אין תמונה
דיירי האח הגדול. נא להתקשר בהתאם

לפני כארבעה חודשים נכנסו 16 אנשים שלא הכירו זה את זה לבית אחד והחלו לחיות ביחד. מאז חלק מהם יצאו, אחרים נכנסו, התיידדו, רבו, התאהבו, התעצבנו, סלחו, נפתחו ובעיקר הבטיחו לשמור על קשר. מה יצא מכל ההבטחות הללו? האם ארז עדיין נהנה להציק לאלין? האם אלירז וגואל ממשיכים לנהל שיחות נפש? ומה קורה עם מלחמת הכריות בין אלירז ואלין? קבלו תמונת מצב של הדיירים ששמרו על קשרים.

אלירז שדה

בקשר עם: אלין, גואל, פותנה ובנצי.

הנימוק: "זכור לי שאמרנו שנשמור על קשר בבית", הוא אומר, "ואנחנו באמת רוצים אבל זה לא תמיד מתאפשר. כשיוצא לדבר אז אומרים 'יופי, מעולה', ושכלא אז לא כועסים. החברים שרכשתי בבית זה כמו חברים מהצבא, הם יהיו לתמיד. עברנו חוויה משותפת וגם אם לא יצא לי עד עכשיו ממש להיפגש, כולם יקרים לי באופן אישי".

סער שיינפיין

בקשר עם: ארז, שרה, אביב, בנצי, תומר, דלית ודנה. "דווקא את אלירז יצא לי לראות לפני שבוע באירוע", מוסיף שיינפיין, "וזה עשה לי מאוד טוב בלב".

לא בקשר עם: גואל, אלין, פותנה ואיילה.

הנימוק: "אני לא בקשר עם איילה בגלל כל מה שעברנו, ועדיף שלא נהיה בקשר. כל מפגש בינינו עושה רעש, אז שנינו מעדיפים להתרחק".

אין תמונה
איילה אאוט, דנה שוב אין

אלין לוי

בקשר עם:  אלירז וגואל.

הנימוק: "עכשיו שיש לי קצת זמן אני יושבת בבית וצופה בכל הפרקים של 'האח הגדול', אני מבינה עד כמה החברות של אלירז, גואל ושלי הייתה קרובה. כל מה שהרגשנו בתוך הבית רק גדל, ויש לי צורך להיפגש איתם. אבל הכל עכשיו עדיין נורא לחוץ ועמוס, והקשר עם שניהם נמשך אבל רק טלפונית, וגם לא כל יום. מידי פעם. אבל נשארנו שלישייה ואני חושבת שזו חברות אמיתית שתימשך לעוד הרבה זמן. שיירגע קצת גם ניפגש ונעשה דברים ביחד".

אין תמונה
אלירז ואלין. היו ימים

איילה רשף

בקשר עם: פותנה, ארז ואביב.

לא בקשר עם: סער.

הנימוק: במילה אחת - בולבולון.

יוסף נתן בכר

בקשר עם: כולם חוץ מארז, איילה וחמישיית הגמר.

הנימוק: "הם נמצאים תחת עומס ומאוד עסוקים בהתרוצצויות ובלגנים. זה מאוד גדול מה שעברנו, וקשה מאוד לנווט מדבר לדבר. ההתאקלמות לוקחת הרבה זמן, וכשכל אחד ימצא את מקומו יהיה מקום גם לחברויות להתפתח". את דבריו אגב, הוא היה חייב לסיים בגלל שיחה ממתינה מדלית.

מעיין חודדה

בקשר עם: כולם חוץ מחמישיית הגמר.

הנימוק: "לפני מספר שבועות נולד לי בן ואני יכולה להגיד לך שאף אחד מחמישיית הגמר לא טילפן להגיד לי מזל טוב. זה היה סוג של סכין בגב וזה העליב, אבל אני גם מבינה שהחבר'ה האלו מאוד עסוקים".

שרה לוין

בקשר עם: כולם חוץ מפותנה ואיילה.

אין תמונה
שרה, גואל ופותנה. "חמישיית הגמר לא מגובשת"
הנימוק: "לא התחברתי אליהן. הם נגדו את העקרונות שלי ובשבילי הם אוויר, גם היום. אבל אלו שהם חברים שלי הם חברים אמיתיים לכל דבר ועניין. שים לב שדווקא אלה שיצאו מהבית קודם הם חברים טובים, וחמישיית הגמר לא מגובשת ולא מתראה אחד עם השני כמעט בכלל".

איך את מסבירה את זה?
"אלה שנשארו בחוץ היו מאוד תחרותיים, דרכו על אנשים בדרך ועכשיו כשהם יוצאים אין להם חברים. כשיש תחרות מתחילם מתחים. אלו שפחות היו להוטים על המשחק וקיבלו באופן סלחני את ההדחה, יכלו בקלות לשוב להיות חברים אחד של השני. לפחות הרווחנו אחד את השני מכל המסע הזה".

סתיו וקנין

בקשר עם: כולם חוץ מאיילה ומחמישיית הגמר.

הנימוק: "עשינו לא מזמן ערב בנות מיוחד שבו השתתפו גם ג'י, שרה ודלית, ואיילה הוזמנה אליו אבל לא באה. היא עדיין מוזמנת להצטרף אלינו בכל דבר שנעשה".

אביב סביון

בקשר עם: כולם חוץ מגואל, ארז ועדנה.

הנימוק: "עדנה שכחתי שהיא קיימת, עם גואל אף אחד לא מדבר וארז לא מגיע לאירועים כי הוא לא שומע עליהם".

כל שאר המודחים, כלומר בנצי, תמרה, ג'י, הילה, תומר, דנה, דלית ואביב - שומרים על קשר מצוין בינם לבין עצמם.

אין תמונה
חבק אותי, ארז, ובוא נישאר חברים לנצח

>>סער: "מתחילות איתי כל הזמן בחורות"