איך בוחרים תחפושת פורים לילד? (תמונת AVI: mako)
זרחוביץ' כגילה אלמגור. לפחות ישוב לתפקידי אורח | תמונת AVI: mako

גילה אלמגור יכולה לנשום לרווחה: דווקא בתום עונת שיא, שבה כבש את המסך והפך לאחד הנציגים הבולטים בקאסט הכישרוני, החליט ערן זרחוביץ' לעזוב את "ארץ נהדרת", רגע לפני העונה העשירית.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

עזיבתו של זרחוביץ' הגיעה בשל החלטתו להתרכז בכתיבת הסדרה "הפרלמנט", בכיכובו. את הודעתו מסר זרחוביץ' בשיחה אישית עם עורך התוכנית, מולי שגב. במהלך אותה השיחה סוכם עוד כי השחקן ימשיך להשתתף בתוכנית בכמה תפקידי אורח.

"ההחלטה לעזוב הגיעה אך ורק בגלל העונה השנייה של 'הפרלמנט', שיהיו בה המון פרקים. אני צריך להיות פנוי  לכתיבה של משהו כל כך גדול", הסביר זרחוביץ'. "פשוט אין לי זמן לשלב עוד פרויקט גדול, זה יגרום לתוצאה לא טובה בשתי התוכניות". 

עד כמה זה מבאס לעזוב אחרי עונה כל כך מוצלחת?
"זה בהחלט קורה מהר מדי, ואני מרגיש שרק התחלתי את העניינים שם. אני ב'ארץ' כבר המון שנים ככותב ושנתיים בפרונט כשחקן, ולחלוטין אין לי הרגשה של מיצוי. הייתה עונה מצויינת וכיפית, אבל גם ב'פרלמנט' קרה משהו מאוד מיוחד ואני מרגיש שזה תינוק שלנו שצועד את צעדיו הראשונים וצריך את כל התמיכה והעזרה בדרך. 'ארץ נהדרת' זה משהו גדול ומצליח לאורך שנים, והם ימשיכו להצליח גם בלעדי".

לפחות נראה אותך בתפקידי אורח במהלך העונה.
"אכן כן. בשיחה שהייתה לי עם מולי סיכמנו שאחזור למספר תפקידי אורח במהלך העונה. בסופו של דבר מדובר באותו הבית ואשמח להמשיך ולהיות חלק מהתוכנית אפילו שאני רק אורח".