אביבה אבידן (צילום: אוהד רומנו)
אבידן. חשבה שתהיה בגמר | צילום: אוהד רומנו

לא בטוח שכדאי לעלות על חצאית ומייק אפ במתחם המזמר של "היכל התהילה", אחרת קשה להסביר את זה ששבוע שלישי ברציפות שנציגות נשית בבית חותמת על טופס טיולים בדרך חזרה לאזרחות.

אחרי אלונה דניאל ואיגי וקסמן הגיע תורה של אביבה אבידן להיפרד משינה קולקטיבית בנווה אילן, ולמהר הביתה הישר לברית של הנכד הטרי שרק נולד. "אני שמחה שיצאתי ישר לחיים חדשים, אל תינוק ונכד חדש שנולד לי" הזמרת הוותיקה לא מסתירה את ההתרגשות "זה אומנם לא היה מתוכנן אבל היציאה שלי מהבית באה בזמן הכי מתוקתק שיכול להיות  ככה שבאמת לא יכולתי לבקש יותר ואני שמחה להיות בבית עם המשפחה המדהימה שלי".

 בכל זאת נראה היה שהיית קצת מופתעת מההדחה, אמת?
"בהתחלה באמת הייתי בשוק כי לא ציפיתי להיות זאת שהולכת הביתה. ידעתי שאני מאוד חזקה בבית ואני סוג של אם הבית עבור כולם ואני אהובה ומסתדרת עם כולם חוץ משניים שלא כל כך. חשבתי שאגיע לחמישיית הגמר ובאמת הייתה קצת אכזבה, אבל ברגע שהגעתי הביתה וראיתי את הילדים ואת הנכד אז הרגשתי הקלה גדולה. הייתי בהיכל התהילה שלושה שבועות ובאמת שזה מספיק".

איך את מסבירה את זה שעד כה רק הזמרות בבית הן אלו שהולכות הביתה?
"אני חושבת שזה ממש מקרי שרק הבנות הודחו עד כה ואין לזה שום קשר למשהו אחר. בסופו של דבר הכול עניין של אסמסים והקהל שצופה מחליט מה שהוא רוצה להחליט. אני יודעת שאני שלמה עם הדרך שלי ועם כל מה שעשיתי בתוכנית ואין לי שום חרטה על כלום. אני חוזרת לחיים הרגילים שלי, להופעות ולקהל שלי ובאמת שאני לא יכולה לבקש יותר".

למרות שהיית די פופולארית בבית הצופים החליטו להדיח אותך בכל זאת, למה זה קרה לדעתך?
"באמת שאין לי תשובה לזה. נראה לי שהצופים שופטים לפי הקטע החברי והאסטרטגיה בין המתמודדים ובגלל זה גם הייתי מועמדת להדחה. אני הקפדתי לתת את הניקוד שלי אך ורק לפי המוזיקליות והביצועים של הזמרים ולא לפי שום דבר אחר. אני לא יודעת למה בחרו להדיח אותי אבל זה מה שהצופים החליטו וזה בסדר גמור מבחינתי".

בני אלבז (צילום: אוהד רומנו)
אלבז. מישהו היה צריך לעמוד מולו | צילום: אוהד רומנו

כיאה לכל מי שמעביר לילה בביתו האוריגינלי, האירועים בהיכל התהילה נראים לאבידן כזיכרון מרוחק ומקבלים את הפרופורציות הראויות, אבל את הריב הקולני שהתרחש השבוע עם בני אלבז ספק אם היא תצליח למחוק בכזאת קלות, ויכול להיות שהכאסח הרועש עם אחד מהפייבורטים של הבית עלה לאבידן בסופו של דבר בהדחה המפתיעה. "אני לא יודעת ולא חושבת שלריב שלי עם בני היה קשר לזה שהודחתי. נראה לי שיצאתי גדולה מהפיצוץ איתו כי מישהו היה צריך לעמיד אותו במקום. הבן אדם עושה מה שהוא רוצה בבית וכולם שם פוחדים ממנו ורק לאביבה אבידן היה את הביצים להעמיד אותו במקום. אני בן אדם שהולך עם הלב שלו והאמת שלו ואומרת את מה שצריך להגיד ואם הודחתי בגלל זה אז זה בסדר גמור איתי. חשוב לי רק להזכיר שמאז המריבה אני ובני עשינו סולחה והכול בסדר איתנו עכשיו".

איך את מסבירה את כל המריבות בבית בייחוד עם בני ואבי ביטר?
"אני חושבת שזה הדבר הכי טבעי בעולם. ברגע שתסגור בבית אחד קבוצה של אנשים זרים אז זה צפוי שיהיו חיכוכים ומריבות בין חלק מהאנשים. יש כאלו שמבליגים ומתעלמים ויש כאלו שעומדים על שלהם כמוני. בסופו של יום זה טבעי וצפוי ואני כבר שכחתי מכל זה לגמרי והכול נראה לי משעשע עכשיו".

על מי את מהמרת שיגיעו לגמר?
"אני ממש לא יודעת, קשה לי נורא להמר. הייתי בטוחה שאני אגיע לגמר אבל כנראה שיש הפתעות והכול יכול לקרות. אין לי מושג מי יגיע".

איך את מסכמת את חווית ההשתתפות בהיכל התהילה? זה עמד בציפיות?
"זו בהחלט הייתה חוויה חוויתית ונורא נהניתי אבל לא הייתי חוזרת על זה שוב. זה כמו טיול לאי בודד וזאת חוויה של פעם בחיים. היה טוב וטוב שהיה אבל אני ממש שמחה לחזור לחיים הרגילים שלי".

אין תמונה
ביטר. הרבה ריבים

 >> עינב בובליל בהריון!