סיפורים והמצאות (תמונת AVI: אבי ביטר חי בסרט)
אבי ביטר. שיר מיוחד לדודו | תמונת AVI: אבי ביטר חי בסרט

כשמדינה שלמה עוקבת בתדהמה אחרי פרשת דודו טופז, מתברר שיש כאלה שמנסים לעזור לו; בימים אלה אבי ביטר ובני אלבז (זמר הבית של ש"ס שזכור לנו מהשיר "הוא זכאי" ששר לאריה דרעי) - יבצעו יחד שיר הזדהות עם טופז.

"אי אפשר להפקיר חבר", אומר ביטר. "הוא עזר לי בעבר, ועכשיו אם הוא יצטרך אותי, אני אעזור לו. אני כותב את השיר, ואבצע אותו עם בני אלבז". 

נכון לעכשיו, נראה שדודו הודה באשמה.
"אני לא אתפלא אם דודו נשבר בחקירה. קשה לעמוד בחקירת משטרה". 

"דודו לא יסתדר בכלא"

רק לפני כמה שנים היה אבי ביטר במצב לא פשוט, כשאשימו אותו בזיוף דולרים ובגניבה מתיקים של אורחים בתכניתה של מיכל זוארץ בערוץ הראשון. "הייתי במצב נוראי ודודו הביא אותי לתוכנית שלו, ריחם עליי ופתח הרבה דלתות עבורי", מספר ביטר. "האשימו אותי בתקשורת שיש לי מפעלים של זיוף של דולרים וגניבות, אבל יצאתי זכאי. כשכוכב מסתבך זה גרוע מאוד". 

תאר לנו את התחושות.
"אין לך כוח, אתה שבור, מרגיש שפתאום כל העולם נגדך, שאתה כלום, שאתה לא שווה. אתה הופך להיות קטן קטן, זה פוגע באגו שלך, במשפחה שלך, בילדים. בכל דבר בחיים זה פוגע, כמו איזו מחלה נוראית.
אבו כביר זה לא מקום שדודו רגיל אליו".

כמה זמן אתה היית במעצר?
"אני הייתי שם ארבעה ימים. יש אנשים שבנויים לחיות שם, אבל לאנשים שלא יודעים מה זה, זה נורא קשה. יש שם כל מיני נרקומנים, יש כל מיני חולי איידס לא עלינו שמקיאים לידך בבוקר וצועקים מכאבים. דודו לא רגיל לעולם הזה, זה כמו שישימו אותך בג'ונגל פתאום".

הוא יכול לשרוד שם?

"זה לא בשביל דודו, כל דקה עוברת שם כמו שעה, הימים נורא קשים שם. להיות סגור בחדר, להסתכל על הקירות. בכלא אין הנחת סלב".

בלעדי ב-mako: מכורים ל"כמעט מלאכים"? צפו בלמעלה מ-8 שעות של כוכבי "כמעט מלאכים" מפספסים, מתראיינים, בחזרות מאחורי הקלעים ועוד.

ועוד בmakoבידור: דן שילון מדבר על פרשת דודו טופז, בר רפאלי מתקלטת, גם בעולם מדברים על דודו טופז, רותם סלע, שרי גבעתי וסיון קליין הצטלמו לפרסומת חדשה, נטע לי וגבי חוזרים לזוגיות, צפו בסאשה ברון כהן מראה לאמינם מאיפה משתין הבוראט ומה עושה היום שי שרעבי מ"כוכב נולד".