מנחם בן ממשיך ללחוץ לדיירי בית "האח הגדול VIP" על הנקודות הכי רגישות. אחרי שהבהיר לפנינה טורנה שהיא לא תוכל להיכנס להריון, הצליח להרגיז גם את בעלה, השווה הומואים לחובבי עיזים ועיצבן את אחיו של אמיר פיי גוטמן - הגיע תורה של מאיה בוסקילה. באחד הויכוחים היותר סוערים בבית, בוסקילה טענה שבן מסתכל על הבחורות הצעירות בבית למרות היותו נשוי. הוא, בתגובה, הודיע לה: "את יצור קטן, לא סקסי ואין בך טיפת מיניות". עכשיו הגיע תור חברותיה של בוסקילה להגיב.

"כל מי שנמצא בקרבתה של מאיה ומכיר אותה יודע שהסקס אפיל שלה הוא מעבר לעניין של טעם", אומרת חברתה הטובה עדי אשכנזי, "היא מאוד מאוד נשית וסקסית. זה נשמע לי מצחיק להתייחס בכלל למה שמנחם בן אומר. הוא היה במצוקה קשה שהביאה אותו לומר את הדבר הכי הפוך מהמציאות".

את חושבת שהיא נפגעה?
"לא נראה לי, למאיה יש הרבה ביטחון ויש לה את כל הסיבות לכך. קשה לי להאמין שדבר כזה ערער אותה".

אורנה דץ חושבת אחרת מאשכנזי. למרות שגם היא ממש לא מחובבי מנחם, לטענתה אי אפשר שלא להיעלב מהערותיו. "זה היה ממש מעליב וסביר להניח שזה ערער קצת את הביטחון הנשי של מאיה. מנחם בן ממש הגזים הפעם. היא סקסית ונשית מאוד ואני אספר לך שהרבה מאוד גברים מפנטזים עליה. אם מנחם בן חושב כך זו בעיה שלו".

אורנה דץ ומאיה בוסקילה בהשקת הדיסק של בוסקילה (צילום: שוקה)
אורנה תמיד מוכנה לנשק אותך, מאיה | צילום: שוקה

 בדיעבד, היא עשתה טעות שהיא הלכה לשם?
לא. בסופו של דבר היא תהיה בסדר גמור. מה שהיה זה חלק מהסיכון שלוקחים כשהולכים לכזה מקום".

גם מיקי לוין, דיירת האח הגדול לשעבר ואחת מחברותיה הטובות ביותר של בוסקילה, משוכנעת שהיא נפגעה מאוד. "למאיה זה בטוח הזיז, אני ראיתי אותה", היא אומרת, "מאיה וסקסיות זה שתי מילים נרדפות. היא יודעת איך שהיא נראית ויודעת שהיא משדרת סקסיות. דבר לא יכול לערער את ביטחונה ובטח שלא מנחם בן. אבל זה בטוח פגע בה מאד בגלל שזה נעשה בשידור מול כל מדינת ישראל. כל אישה הייתה מתרסקת על המקום ובמיוחד מאיה, שזו תדמית שהיא בנתה לעצמה לאורך השנים. מאיה תישאר סקסית ויש לה שנים של סקסיות מאחוריה, אבל אין לי ספק שהיא מאוד נפגעה, היא נראתה מאוד לא מאושרת, מדופרסת וחסרת אונים כל היום".

הסטייליסטית ליאת אשורי נשמעת קצת יותר סלחנית יותר כלפי בן: "אני לא חושבת שהוא התכוון למה שהוא אמר, הוא נפגע אז הוא תקף וטעה בגדול. מאיה נחשבת לאישה סקסית מאוד, יש לה ארון בגדים שהלוואי שלכל אחת יהיה כזה. היא מתעסקת עם הדבר הזה שנקרא אופנה, נותנת הרבה תשומת לב לאיך שהיא נראית, קונה המון בגדים ומטופחת לגמרי. שים לב שבחור בן 19 שם נדלק עליה, גיא לובלצ'יק, ויש לו שם דוגמניות וצעירות ממנה".