תום אבני בחולצת פסים שחור לבן ללא שרוול (צילום: עודד קרני)
תום אבני. יוצא לעולם הגדול | צילום: עודד קרני

שבע שנים אחרי שהצטרף לערוץ הילדים והיה המנחה הצעיר ביותר בתולדות הערוץ, ייפרד תום אבני בסוף חודש יוני מערוץ הילדים. מלבד הנחיית תכניות בערוץ, שיחק אבני בתפקיד מרכזי בסדרה "האי", ואף כיכב בסדרה "24/7" - סדרה מוקומנטרית על חייו שזכתה לביקורות נלהבות.

בחודש הבא ישודר שבוע "אולפן ערוץ הילדים" בהנחייתו של אבני במסגרת "שבוע שבוע" של מנחי הערוץ. יהיה זה השבוע האחרון של אבני בו צפויים להתארח בערוץ אורחים שונים הקשורים אליו. "אני מאוד נרגש מעצם ההחלטה", סיפר אבני, "ערוץ הילדים שימש כבית חם עבורי במהלך שבע השנים האחרונות. בזכות הערוץ התפתחתי והתקדמתי, וכמו בכל ענף אחר, הגיע הזמן שבו רוצים לעזוב את הקן, לפרוש כנפיים ולנסות אפיקים אחרים".

"אני מודה לערוץ הילדים על ההזדמנות שנתנו לי ובעיקר לקרני פלזנטל זיו ששימשה כמנהלת הערוץ כשנכנסתי אליו, ולדגנית אטיאס-גיגי, מנהלת הערוץ בהווה". 

למרות העזיבה, לאבני אין יותר מידי זמן לנוח. בתקופה הקרובה הוא ייקח חלק בתכנית סאטירה המיועדת לשידור בערוץ 2 ולהשתתף בסדרת דרמה-קומית חדש.

בלעדי ב-mako: מכורים ל"כמעט מלאכים"? צפו בלמעלה מ-8 שעות של כוכבי "כמעט מלאכים" מפספסים, מתראיינים, בחזרות מאחורי הקלעים ועוד.

וממש עכשיו בmakoבידור: עינב בובליל פותחת פה על הומואים, מירית לא סולחת לאיגור, הטוויטר כובש את הביצה, כך נראית פריצה לאולפן באמצע שידור "לילה בכיף", אילנה ברקוביץ' ממש לא בהריון, שפרה במסע קניות בדרום תל אביב ומה עושה היום מאיה ממן מ"כוכב נולד"?