אורנה בנאי באירוע של התוכנית אמאלה (צילום: הילה רוטברג )
בנאי. עוברת צד | צילום: הילה רוטברג

לאחר שבע שנים ושש עונות בהן כיכבה ב"ארץ נהדרת", תוכנית הדגל של קשת, החליטה אורנה בנאי שהגיע הזמן להמשיך הלאה. בנאי מצטרפת לזכיינית רשת ולתוכניתו החדשה של ליאור שליין, שצפויה לעלות בינואר הקרוב.

בנאי, שכבר שיתפה פעולה עם שליין בתוכניתו "עד הבחירות זה יעבור" בערוץ 10, אף השתתפה בפיילוט שנערך בשבוע שעבר לתוכנית החדשה, שתהיה מעין גרסה חדשה של "משחק מכור". בנוסף לשליין ולבנאי השתתפו בפיילוט גם גורי אלפי, יהונתן גפן, רועי לוי ואחרים. כזכור, לפני כחודשיים, אחרי ארבע שנים בערוץ 10 ולאחר שאלות רבות לגבי עתידה של תוכנית הלילה, עזב שליין את הערוץ לטובת תוכנית הסאטירה החדשה של רשת וניהול מחלקת הבידור של הזכיינית.

ומי תחליף את מקומה של בנאי ב"ארץ נהדרת"? בשבועות האחרונים נודע כי הקומיקאית שני כהן עוזבת את "שבוע סוף" של רשת לטובת חוזה בקשת, אשר כולל השתתפות ב"ארץ נהדרת" ובדרמה חדשה של רם נהרי ותמר מרום. יהיה מעניין.

מקשת נמסר: "אורנה היא אחת הקומיקאיות הגדולות שקמו לנו. במשך למעלה מעשור היא תרמה רבות ל'קשת', ולתרבות הישראלית בכלל, בתוכניות כמו 'רק בישראל', 'ארץ נהדרת' ו'אימאל'ה'. על כל אלה אנו מודים לה מעומק הלב, מחבקים ומאחלים לה בהצלחה בדרכה החדשה".

שירה מרגלית, המשנה למנכ"ל רשת: "רשת גאה לצרף לשורותיה כוכבת מוכשרת ואהובה בסדר גודל של אורנה בנאי. אנו נמצאים בעיצומו של תהליך שבו פיתוחים רבים של תוכניות חדשות ורעננות ואנו בטוחים שהצופים ייהנו בקרוב מתוכניות אלה".

זוהר יעקובסון, המייצגת את בנאי: "לאורנה בנאי היו שנים נפלאות בקשת, בהן כיכבה ב'רק בישראל', 'אמאל'ה' ו'ארץ נהדרת' - תוכניות שבהן נקבעו שיאים חדשים להצלחה. אורנה עוברת לרשת לתוכנית החדשה של ליאור שליין איתו היה לה שיתוף פעולה מאוד מוצלח בעבר. אנו מקווים שגם כאן היא תמריא מחדש להצלחה בז'אנר שמאד קרוב לליבה".

>>צלמי פפראצי נגד ערוץ 10 - הסיבה: ניסיון לחשוף התנהגות לא אתית במסגרת תוכנית חדשה