דניאלה פיק וכוכי מרדכי (תמונת AVI: האח הגדול VIP)
דניאלה וכוכי עוזבות את הבית | תמונת AVI: האח הגדול VIP
דניאלה פיק הלכה לישון אתמול בשש בבוקר, לבד, ולא הבינה איפה המיקרופון ואיפה אמיר פיי גוטמן. "צחצחתי הבוקר שיניים ואמרתי לעצמי 'דניאלה- המראה זו לא מצלמה, תתרגלי'. שם אתה כל הזמן דואג לאיך שאתה מתנהג, התרגלתי שעדי נוימן קמה מולי ושרונה לידי ופתאום אני חוזרת הביתה. התחברנו בטירוף שם".

עם מנחם בן לא בדיוק התחברת.
"כן, על כל הטירוף הזה היה אחראי בן אדם אחד שהוא מנחם בן. הבנתי מהסביבה הקרובה שלי שהוא הצחיק ומצחיק הרבה אנשים אבל בתוך הבית אנשים באמת נפגעו ויצאו בוכים ורועדים. הוא לא בן אדם עם טקט. כל פעם ניסינו לתת לו הזדמנות ושנוכל להתחבר וכל פעם מחדש הוא הוציא את הארס והתחיל לרדת לאנשים ברמות מטורפות. רוב האנשים בתוך הבית מאוד קיוו שהוא יודח".

אבל הקהל אוהב אותו.
"אין לי תשובה לזה. חשבנו שאם הקהל יראה בן אדם מבוגר מקלל ומדבר בצורה מאוד פוגעת על הומואים, הוא ידיח אותו. זה מעבר לדאחקות, הוא מאוד קיצוני ואנטי ולא האמנו שישאירו אותו. אני בעד הטובים והחזקים, וחזק זה מי שעומד על העקרונות שלו בשידור חי מול בן אדם חד יותר, מבוגר יותר וערמומי יותר".

איך הוא פגע בך אישית?
"לי הוא אמר שאני ילדותית ואינפנטילית".

וזה פגע בך?
"הוא אמר גם שאני גם יפייפיה ומתוקה ורבת קסם".

מה אבא צביקה אמר לך כשחזרת הביתה?
"הוא אמר 'דניאלוש, אני גאה בך, את היית יפה וחכמה ומצחיקה וטובת לב', ושאני לא אתחרט על כלום ושאני אמשיך הלאה, ואני כבר מחכה לעשות איתו שיר לסלקום שהוא הלחין ואמא שלי כתבה".

מה עם שרונה? לא ממש מרגישים אותה שם.
"היא כזאת, לא מתרגשת מהריבים, ממנחם, לוקחת את זה בפרופורציות. היא יודעת שזה רק חודש מהחיים שלה".

"נהניתי מתשומת הלב הגברית"

אין תמונה
דניאלה פיק. בוכה מכל שטות
עכשיו פיק כבר חושבת הלאה, ואפילו הולכת לשתף פעולה עם פנינה טורנה. "היא אישה מיוחדת ועוצמתית ואני הולכת לעבוד איתה עכשיו על תלבושת למופע שיש לי בקרוב", היא אומרת.

מופע?
"עולה באפריל סדרה דוקומנטרית בהוט בידור ישראלי שליוותה אותי לקראת עליית סינגל שיוצא לרדיו, שאני הלחנתי ואמא שלי כתבה. אמיר פיי גוטמן הוא המנהל המוזיקלי של זה ועבדנו על זה בחודש שלפני 'האח הגדול' והיינו בהלם שנפגשנו שם".

הרבה אנשים חושבים שאמיר תוקפני ושתלטן בבית.
"הוא מסוג האנשים שמנסים להפוך את העולם למקום טוב יותר, זה לא נקרא שתלטן. אמיר בן אדם רגיש, חכם, התחברנו שם מאוד, הוא מקסים וחבר אמיתי".

מה הסיפור שלך עם גיא לובלצ'יק?
"גיא בחור מדהים, התחברנו מאוד והוא יהיה חבר טוב שלי אני בטוחה בזה. צחקנו שאם הוא יגיע לגמר הוא יציע לי נישואים. לא היה בינינו שום דבר בבית אבל נהנתי מתשומת הלב הגברית, הוא הצחיק אותי, והיו המון התכרבלויות כי אני בן אדם שאוהב להתכרבל".

היית עושה את זה שוב?
"ברור, רק לא באותו מקום. קר שם בירושלים. זה היה לפעמים גן עדן ולפעמים גיהנום אבל בסופו של דבר נכנסתי לשם עם חיוך ויצאתי עם חיוך עוד יותר".

"מנחם פשוט איש מופרע"

אין תמונה
מרדכי. "בדרכי שלי הנהגתי והובלתי"

כוכי מרדכי, המתמודדת השלישית שהודחה מבית האח, הבינה עוד בבית שהיא נמצאת במחנה הלא נכון, כזה שלא יוביל אותה אל הגמר, אבל למרות זאת בחרה להישאר חברה הכי טובה של אמיר פיי גוטמן, קורין אלאל ועדי נוימן. "עושה רושם שלגמר יגיעו הצמד חמד שימי ומנחם, ופנינה טורנה, שהבנתי שהיא חביבת הקהל ואני עדיין לא מצליחה להבין את זה. אולי יהיה עוד איזה שפוי אחד לרפואה, ואני מקווה שזה יהיה קורין או אמיר".

אז בכל זאת יש סיכוי למישהו מהמחנה שלך?
"אני רוצה לקוות שהצד השפוי בכל זאת יוכיח את עצמו, אבל קשה לי להאמין. היום אני מבינה שההמונים אוהבים את הבלגן. מה שהפתיע אותי קצת זה שגם צביעות עוברת לא רע על המסך. נניח, גיליתי שפנינה כל בוקר הציעה לי להכין לי קפה, ושאלה לשלומי, ופינקה אותי ובעצם כל היום היא דיברה עליי מאחוריי גבי. היו רגעים שפשוט התביישתי בשבילנו שזה מה שאנחנו מוציאים החוצה".

איזה תגובות קיבלת?
"אימא שלי והבן שלי, כל אחד בנפרד, כתבו כל יום איך נראיתי להם בתוכנית".

ואיך נראית להם?
"זה התחיל יפה והדרדר. ידעתי את זה, כי באיזשהו שלב הרגשתי שאני לא יכולה לשבת בתוך כל הרוע הזה. כשארזתי את המזוודה אתמול הרגשתי הקלה גדולה ועם כל הווינריות שלי ידעתי שאני רוצה לחזור הביתה".

והשארת לאמיר פיי גוטמן את המפגש עם הבן זוג שלו. אפשר להגיד שאמיר בעצם היה מנהיג הקבוצה שלכם?
"לאמיר יש תכונות של מנהיג, אבל גם אני בדרכי שלי הנהגתי והובלתי. מנחם, שימי, פנינה ודודי באו לנצח בכל מחיר ואני לא מתחברת לזה. מנחם אולי פחות מכולם, כי מנחם בא להעביר את המסרים שלו, לצערי, בצורה ירודה ועם מסר נבוב והוא בעיקר ציטט שירה. אבל את יודעת, גם אם אני אושיב חמור לקרוא כל היום שירים של אלתרמן ואבידן, הוא בסוף יצטט אותם. מנחם פשוט איש מופרע. ראיתי אדם שהוא מכונה בלי לב ובלי רגשות, הוא רואה נשים רק כאובייקט מיני ותו לו וזה בעיקר מה שזיעזע אותי".

ומה לגבי הטענה של אנשים שאומרים שאת בכלל לא סלב?
"אמרתי לא פעם שהתפרסמתי מעצם זה שנישאתי לאיציק, אבל בואי לא נשכח שעברו כמעט עשר שנים מאז, ואני כבר לא נשואה לו, והעובדה היא שאני עדיין מעניינת את הציבור, וכנראה שיש לאנשים רצון להקשיב למה שאני אומרת וזה אומר הרבה".

ובינתיים בבית האח הגדול: כולם משתגעים פה, ירום הודו; מנחם בן שולט גם ברשת. ומה כוכי חושבת על אלוהים? שאלון רוח.
ומה קורה בעולם האמיתי? דורה החדשה נחשפת לעולם, אלי פיניש ואשתו ההריונית בפפראצי שווה, מדונה עברה לגור עם החבר החדש בן ה- 22. וקבלו את ההזמנה לנשף החתונה על עינב בובליל.