אין תמונה
קרני. נתראה באמירים

קאסט העונה השנייה של "מחוברות" קורם בימים אלה עור וגידים: בימים האחרונים לוהקה לסדרה הזמרת מיקה קרני, שתתעד את חייה בישוב אמירים בו היא מתגוררת עם בן זוגה, המוזיקאי מיקי שביב, וילדיהם. מלוהקת נוספת שתחשוף את עצמה בפני המצלמה היא ננה שרייר, הבעלים של מסעדת "ננוצ'קה" התל אביבית, והתוספת הטרייה ביותר היא דינה אברמסון, לשעבר כתבת הערוץ הראשון לענייני דתות, שתתעד את חייה בתור בחורה שומרת מצוות בחברה חילונית.

אברמסון בת ה-27 היא גרושה שמתגוררת בירושלים, בת להורים חרדים קיצוניים שלא בהכרח ישמחו לגלות שבתם חושפת את חייה בפני מדינה שלמה. אברמסון, כאמור, שימשה בעבר ככתבת לענייני דתות במהדורת החדשות "מבט" של הערוץ הראשון, וכמו כן עבדה באתר NRG של "מעריב".

במקביל עובדים במאי הסדרה דורון צברי והבמאית ג'ולי שלז על גרסה גברית לסדרה, וגם אליה לוהקו עד כה שלושה גברים: עורך מוסף "הארץ" שי גולדן, העיתונאי דודו בוסי שכתב טורים אישים חושפניים בעיתונים שונים, וגם רן שריג, תסריטאי הסדרה הקומית המצליחה "רמזור".

"מחוברים" ו"מחוברות" יורכבו מחמישה יומני וידאו אינטימיים שישתפו את הצופים במתרחש בחייהם באמצעות מצלמת וידאו ביתי אותה יישאו לכל מקום. הסדרה הדוקומנטרית של הוט תצטלם בחודשים הקרובים וצפויה לעלות, אחרי עבודת עריכה אינטנסיבית, בתחילת השנה הבאה.

אין תמונה
"מחוברות", העונה הראשונה. היכונו ליורשות

>>מי רוצה את הסלון מבית "האח הגדול"?