חודש אחרי "האח הגדול VIP" זכו אמש מנחם בן, שימי תבורי ופנינה טורנה לחיקוי משלהם בספיישל "ארץ נהדרת". "הקטע עלי היה הקטע היחיד בתוכנית שממש צחקתי", מודה מנחם בן, "אשתי גם אמרה שפרידמן מאוד דומה לי וגם הבגדים, הרי אני הולך עם אותם בגדים 20 שנה אבל לכבוד האח הגדול קניתי את הז'קט קורדרוי הזה שנהיה להיט. פרידמן הוא שחקן גאוני, להיות מוזכר בפיו זה כבוד עצום ונפלא".

ומה דעתך על הנשיקה הסוערת עם ליברמן?
"לא התפעלתי מחילופי הדברים עצמם, זה היה צריך להיות יותר מבריק, עדיף שהחיקוי יעלה על המקור, אתה יודע. זה היה נחמד, בוא נגיד שהיה צריך לתת לזה יותר זמן".

מה אתה אומר על החיקוי של פנינה?
"הרוויחה בגדול. חיקתה אותה חתיכה אמיתית, עלמה זק, שהיא הרבה יותר סקסית ממנה. מה שכן, פנינה נכנסה לקלאסיקה כי הדמויות שלה קיבלו במה, זה משהו שהיא יצרה משהו וזה כבוד".

גם מהחיקוי של שימי נהנית?
"זה היה חיקוי עלוב נחות וגזעני".

שימי, הבנת או לא הבנת?
"הבנתי מצוין, צפיתי בחיקוי והוא מאוד הצחיק אותי. האמת שהכול היה ממש תואם, עשו אותי אחד על אחד חוץ מהכרס, שאין לי כרס כזאת! אני נורא רזה והמצלמות באח הגדול עשו אותי כל כך שמן. צפינו בזה כל המשפחה תוך כדי התלבשות למופע שלי".

אז אלי פיניש עשה עבודה טובה.
"אלי פיניש עשה עבודה מצוינת, הוא לא חייב לשיר כמוני אבל הוא היה ממש דומה לי. מחקים אותי כבר לאורך שנים וזה היה חיקוי מעולה עם שפת הגוף התנועות. בכלל, 'האח הגדול' הזה עשה לי רק טוב".