החברים של נאור (יח``צ: אלדד רפאלי,  יחסי ציבור )
החברים של נאור. 17% | יח``צ: אלדד רפאלי, יחסי ציבור

"החברים של נאור", עם הפרק שעסק במדידת הרייטינג בטלוויזיה, מובילה את ערב השידורים של שבת עם 17%. זאת לאחר שהפרק הקודם השיג 13.2% בלבד. כזכור, בשבוע שעבר דרשה הוועדה למדרוג מערוץ 10 להוריד את הפרומואים לתוכנית, שכללו פנייה ישירה לאנשי הפיפל מיטר (חברי מדגם הפאנל שלפיו נמדד הרייטינג) שלא לצפות בערוצים אחרים. הוועדה טענה שהפרומואים אמנם הומוריסטיים אך אינם ראויים לשידור. בסופו של דבר הפרומואים לא ירדו והטריק, כך מעידים הנתונים, עבד.     

הנתונים המרשימים של "החברים של נאור" מצטרפים לערב מוצלח של ערוץ 10 עם הדחה דרמטית ב"הישרדות" שזכתה ל-15.8% ועקפה את "המירוץ למיליון" שהשיגה 15.4%.

חדשות סוף השבוע עם דני קושמרו השיגה גם היא נתון נמוך יחסית של 15.8%, אך עדיין גברה על אשרת קוטלר עם 10.7%. "שינויים בלוח השידורים" של טייכר וזרחוביץ' לא ניצלה את המומנטום של "החברים של נאור והשיגה 5.1% מול טקס פרסי התיאטרון בערוץ 2, שזכה ל-5.5%.

יום שישי: "אולפן שישי" עם 15.7% מול 7.7% לשלח ודרוקר. "צחוק מעבודה" ממשיכה לשלוט בשישי בערב ומשאירה רק 4.2% ל"מנטה" בערוץ 10.

חמישי: הסרט הדוקומנטרי "הילדה שלי תחזור לשיר" זכה לנתונים גבוהים יחסית לשבועות האחרונים בערוץ 10 של 12.1%. "לאהוב את אנה" ששודרה לאחר מכן השיגה 7.5%. "המירוץ למיליון" של חמישי זכתה ל-17.6%. שזה פחות מ-20.8% להם זכתה "אינסטינקט בסיסי" ששודרה אחר כך.