הם בטוח לא צריכים את סנוורי התאורה ומנחה חייכן מול מצלמה בשביל לאתר שידוך, אבל בעידן הריאליטי גם מציאת אהבה עוברת דרך הפלזמה.  בעונה הראושנה של "הרווק" היה זה גיא גיאור השרמנטי שעלה על כס הרווק הנחשק, הדף כמויות של יפהפיות בקצב עד שבניגוד לתחזיות הציניות של רובנו מצא אהבת אמת (לפחות זמנית) אצל דפנה דה גרוט. חודשים אחרי שהפרויקט נגמר ורגע לפני שבוחרים מי יהיה "הרווק" הבא, קיבצנו רשימה של שבעה רווקים נחשקים שפשוט חייבים לקחת את התפקיד המחייב.

דן מנו חוגג יום הולדת
מנו. כסף וחוש הומור זה מספיק | צילום: אלעד דיין

תוכנית מציאות אחת דן מנו כבר כבש ואחרי כל הקומבינות על האי הגיע הזמן לנסות לשרוד בג'ונגל המסוכן מכולם: מציאת אהבה אמיתית. הצ'ארם של מנו, האישיות הכובשת, חוש ההומור המתוחכם והעובדה שהוא מגיע עם חשבון בנק מרופד היטב הופכות את איש היאכטות לרווק המושלם ולנציג השני שמגיע מ"הישרדות" וחייב לשמור על המסורת.

דודו אהרון - מצעד שנתי ערוץ המוזיקה
אהרון. מתאים לכן בן זוג זמר השנה? | צילום: אלעד דיין

אין מנוס מלחבר את זמר השנה דודו אהרון הלוהט בצמוד לגיא אריאלי ולבדוק עם הכריזמה שלו עובדת עם המין היפה כמו שהיא עובדת על הבמה בקיסריה. ידוע היטב שגברברי העדה התמנית הם כובשי לבבות מקצועיים ועכשיו רק צריך לראות אם אהרון יכול להצדיק את המוניטין.

עומרי כספי מול מונטנגרו
כספי. תסתדרו עם הגובה? | צילום: מערכת ONE

להיות הישראלי הראשון בליגת הכדורסל הטובה בעולם זה נחמד, אבל ספק אם זה משתווה להתמודדויות יומיות מול עדר רווקות רעבות, וזה אתגר שעומרי כספי, המכדרר של המדינה, פשוט חייב לקחת על עצמו. הצטיינות על המגרש עוברת דרך חיי נישואין טובים וכספי, שמעמיס איתו כמויות של סנטימטרים לגובה, סטאטוס בינלאומי וחוזה של מיליונים, חייב למצוא את האחת לפני שיגיעו הסחות הדעת המיותרות.

אין תמונה
שיינפיין. מוקד משיכה אטרקטיבי

הדעות הנשיות שמתרוצצות בחוץ לגבי הפרקליט שהביא מדליית כסף בגמר של "האח הגדול" אולי חלוקות אבל קביעה אחת אפשר לקחת לבנק: סער שיינפיין הוא מוקד משיכה אטרקטיבי לנשים. רגע לפני שהוא מסיים את העשור הרביעי לחייו כרווק הולל וללא שום סימן התמסדות ברקע, שינפיין חייב התערבות מקצועית, סט של טירה מפוארת ושלל נשים שמחכות בתור בשביל למצוא סוף סוף את האחת שלו.

נבחרת אומני ישראל בכדורגל שלום מיכאלשווילי
מיכאלשווילי. הגיע הזמן שיעשה ציון | צילום: אלעד דיין

אמנם לא מזמן הוא ביקר ברבנות וחתם מחדש על טופס רווקות אבל הגיע זמנו של שלום מיכאלשווילי לבצע ציון ברוך ולדעת מקרוב איך זה מרגיש שעדר של נשים רודפות אחריך. אחרי יכולות ההצחקה האדירות, תפקידים כובשים בסדרות דרמה והפיכתו העקשנית לסמל מין בהתהוות, הגרוזיני של "מה קשור" חייב לקחת את הכישרון שלו לריאליטי אחד שיספק לו אפשרות לאתר את אהבת האמת שלו.

עפר שכטר - חתונה יואב גרוס
שכטר. קטן זה הכי טוב בעולם | צילום: אלעד דיין

עושה רושם שאפילו עפר שכטר עצמו התעייף מהיכולת שלו להשיג כל אישה והחליט לרוץ סולו לאחרונה, מה שרק מגביר את הצורך הבהול לשגר אותו ל"הרווק" ולצפות מקרוב כיצד הוא ממיס לבבות בכמויות נרחבות. האישיות המשעשעת בשילוב נתוני איכות יהפכו את שכטר לרווק נמוך הקומה הראשון אבל אולי גם לאטרקטיבי ביותר מבין כולם.

חבר השופטות

אז למי יש את הנתונים המרשימים ביותר להיות הרווק הבא? נשות הביצה מכריעות:

איילה רשף: "עופר שכטר בוודאות. הוא משדר כריזמטיות, קסם אישי ושנינות. הוא מצחיק אותי ויש בו מן השובבות. בעיני זה שילוב מנצח".

שירז טל: "מהרשימה שלכם אני הייתי בוחרת את עומרי כספי בוודאות. גם בגלל שאני נורא אוהבת איך שהוא משחק כדורסל ובעיקר בגלל שהוא מייצג אותנו בכבוד. הוא נראה לי בחור מקסים. אני גם הייתי רוצה לראות את עידן חביב בתפקיד על כס הרווק, הוא גם נראה לי כמו בחירה מעולה".

אלין לוי: "אני חושבת ששלום מיכאשווילי הכי מתאים לתפקיד. הוא מצחיק, כריזמטי ובעיקר מוכשר בטרוף. נראה לי שאלו תכונות שכל רווק מבוקש צריך".

דפנה דה גרוט: "האמת שאין שום אישיות מוכרת שהייתי רוצה לראות בעונה השנייה של הרווק ולכן קשה לי לבחור מהרשימה. מה שכן, מי שזה לא יהיה הוא חייב להיות נחמד, רומנטי, שרמנטי, מצחיק, ראש פתוח ומעניין. אלו תכונות חובה עבור כל מי שרוצה את התפקיד הזה".

>> ומה עם אייל גולן? הוא מעדיף להתאושש מהפציעה ברגלו