נפרדים מלירן דנינו (תמונת AVI: כוכב נולד)
לירן ברגע ההדחה. זה לא זה לא זה לא נורא | תמונת AVI: כוכב נולד

כנראה שצבא בנות ה-12-15 נרדם אתמול בשמירה, שלא לומר הפקיר פצועים בשטח האויב וביצע הזנחה עצומה. או שפשוט להורים נמאס והם סגרו את חשבון הסלולר. אחרת באמת אין הסבר למהפך של אתמול שהסתיים בהדחתו המפתיעה של לירן דנינו.

הסתכלתי עליהם ברגע המותח ההוא: ארבעתם על הבמה, צביקה הדר מעביר לפרסומת, דלומי עוד שנייה מתעלפת, מיי קולית כתמיד, ולדי בכלל לא מצפה להמשיך הלאה ולירן נרגש כמו אחד שהרגע זכה בגמר. ואז הדר מודיע: "דלומי!". אוקיי, אם דלומי עלתה המתח נגמר, כי ברור שדנינו ופיינגולד בגמר, לא? אפשר היה לראות את חוסר הביטחון של ולדי צועק הצילו ומבקש תחינה: "אוקיי, כאילו, אני ודנינו על הבמה - נראה לכם שיש לי סיכוי?". אלה שצפו איתי כבר התקפלו הביתה, למען האמת גם אני ואז, כשכולנו כבר כמעט בצד השני של הדלת, הדהד קולו של הדר: "ולדדדדדדדדדדדדדדדי".

האדרנלין השתולל. ואללה, יש הפתעות גם במקום הכי צפוי. בנות ה-13 שהיו בחדר קיבלו הלם מוחלט, שהמשיך לאכזבה גדולה והסתיים בדמעה קטנה. אין ספק, העונה הזאת תיזכר כאחת המעניינות שהיו פה, ובאמת שאין צורך להזכיר שוב את עומר אדם, חובי סטאר, דניאל תבורי וכל שאר הדרמות שעברנו.

ועכשיו גם דנינו הלך. חולה, לא חולה – מה זה חשוב. ההצבעה הרי לא מתייחסת רק לביצוע האחרון אלא למדד פייבוריטיות של עונה שלמה. בנות יקרות, נגבו רגע את הדמעות והקשיבו  - טוב שלירן המוכשר ובעל הלוק המושלם לא עלה לגמר. הבישול האיטי יעשה לו רק טוב, ואז באמת אף אחד לא יוכל לטעון שהקסם שלו נעוץ רק בעיניים הכחולות-ירוקות.

וכן, יש בבחירה של הקהל בולדי משהו מנחם ומשמח. אני יודעת, הבחירה הזו נתפסת כמשונה וגורמת ליותר מדי אנשים להרים גבה, שהרי - ולדי? על מה ולמה שואלים אותי כולם, ואפילו מתעקשים: הוא לא קצת ביזאר? אז זהו, שכן. הוא שונה, הוא לא ברור, הוא לא שקוף ושום דבר בהופעה שלו לא צפוי. אתם יכולים לקרוא לו מוזר, אני קוראת לזה מוכשר. ולדי לא קונפורמיסט, מעז, בועט במוסכמות, לא נצמד לז'אנר אחד ואולי הוא בכלל לא יודע לאיזה ז'אנר הוא שייך. אבל יש לו קול נפלא ובכל פעם שהוא הופיע הבית שמח ורקד. מסתבר שגם ברווזים שלא מתאימים לטייפ-קאסט המוכר, יכולים להגיע לגמר.

"חגיגה" של ולדי בלייברג (תמונת AVI: כוכב נולד)
ולדי. ממציא לעצמו ז'אנרים | תמונת AVI: כוכב נולד

אז כן, יש לי פייבוריטית בגמר הזה. קוראים לה מיי פיינגולד וגם אם היא לא תזכה, אין ספק שהיא גדולה מהחיים ונמצאת בליגה של עצמה. ובכל זאת, אני חייבת להודות, מצאתי את עצמה רוצה/מקווה/מסמסת שגם ולדי בלייברג יעלה לשלב אילת. רק כדי להוכיח שגם האנטי כוכב יכול להצליח כאן.

וכמה מילים על דלומי חולמת החלומות: ראיתי אותה לרגע אחד בפרקי האודישנים - נערה יפת מראה, חיננית, כובשת ובעלת קול פעמונים צלול ומתוק. "הנה נינט הבאה", אמרתי בביטחון, ובאמת נדמה שהיה שם הכל. אלא שאז הגיעה מיי פיינגולד עם ה"תן לי בראש" שלה, וגרמה לנו להבין שגם אם את לא ממש רכה, את יכולה להיות המאמי החדשה. הללויה.

היום ב-15:00: לירן דנינו מגיע לפורום

עוד ב-mako בידור: סופי טייב רוצה להיות נינט; דן מרגלית התעלף באמצע אימון חדר הכושר; פרידה מדודו טופז; מתמודדי "הישרדות 3" יוצאים לדרך; מיה קרמר ועמיחי גת מ"המירוץ למיליון" נפרדו; ורן דנקר נפרד מהארץ ומעילי בוטנר.