דנה מזרחי (צילום: רוני מוסקונה)
מזרחי. "יש לי גבולות ואני לא עוברת אותם" | צילום: רוני מוסקונה

כמו רוב פליטי הריאליטי ששבים לאלמוניותם באותה מהירות שבה פרצו לתודעה, גם דנה מזרחי, הדבר היחיד הזכור מ"מפרץ האהבה", נעלמה מהאופק, אבל היי, היא תעשה הכל בשביל לחזור.

לפני שלושה חודשים החליטה מזרחי שהחזה שלה אמנם גדול אבל אפשר יותר, אז היא הלכה לדוקטור ויצאה ממנו עם 260cc נוספים. האם הגדלת החזה היא שתחזיר אותה למסך הקטן, לתוכניות האירוח ולמדורי הרכילות? מה שבטוח, אין לנו תלונות על החלטתה הקוסמטית.

"תמיד רציתי לעשות הגדלת חזה וכשנהייתי מפורסמת עוד יותר רציתי את זה", מסבירה מזרחי, "רציתי קצת יותר גדול וגם לא אהבתי את הצורה הטבעית שלו. עכשיו אני הרבה יותר מרוצה".

אז למה לא הצטלמת כבר טופלס, שכולם יהיו מרוצים.
"אתה מתכוון בלי כלום? ממש לא, יש לי גבולות ואני לא עוברת אותם. אני לא יכולה להגיד שאני לא אעשה את זה בעתיד אבל כרגע לא. אין לי בעיה להיות בעירום, אבל אני גם דואגת שהצלם לא יראה לי את הציצים חס וחלילה, זה נראה לי מוגזם מדי, מביך ויותר מדי אינטימי. אפשר להתפשר שלא רואים את הפטמות. הפטמות זה הגבול".

דנה מזרחי (צילום: רוני מוסקונה)
"רוצה להגיע כמה שיותר רחוק" | צילום: רוני מוסקונה

העיקר שאת מרוצה מהתוצאה.
"כן, היה לי קשה לראות את זה בהתחלה כי אני ממש חשופה וזה קצת לא נעים שפתאום זה מתפרסם, אני רגילה שזה משהו שהוא שלי, שרק אני רואה, אבל מתרגלים. אני מודעת לזה שיש לי גוף יפה ושאני בחורה יפה אבל זה מוזר שזה פתוח לקהל הרחב".

איזה תגובות קיבלת מהמשפחה?
"המשפחה מאוד אהבה את התמונות, הם מאוד תומכים בכל מה שאני עושה".

דנה מזרחי (צילום: רוני מוסקונה)
"בדרך כלל פליטי ריאליטי הם לא כל כך איכותיים" | צילום: רוני מוסקונה
"יש לי את זה בצורה טבעית"

אולי זה יפתיע אתכם אבל מזרחי, 23, עדיין גרה עם ההורים ברמת אביב, שונאת ברים, לא מעשנת, לא שותה אלכוהול, אוהבת ללכת בעיקר למקס ברנר ולומדת עיצוב בבית ספר "עבודי קריאייטיב". ילדה טובה, כמו שאומרים. מצד שני, זה ממש לא מפריע לה לפנטז כאילו אין מחר על "הזדמנויות בטלוויזיה ובדוגמנות".

"מההתחלה אמרתי שאני רוצה להנחות תוכנית אירוח, זה החלום שלי", היא אומרת, "זו תהיה תוכנית עם המון אופנה, שנותנת עצות לאנשים בסטיילינג, משהו כמו התוכנית של אייזיק מזרחי בערוץ E!. הוא בן אדם מאוד כמוני, זו תוכנית אמיתית בלי שקרים, ואני רוצה להציג לעם את האמת, בלי סודות. יש לי את זה בצורה טבעית, זה לא בעיה, בן אדם צריך ביטחון וכישרון והוא יכול לעשות טלוויזיה. אני רוצה גם לעשות טלנובלות וסדרות, להגיע כמה שיותר רחוק". 

את ממשיכה ללכת לאודישנים?
"נבחנתי ל'אלופה', הייתי אמורה לגלם ילדה ביצ'ית בת 17, לוליטה שמתעסקת עם גברים, אבל בסוף לא לקחו אותי. נבחנתי גם ל'נשות הטייסים', גם לתפקיד של ביצ'ית, וגם לא לקחו אותי. נבחנתי לפרסומת לזוגלובק ועברתי אבל היא בוטלה מחוסר תקציב, אין לי מזל, ובסוף לקחו את לאון מ'האח הגדול' וצילמו אותו אוכל נקניקיות".

דנה מזרחי. נהנית מהפלאשים (צילום: עודד קרני)
לפני ההגדלה | צילום: עודד קרני

 בכל מקרה, אני מבין שאת הולכת עם תדמית הביץ'.
"לא צריך להיות חכם בשביל להבין שדנה מזרחי ממפרץ האהבה' היא דמות, זו דמות מטלנובלה שאני בניתי ואני תכננתי, זה לא אמיתי, בחיים אני לגמרי אחרת. לפי היחס שקיבלתי מהפקת התוכנית הבנתי שהדמות שלי עושה את התוכנית ושאני שם הכוכבת, אז הלכתי עם זה עד הסוף. חשבתי אך ורק על הרייטינג ועל הפרסום שלי והצלחתי".

אנשים עדיין מזהים אותך ברחוב, מתחילים איתך?
"אנשים מתייחסים אליי כאילו התוכנית שודרה אתמול. מאז ומתמיד גברים קצת נרתעים ממני. גברים מסתכלים, גברים בוהים בי, נדהמים אפשר להגיד, אבל הם לא מספיק גברים בשביל לבוא ולהתחיל איתי. אבל אוקיי, אם זה מספק אותם רק להסתכל אז חבל, זו בעיה שלהם. הם מפסידים, לא אני".

את הולכת למסיבות של סלבס, מזמינים אותך להשקות?
"מזמינים אותי להשקות פליטי ריאליטי אבל אני לא אוהבת להיות במסיבות של פליטי ריאליטי, אני רוצה להיות בהשקות של אנשים עם כישרון אמיתי שאוכל ללמוד מהם ולהשכיל מהם. בדרך כלל פליטי ריאליטי הם לא כל כך איכותיים. אני לא רודפת אחרי שחקנים וזמרים, אני אתקדם לבד. כן, 15 הדקות שלי עברו, אני לא אגיד שלא, אבל חכו, אני עוד אחזור".

דנה מזרחי (צילום: רוני מוסקונה)
"גברים נרתעים ממני" | צילום: רוני מוסקונה
דנה מזרחי (צילום: רוני מוסקונה)
חכו, אני עוד אחזור | צילום: רוני מוסקונה

טלי מורנו עוזבת את ערוץ 10