שי גולדן (צילום: רינת זיו)
גולדן. פותר כל תעלומה? | צילום: רינת זיו

כן, גם לנו זה נשמע מופרך, אבל השמועה הזאת עשתה לה כנפיים ועפה לנו לפרצוף שוב ושוב בימים האחרונים. בסוף החלטנו לעוף עליה בחזרה. ובכן, על פי הדלפה רותחת מחדר העריכה של "מחוברים", בפרקים 22 עד 24 מתעד את עצמו גולדן משוחח עם קרוביו על האפשרות שחנן גולדבלט (68) הוא אביו הביולוגי, או לפחות של אחיו, רן גולדן, ללא מסקנה חד משמעית.

כזכור, שני הבנים לבית משפחת גולדן אומצו בילדותם, מספר שנים לאחר שננטשו. מספר פרטים על האם נחשפו כבר בספרו של גולדן "הבן הטוב", וגם ב"מחוברים" הוא מתעמת עם הסיפור מספר פעמים, און קמרה.

על פי השמועות, האחראית על המערבולת הרגשית הנוכחית היא אישה המזדהה כחברה ותיקה של האם, שמספרת שראתה את גולדבלט עם האם מספר פעמים לפני יותר מ-40 שנה בחיפה. לא ברור אם האישה מופיעה בסדרה או לא.

גם במסדרונות העיתון "הארץ", שם עובד גולדן, רצה השמועה כבר מספר ימים. מקורבים טוענים כי בשיחות פרטיות הוא פוסל את הרעיון שגולדבלט הוא אביו, אך לא את ההשערה כי גולדבלט הוא אבא של רן (לא שריג, גולדן).

החומרים, הכוללים את ההתחבטויות הרבות, נמצאים בידיו של במאי הסדרה דורון צברי בחדר העריכה. כידוע, גולדבלט נמצא כרגע בכלא לאחר שהורשע לפני כשנתיים בגין עבירות מין חמורות.

שי, יש אמת בדבר?
"דבר עם דורון צברי. הכי טוב. שלא יהיה טלפון שבור. לאבא שלי ושל רן, בכל מקרה, קוראים אריה גולדן. חג שמח".

דורון, מה נהיה?
"נמרוד, איך עלית על זה? סחתין עליך. בוא קח עוד סקופ - בלעדי ל-mako - האבא (הסודי) של שי גולדן הוא נוני מוזס! כל הפרטים בפרק 36 של מחוברים".

תיאור:חנן גולדבלט בראיון לערוץ 2 (צילום: חדשות 2)
גולדבלט. מכחיש כל קשר | צילום: חדשות 2

אושיק לוי, חברו הטוב של חנן, אולי אתה תעזור לנו.
"מדובר בסיפור הזוי ובהמצאה מוחלטת של אנשים שמנסים ליצור רעש על הגב של חנן. הוא עצמו התקשר אלי מהכלא בתדהמה ושאל מדוע ממציאים עליו סיפור מרושע שכזה. זה לא נשמע הגיוני ואין לזה שום בסיס מציאותי. אני יודע שחנן כבר מתייעץ עם עורכת הדין שלו לגבי הוצאת דיבה או פרסום שקרי".

רחל תורן, עורכת דינו של גולדבלט, מסרה בתגובה: "לחנן יש שני ילדים החיים בארצות הברית. שאלתי אותו על העניין, הוא אומר שלא היו דברים מעולם. מגוחך לשאול אם יעשה בדיקת אבהות או אם היה עם אישה זו או אחרת בשנות ה-70".

רם לנדס, מפיק "מחוברים" מסר בתגובה: "מדובר בשטות מוחלטת. חד משמעית - חנן גולדבלט הוא לא אבא של שי גולדן ולא של אחיו".

>> עוד "מחובר" בכותרות: רן שריג נגד מורן שריר