אין תמונה
שם טוב. מצאה אהבה

אין עדות יותר נאמנה מזאת של גילי שם טוב שתשמח לבשר שלפעמים אהבת אמת מסתתרת מאחורי מנחה חייכן שמשגר אותך לדייטים בסדרה מדוברת בלב הפרים טיים.

מקבץ תוכניות בודדות הספיקו למקם את "בקרוב אהבה" כאחד מהשלאגרים החביבים ביותר על המרקע, ועבור הבחורה היא גם הצליחה לסדר בת זוג לחיים פלוס זרקור חושפני לחייה האישים.

"אני מאוד שמחה שהלכתי להשתתף בתוכנית", מגלה שם טוב, "הרצון שלי למצוא אהבה ולצאת מהבלגן שהייתי בו באותה התקופה גרמו לי להסכים ולהשתתף בתוכנית כאשר הציעו לי את זה".

על איזה בלגאן את מדברת?
"באותו הזמן הייתי אחרי פרידה מאוד קשה שהגיעה גם בתקופה של ההיריון שלי ושל הלידה. הייתי בתחתית של התחתית ובשביל ההשתתפות בתוכנית הייתה סוג של גלגל הצלה ועזרה לי נורא להתמודד ולעבור את התקופה הקשה".

האמנת שתצליחי למצוא שם אהבה?
"מבחינתי הסיכוי היה קיים אבל לא ממש ידעתי אם זה באמת הולך לקרות. לא באתי לסדרה רק בשביל למצוא אהבה, רציתי נורא לעשות שינוי בחיים, להכיר אנשים חדשים ופחות להתעסק בכל המצב שהייתי שרויה בו. אמרתי לעצמי בהתחלה שגם אם לא אמצא אהבה, אז לפחות תהיה לי במה לשחרר קיטור על האקסית, על כל האכזבה והכאב שעברתי".

לא היו לך שום חששות לחשוף את החיים האישים שלך בצורה כזאת?
"ממש לא. לא היה לי שום קושי להיחשף כי אצלי הדברים תמיד היו גלויים על השולחן ומי ששאל תמיד קיבל את כל התשובות. לא הייתה לי שום בעיה עם החשיפה, המבוכה היחידה הייתה הדייטים מול המצלמות שזה דבר שהוא נורא מביך ומוזר. לעומת זאת נורא החמיא לי לדעת שאנשים חושבים שהחיים שלי מעניינים.

איזה תגובות את שומעת ברחוב?
"רוב התגובות טובות ומחמיאות אבל לאחרונה אני שומעת גם מאנשים שמבקשים ממני להפסיק ולחפור על האקסית שלי, ושאני חייבת לשחרר את העבר שלי. אנשים נורא מעורבים במה שקורה איתי בתוכנית וזה נורא משעשע".

עבור שם טוב השביל למציאת אהבה היה קצר במיוחד. כבר בדייט השני בתוכנית היא נחתה על מאיה פרר ומאז סיפור אהבה בין השתיים פורח למרות הקשיים וחורבות הפוסט טראומה שהשאירה אחרי אותה אקסית מיתולוגית.

פרמיירה בקרוב אהבה גילי שם טוב ומאיה פרר (צילום: עודד קרני)
עם מאיה פרר. אהבה ממבט ראשון | צילום: עודד קרני

"על מאיה נדלקתי ברגע בראשון שנכנסתי לבית שלה בפגישה הראשונה שלנו. מהתחלה הרגשתי איתה הכי נעים וכיף והיה בנינו חיבור וקליק נורא מהיר. התאהבתי ברוגע ובשלווה שלה, בזה שהיא נראית מדהים וגורמת לי להרגיש הכי טוב עם עצמי. אה, וגם בצורה שבה היא משחקת סנוקר".

עם רשימה מפורטת שכזאת, מפתיע שעדיין היית בתסביכים עם האקסית.
"הפרידה שלי מהאקסית הייתה סופר קשה ומה שרואים בתוכנית זה רק קמצוץ ממה שעברתי באמת. זו הייתה תקופה קשה מאוד, אבל אני שמחה שלמאיה הייתה את הסבלנות ואת הרצון לעמוד שם לצידי. בסוף זה השתלם לשתינו וזה מה שחשוב".

יצא לך לדבר עם אותה אקסית מאז? עשיתן סגירת מעגל?
"לא, לא דיברנו עוד. אבל אני יודעת ממקורבים שיש רצון של שתינו לשבת לשיחה ובאמת לעשות השלמה וסגירת מעגל. זה אולי ייקח קצת זמן אבל אין לי ספק שזה יקרה בסוף".

את בזוגיות לא שגרתית שנוצרה בתוכנית טלוויזיה וזוכה להרבה הדים, איך זה משפיע ביום יום?
"זה שהסיפור שלנו וכל מה שקורה זוכה להרבה חשיפה והוא נורא מתוקשר ממש לא מפריע למערכת היחסים שלנו. אנחנו מנהלות זוגיות רגילה לכל דבר, עם כל העליות והירידות שיש לכל זוג נורמאלי".

עשית את "בקרוב אהבה" והשתתפת גם ב "רוקדים עם כוכבים" , מה הכיוון עכשיו?
"אני ממשיכה בערוץ 1 בשידורי הספורט. אני הכי אוהבת ספורט ונורא אשמח גם לתוכנית משלי. לא הלכתי להשתתף בתוכניות האלו במטרה לקבל חשיפה כי אני לא מאמינה בזה. אלו היו הזדמנויות שקיבלתי ושמחתי נורא לקחת בהן חלק. אני חזרה בעיסוקי ונראה אילו דברים יבואו בעתיד".

>> יעל בר זוהר ילדה בן