אין תמונה
זוארץ. ירקיד כוכבים

זעזוע ב "הישרדות". לאחר שש עונות עונות בהם את הנחה את הריאליטי והיה מזוהה יותר מכל עם המותג, גיא זוארץ עוזב את האי ולא ינחה את העונה השביעית.

הפקת התכנית וקברניטי ערוץ 10 החליטו להיפרד מזוארץ לאחר שזה נבחר להנחות את העונה החדשה של "רוקדים עם כוכבים" ברשת, שצפויה להתחרות באותם הימים והשעות של עונת ה-VIP של "הישרדות" בהנחייתו.

בהפקת התוכנית רצו לשמר את המודל האמריקאי לפיו מנחה התוכנית יהיה מזוהה אך ורק איתה, ועל פי כך הוחלט לחליף את זוארץ במנחה חדש.

כרגע בורסת השמות שצפויים להחליף את זוארץ כוללת בין השאר את אקי אבני, אליו כבר פנו אנשי ההפקה. "זה הכול תלוי בזמינות ובחוזה טוב", אומר אבני, "יש דיבורים איתי ואני לא שולל כלום. הכול יכול לקרות".

אז אפשר להגיד מזל טוב?
"לא. העובדה שאני משתתף בהצגה 'קברט', שזו הצגה שרצה כל יום יכולה להיות בעיה. אם וכאשר אז זו היערכות שצריך יהיה להיערך אליה בהתאם בשביל להנחות תוכנית כמו 'הישרדות', שכוללת חודשים של שהות בחו"ל".

מועמד מוביל נוסף הוא זוכה העונה השלישית, שי אראל, שכבר קיים מספר פגישות עם הפקת התכנית. אראל מסר בתגובה: "אני גאה להיות חלק ממשפחת אבוט-המאירי וערוץ 10. 'הישרדות' זו הסיירת מטכ"ל של תכניות הריאליטי בעולם, לכן זה כבוד גדול שבכלל חושבים עליי".

ראוי להדגיש כי הליהוקים לעונה הבאה טרם החלו וכי עתידו הלא ברור של ערוץ 10 כלל לא מאפשר את תחילת העבודה על העונה החדשה.

מגיא זוארץ טרם התקבלה תגובה לדברים.

השקה מעצר בית אקי אבני (צילום: עודד קרני)
אבני. תפור עליו | צילום: עודד קרני