פאולה עבדול (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
רוקדת את דרכה החוצה? עבדול | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

 יכול להיות שפאולה עבדול סיימה את דרכה כשופטת באמריקן איידול? אם לשפוט לפי הפרסומים, הרי שפחות משלושה שבועות לפני תחילת צילומי העונה החדשה של התוכנית (הם מתחילים ב-6 באוגוסט), ואחרי שכבר פורסם שהחברה השותפה בהפקה שיפרה את תנאי החוזים של ריאן סיקרסט וסיימון קאוול במיליוני דולרים, מתברר כי עבדול עדיין לא קבלה הצעה רשמית להצטרף אליהם לסבב נוסף. האם זו דרכה העדינה של ההפקה להראות לה את הדרך החוצה?

בפרסומים מסוף השבוע באתר הרכילות של פרז הילטון, טוען דייויד סוננברג, מנהלה האישי של עבדול, כי הלקוחה שלו "לא מאושרת" בלשון המעטה מהתנהלות העניינים. "היא פגועה וכועסת שלא לצורך", אומר סוננברג, "ההפקה מתנהלת מולה בצורה שאינה הוגנת, ומשאירה אתה תלויה באוויר ללא צורך".

לדבריו של סוננברג, כל ניסיונותיו ליצור קשר עם אחד ממפיקי אמריקן איידול ולקבל תשובה רשמית וסופית בנוגע להמשך עבודתה של פאולה עבדול בתוכנית בעונה הבאה, לא זכו עד כה לתשובה ברורה לחיוב או לשלילה. נראה כי החלטתו להדליף את הפרשה לכלי התקשורת נועדה להפעיל לחץ על ההפקה לתת לו תשובה. אגב, רנדי ג'קסון חתום על חוזה עד שנת 2011, כך שחזרתו לעונה הבאה מובטחת.

לפי שעה, נראה כי הלחץ הציבורי שסוננברג ניסה להשיג אכן מעורר את התהודה הראויה, לפחות בקרב מעריצי התוכנית שהציפו את עמוד הטוויטר של עבדול בהודעות תמיכה הדורשות את חזרתה לחבר השופטים בעונה התשיעית של איידול.

קארה דיוגארדי ופולה עבדול (צילום: Gustavo Caballero, GettyImages IL)
עבדול עם השופטת החדשה יחסית קארה דיוגווארדי. היא דווקא בפנים | צילום: Gustavo Caballero, GettyImages IL

"אני נרגשת עד דמעות מכמות האהבה, הפרגון והרצון הטוב שהרעפתם עלי. אלוהים יברך את כולכם", שגרה עבדול למעריציה מסר תשובה בטוויטר בסוף השבוע. "אלמלא אתם, הזמן הזה והסיטואציה הזו היו מרגישים הרבה יותר נורא". האם זה גם יעזור לשכנע את חברת ההפקה? עוד מעט נדע.

עוד בmakoבידור: עינב בובליל תגיש תוכנית רדיו חדשה, הפט שופ בויז נחתו בישראל, לגיא גיאור יש כלי חדש, קרן פלס צריכה את עזרתכם באיך אומרים פטרוזיליה באנגלית, מייקל ג'קסון נרצח, אנסטסיה מירקין מ"הישרדות" התחתנה, משי קלינשטיין פגשה את אמא ריטה לסיבוב שופינג, הטרגדיה מאחורי החיוך של שני כהן ומה מחכה לכם ב"הישרדות 3".

רוצים לזכות בחופשה זוגית? שלחו לנו תמונה של הדבר שאתם לא יכולים בלעדיו ותתחילו לארוז מזוודה.

ומה עם כרטיסים לסרט "סיפור גדול"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש בכיכובם של איציק כהן ודביר בנדק.