אין תמונה
דקל. אשתו של

הליהוקים ל"בלו נטלי", סדרת הדרמה החדשה שתעלה ב-yes, נמשכים. אחרי שצביקה הדר התלבש על תפקיד הראשי החלו חיפושים אחר השחקנית שתעמוד לצידו ולאחר אודישנים רבים הוחלט שהזמרת והשחקנית דפנה דקל תקבל את התפקיד, שאליו נבחנו גם יעל שרוני ויעל אבקסיס.

דקל, שבשנים האחרונות מככבת בעיקר בתוכנית הילדים "דפנה ודודידו", השתתפה ב-1993 בסרט הקולנוע הישראלי "זוהר" בתפקיד ברכה, אשתו של זוהר ארגוב ז"ל וקצרה שבחים רבים על תפקידה. מאז לא גילמה תפקיד מרכזי בקולנוע או על המרקע הקטן.

"בלו נטלי", של "סומיוקו- אודי סגל הפקות", תעקוב אחר קורותיה של משפחת הגואל מאשדוד, שמתפרנסת מעסק יאכטות קטן ומשגשג המשמש לאירוח זוגות בירח דבש, ימי הולדת ושאר מסיבות. רוב בני המשפחה אינם מודעים לעובדה שבדפנות הכפולות של היאכטה "בלו נטלי" מוברחות נשים לתעשיית המין הפורחת בישראל.

צביקה הדר יגלם את גדי, בעל מעבדת אלקטרוניקה שבעקבות המשבר הכלכלי פושט את הרגל, ונאלץ לחזור עם ילדיו ואשתו לבית משפחתה באשדוד. דקל תגלם את קרן אשתו, שהייתה בעבר מלכת יופי באשדוד וחוזרת לשכונת ילדותה אחרי שניסתה את מזלה בעיר הגדולה וכשלה. את הסדרה בת 15 הפרקים כתבו אבנר ברנהיימר וגיא סידיס, ויביים אותה עודד לוטן.

תגובת yes: "טרם נסגרו הליהוקים ל'בלו נטלי', למעט צביקה הדר. דפנה דקל היא אחת האפשריות הנבחנות".