עומר אדם (צילום: רונן אקרמן)
אדם. מעמד קשה | צילום: רונן אקרמן

עומר אדם עדכן היום את הפקת "כוכב נולד" על החלטתו לפרוש מהתכנית עקב הטעיית ההפקה בנוגע לגילו האמיתי. הדברים נאמרו במסגרת פגישה שנערכה בין עומר ומשפחתו לבין מערכת ההפקה, אשר קיבלה את בקשתו.

במהלך כל שנות שידורה, הקפידה מערכת "כוכב נולד" על גיוס מתמודדים שגילם מ-16 ומעלה. כפי שפורסם אתמול, לאדם עדיין לא מלאו 16 והוא הטעה את הפקת התוכנית על מנת להיות חלק מהנבחרת של העונה השביעית.

"מבחינתנו זהו מעמד קשה שלא נדרשנו אליו עד כה", אמר צביקה הדר, "החשוב הוא שעומר הבין את טעותו, התנצל בפנינו, בפני חבריו המתמודדים ובפני הוריו וקיבל את ההחלטה הנכונה. תפקידנו כמערכת לשמור על תנאי קבלה שווים בפני כל המתמודדים ועל זה איננו יכולים להתפשר. מועמדים רבים שהגיעו לאודישנים נפסלו בשל גילם הצעיר".

מהפקת התכנית נמסר כי בעקבות פרישה זו והעובדה כי נגרע מתמודד מהנבחרת, צפויים שינויים גם בהרכב המתמודדים בגלגל ההצלה בערוץ 24 על כרטיס חזרה לתכנית וכי הם יימסרו בשידור.

עוד ב-mako בידור: פאולה ולשטיין לא תתמודד בגלגל הצלה; מה מיי פיינגולד ושאר בנות הביצה רוצות לקבל בחג האהבה; למה הרופא של מייקל ג'קסון רוצה לבקר את ילדיו של מלך הפופ; בר רפאלי אולי תצטלם לפלייבוי, ארנולד שוורצנגר חוזר לקולנוע ובן כמה עומר אדם מ"כוכב נולד"?