אורי סלעי (צילום: עודד קרני)
סלעי. יוצא לדרך חדשה | צילום: עודד קרני
שינויים בראש הפירמידה ב ערוץ 24. אורי סלעי העורך הראשי של הערוץ הודיע כי יסיים את תפקידו בקרוב ויעבור למחלקת התכניות של קשת. כרגע עוד לא נקבעה זהות מחליפו של סלעי.

סלעי כיהן בתפקידו במהלך השנתיים האחרונות בהם התקיימה השותפות בין אולפני מימד וקשת בבעלות על ערוץ 24 והשלמת המהפך מערוץ על סף סגירה לערוץ הרביעי בגודלו בישראל.

במהלך כהונתו ביסס סלעי את מעמדו של ערוץ 24 כמוביל בטלוויזיה הרב ערוצית ויצר מהפיכה תרבותית בכל הנוגע לעולם המוסיקה הפופולארית והים תיכונית. בין שלל הישגי הערוץ בתקופתו יכול סלעי לזקוף לזכותו בעיקר את הצלחתו של "האולפן השקוף" וחשיפת הערוץ ללמעלה מ-2 מיליון צופים בחודש.

סלעי מסר בתגובה: "הייתה לי זכות גדולה להוביל את הערוץ בתקופה בה המצאנו אותו מחדש. זו הייתה חוויה יוצאת דופן ומרגשת בזכות שיתוף הפעולה של אמנים ותעשיית המוסיקה. כעת, בתום קדנציה מרתקת, אני מרגיש שמיציתי את שלב ההקמה ושזה הזמן לאתגרים חדשים. זוהי הזדמנות להודות למועצת הכבלים והלווין על השותפות בשיקום הערוץ. לצערי טרם הושלם תהליך ההתאמות הנדרשות ברישיון, שקריטי לעתידו וכולי תקווה כי זה יסתיים בקרוב. ברצוני להודות לאבי ניר על האמון ועל שלימד אותי כל כך הרבה. תודה גם למנכ"ל קבוצת מימד יוסי סטרוגו. בערוץ פועלת חבורה מופלאה של מנהלים, עובדים ואנשי תוכן, שאני בטוח שימשיכו להוביל את הערוץ קדימה במסירות, חזון ואהבה גדולה למוסיקה ישראלית".

מערוץ 24 נמסר בתגובה: "אורי ימשיך בשבועות הקרובים עד שימצא מחליף".

>> רייטינג יומי: 19.1% ל"היפה והחנון"