטים בז'אנר המוזיקה המזרחית-חסידית, למה שעובר על אביו ועל שאר הזמרים.

"בעקבות העובדה שהזמרים שופטים אחד את השני בתחרות, נוצרים כל הריבים והסכסוכים", יוצא אלבז ג'וניור נגד שיטת השיפוט בתכנית, שבתוך כך שונתה היום להצבעה חשאית על מנת להרגיע את הרוחות בבית.

"זה קשה לבקש מהם לשפוט אחד את השני. ברגע שיש המון אגו ואנשים רגישים שנעולים אחד עם השני במשך כל כך הרבה ימים, הדברים מתפוצצים. זה משחק מאוד אכזרי. היו צריכים שופטים מבחוץ שישפטו את הביצועים ויעזרו לזמרים הגדולים האלו להתקדם".

 אבל אבא שלך ידע לאן הוא נכנס.
"אף אחד לא חשב שזה מה שיהיה ובטח שלא אבא שלי. למרות שאני יודע שיש שם אנשים טובים והכוונה שלהם הייתה טובה, ההפקה לא הצליחה לצפות מראש שזה שהזמרים ישפטו אחד את השני יעשה נזק כל כך גדול ויגרום לסכסוכים כאלו בין הזמרים".

למרות שהדייר הכי בעייתי כבר איננו בהיכל, הסכסוכים והמתח עדיין קיימים ובמוקד הרעש הנוכחי נמצא בני אלבז, שכנראה שהמריבות האחרונות שלו עם אריק סיני ואילנה אביטל מבשרות על הלחץ הגדול בו הוא נמצא. "אני מאוד גאה באבא שלי ובהתנהגות שלו לאורך כל הזמן שהוא בהיכל. היו לו בריחות של אי שפיות זמנית במהלך התקופה הזאת, אבל לכל אחד שם זה קרה. הריבים האלו מעידים שיש בעיה שם ואת זה ההפקה חייבת לפתור".

אין תמונה
גד אלבז. דואג לאבא

היו שמועות על עימות פיזי בין אבא שלך לאבי ביטר. זה משהו שיכול לקרות לדעתך?
"לחלוטין לא. זה לא הגיוני שאבא שלי יריב ויגיע לעימות פיזי עם מישהו ובטח שלא עם אבי ביטר. צריך להבין שהוא ואבי ביטר חברים במשך שנים ובכל התקופה שלו בהיכל אבא שלי ניסה רק לשמור עליו וספג את כל האש בעצמו. הוא ניסה להשכין שלום ואני מאוד גאה בו בכל מה שהוא עשה".

מה לגבי המריבות עם אריק סיני ואילנה אביטל?
"זה חלק מהדברים שקורים בסיטואציה הקשה הזאת שהם נמצאים בה, ובגלל שהם שופטים את עצמם. עצוב לראות את הריבים האלו אבל אפשר לראות את המצוקה על הפנים של כל הזמרים בבית ונורא חבל שזה מה שקורה".

אתה מצטער שאבא שלך נכנס לדבר הזה?
"עד לפני שבוע הכל היה בסדר גמור מבחינתי אבל שאני רואה שזה מגיע לרמות כאלו אז זה בהחלט מצער וזה לא עושה טוב לאבא שלי ולמי שרואה אותו. חבל לי שהדברים התהפכו ככה".

>> ועל אבי ביטר כבר שמעתם?