ג'ולייטה פרומו צבעונית
ג'ולייטה. כבר לא ילדה | צילום: גיא הכט

בטח הייתם מצפים מג'ולייטה לשגר את מנטרות ה"אני ממש לא מאוכזבת" הקבועות אחרי שהפסידה בגמר "חי בלה לנד", אבל הבחורה פשוט לא שומרת שוב דבר בבטן. כזכור, הבלונדינית המסלסלת הגיעה לפגישה האחרונה עם רון פייר כמעומדת הראשית להעמיס את הגביע  ולדלג הביתה חמושה בסינגל בינלאומי, אבל סיימה בדמעות, לאחר שאלון דה לוקו זכה במקום הראשון.

יותר משבוע אחרי אותו הגמר, ג'ולייטה לא מתביישת להודות שהתאכזבה. "זה לא סוד שהייתי מאוד מאוכזבת, אני חושבת שהמון אנשים ראו את זה", היא משתפת, "אני מפרגנת מאוד לאלון על הזכייה ובאמת הגיע לו, אבל האכזבה שלי הייתה עצומה".

 אולי כי לך הגיע יותר?
"כשלוקחים בחשבון את הגיל שלי ואת העבודה הגדולה שעשיתי ואת זה שבאתי לתוכנית בשביל לעבוד ולזכות בדבר הזה, אז אפשר להבין למה אני מאוכזבת. באתי כאנדרדוג ועבדתי ימים כלילות בשביל לזכות והיה לי מאוד קשה שזה לא קרה, היה לי נורא קשה להכיל את זה. לא רציתי שאנשים יראו אותי אבל הלכתי לחדר צדדי ושם פרקתי הכול בבכי. מיד אחרי זה עוד הייתי צריכה ללכת להופיע בחתונה והייתי חייבת לאסוף את עצמי, זה לא היה קל".

הגעת לגמר בתחושה שאת לוקחת את זה?
"אמרתי כל הזמן, עוד לפני הגמר, שלא משנה מה תהיה התוצאה - אני מבחינתי כבר זכיתי. ההכרה והאהבה שאני מקבלת בעקבות התוכנית שווה כל זכייה שיכולה להיות. ברור שהגעתי לגמר עם רצון לזכות והסביבה והתקשורת גרמו לי להאמין שאני המועמדת הראשית לזכות, ואין מה לעשות הדברים האלו מחלחלים לך אוטומטית למוח. אבל אני באמת שמחה בשביל אלון כי אמרתי כל הזמן שאם אני לא אזכה אז אני רוצה שזה יהיה הוא. שנינו באנו לתוכנית כאנדרדוגים וכפחות מוכרים ומגיע לו כמו שזה הגיע לי".

את מרגישה שפספסת את ההזדמנות לקריירה בינלאומית?
"ממש לא. הבנתי שרון פייר עוזב את גפן רקורדס ומקים לייבל משלו ואני לא חושבת שהוא היה יכול לקחת על עצמו את הפרויקט הזה שנקרא ג'ולייטה ובאמת לדחוף אותו כמו שצריך. מה גם שהבנתי שאשתו היא זמרת אז בכלל לא נראה לי שסדרי העדיפויות שלו היו להקדיש את כל מרצו להצלחה שלי שם".

דיברת איתו אחרי התוכנית? הוא פירט מדוע הוא החליט לא לבחור בך?
"לא דיברתי איתו וגם לא הרגשתי צורך לדבר איתו. הוא לא חייב לי הסברים ואני מכבדת את הבחירה שלו. אין לי טענות אליו, ההפסד הוא כולו שלו. מי שעקב אחרי התוכנית וראה את האווליואיישנים שלי ראה איך השופטים היללו ואהבו את מה שעשיתי. אני חושבת שהוכחתי שאני לא רק זמרת מזרחית ואני יכולה להצליח בכל ז'אנר".

שמעת את השיר שהוא הפיק לדה לוקו? מה חשבת עליו?
"השיר להיט, אבל אני לא מבינה מה הקטע של העברית בשיר כי זה אמור להיות מופץ בחו"ל. בכל מקרה אני חושבת שיש לו סיכוי טוב להצליח שם, הוא מביא איתו אנרגיות וכישרון ששווים גם בליגה של הגדולים ביותר. כל הכבוד לו".

אין תמונה
לא רוצה, לא צריך

אחד הדברים שסיקרנו את כל צופי "חי בלה לה לנד", היו יחסיה המורכבים עם אביהו שבת. מהרגע הראשון היה ברור שהיא בעניין, והוא קצת פחות. השיא הגיע בארוחת ערב רומנטית משותפת של השניים, שבה אביהו דחה אותה באכזריות, מה שבעיני הצופים הוריד את מניותיו של החתיך התורן לשפל חסר תקדים.

את מצטערת על כך שחשפת את הרגשות שלך כלפי אביהו?
"אני ממש לא מצטערת על שום דבר שעשיתי לא בחיים ובטח שלא בתוכנית. לגבי אביהו, אז חשוב לי להבהיר שלא התאהבתי בו אבל כן פיתחתי אליו רגשות. היה לי חשוב להגיד מה אני מרגישה ולא הסתרתי את זה. בהתחלה נפגעתי ממנו אבל אחרי זה הבנתי אותו ואת היחס שלו. הוא הסביר לי שהוא לא מרגיש כמוני וזה בסדר גמור.  אני לא מרגישה שהשפלתי את עצמי או שהייתי נואשת מדי, להפך. אני גאה בעצמי על הישירות שלי ועל זה שהצגתי את הדברים כמו שהם".

מה לגבי אהבה עכשיו, את מחפשת?
"חסרה לי אהבה נורא ואני מגיעה להמון רגעים שאני רוצה להיות בזרועות של מישהו, אבל כרגע אני לא פנויה לזה רגשית. את חיפוש האהבה שלי אני שמה בצד כי אני כל כולי מרוכזת בקריירה שלי. בהמשך הדרך אני בטוחה שיגיע הבחור הנכון שידע להכיל אותי ולהבין אותי כמו שצריך. זה יבוא כשאהיה מוכנה לזה".

 דיברת לא מעט על זה שאין קשר בינך לבין אביך. הדברים השתנו בעקבות ההצלחה האחרונה שלך?
"אני ואבא שלי לא בקשר כבר המון שנים. מצד אחד אני מבינה אותו, כי מהמקום שלו ומתפיסת העולם שלו היה לו מאוד קשה לראות את הילדה הקטנה שלו יוצאת להגשים את עצמה בעולם הזה של המוזיקה. זה לא היה לו קל ואני לא שופטת אותו. ברור שיש לי כאב מאוד גדול כי אין לי את המשפחה להישען עליה ברגעים הקשים שלי. אני בטוחה שכשאגיע להופיע בקיסריה אז הוא יהיה שם בשורה הראשונה בהופעה שלי".

אין תמונה
מיי דה בסט קווקז ווין

דרכה של ג'ולייטה אל התהילה אף פעם לא הייתה פשוטה. עברו עליה שנים של ניסיונות לתקוע יתד בתעשיית המוזיקה הים תיכונית שכללו מבול של אכזבות, טרפודים מכוונים מצד גורמים מסוימים וכמויות של מפח נפש. "עברתי המון בחיים בשביל להגיע לרגע הזה", היא מספרת, "אבל לא הייתי משנה שום דבר כי זה הפך אותי למי שאני. גם ברגעים שהתייאשתי וריחמתי על עצמי ולא הבנתי מדוע לא נותנים לי צ'אנס, לא הייתי מחליפה לרגע".

עכשיו, כשהיא כבר נוגעת בתהילה, יכולה ג'ולייטה להניף את הדגל הלבן במלחמה המתמשכת שלה מול שרית חדד. אולי יצא לכם לשמוע כבר על הסכסוך הממושך בין שתי הזמרות, ששיאו הגיע במאבק על הלהיט "Do You Love Me", אותו הקליטו בהפרש של כמה ימים.

חדד הפכה את השיר הלבנוני ללהיט והשאירה את ג'ולייטה עם פירורי התסכול.אבל המאבק האמיתי בין שתי נציגות הז'אנר התרחש בכלל מאחורי הקלעים, בין המנהל האישי שלה, גלעד מאסמי לבין המנהל האישי של חדד, אבי גואטה.

מסאמי סיפר לכל מי שהסכים לשמוע כיצד גואטה מפחד מג'ולייטה ונחוש לטרפד לה את הקריירה. שיא המאבק היה כמובן על ליבו של הסנדק/שדרן אליקו, שאותו האשים מסאמי בהתעלמות גורפת מג'וליטה ובהעדפה לשרית חדד בתוכנית הרדיו שלו. את המשך הסאגה ראינו כולנו ב"חי בלה לה לנד" כשאליקו הגיע לבקר.

איך מערכת היחסים בינך לבין שרית חדד עכשיו?
"אני מאוד מכבדת ואוהבת את שרית והיא זמרת מופלאה. זה לא פייר שמדברים על שתינו באותה נשימה כי בסופו של דבר יש פה שוק מאוד מצומצם של זמרות וזה שיש את ג'וליטה זה לא אומר שהיא מיד באה לתפוס את המקום של שרית. לי יש את הנישה שלי ואני לא באה לתפוס את המקום של אף אחת. יש מספיק מקום להמון זמרות מוכשרות ואני שמחה שעכשיו יש קצת תסיסה בשוק הזה".

עכשיו כשהמאבקים מאחורייך, את מרגישה שהגעת לאן שרצית?
"לא, עוד לא הגעתי לאן שרציתי אבל אני מרגישה שאני בדרך הנכונה ובמסלול הנכון להצלחה. אני מקבלת המון הכרה והערכה מאנשים בתעשייה שקובעים דבר או שניים, אבל המטרה שלי הייתה ונשארה להגיע לקריירה בינלאומית ולהצליח שם. אני לא מדברת על ללכת ולהקליט כמה שירים, אלא באמת להצליח ולעשות קריירה ארוכה בחו"ל".

ג'ולייטה בים
סמל מין | צילום: אלעד דיין

עם סינגל חדש שמאיים לחרוך את הרדיו, גיג הנחיה בערוץ המוזיקה, השתתפות במחזמר החדש של מנחם גולן לחנוכה וקמפיין אופנה בדרך, אין ספק שג'וליטה היא המטאור הכי מסנוור כרגע בשמי התעשייה. ויחד עם הפעילות, מגיע גם הסטאטוס המתבקש של סמל מין חדיש, אבל לבחורה יש קצת השגות מהתואר.

"זה מחמיא לי שחושבים שאני סמל מין", היא מצטנעת, "אבל אני לא חושבת שאני בחורה יפה, ממש לא. אני יודעת שיש בי משהו מיוחד אבל אני תמיד אומרת שיש הרבה יותר יפות וחכמות ממני אבל מישהי כמוני אין בשום מקום. אני שלמה עם עצמי וזה יותר חשוב מהכול".

עם מי את שומרת על קשר מהתוכנית?
"אני בקשר מאוד טוב עם דודו וממש בקרוב אני הולכת להקליט שיר שהוא כתב לי. הוא בן אדם פשוט מדהים והוא היה הראשון והיחידי שניגש אלי אחרי הגמר וראה שאני בסערת רגשות והציע מילים של נחמה. יש לו לב ענקי והתמיכה שלו הייתה כל כך חשובה לי. שם הבנתי מה זה חבר אמיתי ומי באמת חבר בגלל השואו וכל מה שמסביב. לדודו באמת איכפת מהבן אדם והוא הכי מחובר לקרקע. הוא אמר לי שלמרות שלא זכיתי, תוך שנה אני מופיעה בקיסריה ונורא היה חשוב לי לשמוע את זה".