אין תמונה
כהן. שלום לך ארץ נהדרת

  אסי כהן, אחד מכוכבי התכנית "ארץ נהדרת", הודיע לאבי ניר, מנכ"ל "קשת", על כוונתו לעזוב את התוכנית בתום העונה הנוכחית, שתסתיים בעוד כחודש. ניר נענה לבקשתו של כהן, וזה לא ימשיך לעונה הבאה.

כהן הצטרף לתוכנית בעונתה השלישית, וזכה לשבחים רבים על שלל התפקידים שגילם (אביגדור ליברמן, טל ברודי, אברי גלעד, יוסי גיספן). נותרה עוד תוכנית אחת לסיום העונה ובעונה הבאה הוא כנראה יגיח בתפקידי אורח. מעבר לכך, הפרויקט הראשון שלו בזמן הקרוב יהיה העונה השנייה של "חטופים".

ככל הנראה, כהן מעוניין להשתלב בתפקידים דרמטיים בזכיינית, במיוחד לאחר הצלחת הסדרה "חטופים" בה השתתף. בעבר לקח חלק בסדרות המצליחות: "אהבה זה כואב" בערוץ 10 ו"מסודרים" של "קשת". כמו כן הוא מעוניין להתרכז בעשייה הקולנועית שלו, אחרי שכיכב בסרטים "אהבה קולומביאנית", "איים אבודים" וכמובן "זוהי סדום" עם שאר חברי צוות "ארץ נהדרת".

מ"קשת" נמסר בתגובה: "אסי טאלנט מרכזי בקשת וחתום אצלנו לתקופה ארוכה. הוא ממשיך ב'ארץ נהדרת' עד לסיום העונה ב-29 באפריל. לאחר מכן צפוי להתחיל את צילומי 'חטופים' וגם להוביל פרויקטים נוספים. המשך פעילותו במסגרת 'ארץ נהדרת' תידון לקראת עליית העונה הבאה".

>> מייקל מור: נופר ולואיס מבלים ביחד

 אסי כהן, כוכב התוכנית "ארץ נהדרת", הודיע למנכ"ל זכיינית ערוץ 2 "קשת", אבי ניר, על רצונו לעזוב את התוכנית בתום העונה הנוכחית, שתסתיים בעוד כחודש. ניר נענה לבקשתו של כהן, וזה לא ימשיך לעונה הבאה.
 
כהן הצטרף לתוכנית בעונתה השלישית, ומאז זכה לשבחים על שלל התפקידים שגילם, בהם זה של גיא זוהר, אבי נימני, אביגדור ליברמן, טל ברודי, אברי גלעד, דמותו של פילוס ובעונה האחרונה גם דמותו של יוסי גיספן וכאמור חבר הפרלמנט שאולי, דמות שהחלה את דרכה בעונה הקודמת.
 
ל-ynet נודע כי כהן מעוניין להשתלב בתפקידים דרמטיים בזכיינית, בעיקר לאחר הצלחת הסדרה "חטופים" בה השתתף. בעבר לקח חלק בסדרות "אהבה זה כואב" בערוץ 10 וב"מסודרים" של "קשת". כמו כן הוא מעוניין לפתח את תפקידיו על המסך הגדול. בעבר השתתף כהן בסרטים "יוסי וג'אגר" ,"אהבה קולומביאנית", "מינכן" של סטיבן שפילברג, "איים אבודים" וכמובן "זוהי סדום" עם שאר חברי צוות תוכנית הבידור.
 
גורמים המקורבים לכהן סיפרו הערב (א') ל-ynet כי "אסי הוא טאלנט מרכזי ב'קשת' שחתום שם לתקופה ארוכה מאוד. הוא רוצה להתפתח עצמאית ולא להיות כל הזמן חלק מנבחרת.
 
 
נותרה עוד תוכנית אחת לסיום העונה ובעונה הבאה הוא כנראה יגיח בתפקידי אורח. מעבר לכך, הפרויקט הראשון שלו בזמן הקרוב יהיה העונה השנייה של "חטופים".
 
מ"קשת" נמסר בתגובהאסי כהן, כוכב התוכנית "ארץ נהדרת", הודיע למנכ"ל זכיינית ערוץ 2 "קשת", אבי ניר, על רצונו לעזוב את התוכנית בתום העונה הנוכחית, שתסתיים בעוד כחודש. ניר נענה לבקשתו של כהן, וזה לא ימשיך לעונה הבאה.