דר ואושר - אירוע TLV (צילום: אלעד דיין)
עם דר. רק ידידים | צילום: אלעד דיין

שבט האוהדים ב"הישרדות אולסטארס" חוסה בצילו של שבט השורדים מאז שהתחילה התוכנית, אך אם הייתה מישהי שקצת הצליחה לבלוט מעל כולם - ולא רק בזכות נתוניה הפיזיים המרשימים - זאת אושר הדרי, הבלונדינית שכבשה את ליבו של דר פישלזון. אה, וגם הבלונדינית שאתמול, באופן מפתיע, כיבתה את הלפיד ועשתה את הדרך הארוכה לאי המתים.

הדרי היא בוגרת לימודי מנהל עסקים ושיווק ברייכמן ולימודי פרסום ב"הבצפר". כיום היא עובדת במשרד פרסום דרורי-שלומי בתפקיד משנה למנכ"ל, ומודה שלא לקחה קשה את ההדחה. "אני בנאדם מאוד אופטימי, אז לקחתי הכל ברוח טובה ושום דבר הוא לא באופן אישי", אומרת הדרי ביום שאחרי. "חוויתי שם פציעה שהקשתה עליי והשפיעה גם פיזית וגם נפשית, אבל נהניתי מאוד והייתי עושה את זה עוד אלף פעם, עם כל הקושי".

עזבי את הקושי, מה קורה בינך לבין דר?
"אני ודר זה סוג של בארבי וקן. ככה קוראים לנו ברחוב, בים ובקניון. אנחנו מבלים המון ביחד. אפשר להגיד שהתחברנו על היום הראשון, אבל זה לא משהו שציפיתי שיקרה. בחיים האמיתיים לא הייתי מתחברת איתו, פשוט כי אין שום מכנה משותף שהיה מפגיש בינינו".

הוא דווקא נראה גבר גבר, את בטוחה שאין משהו רומנטי?
"אנחנו לא זוג. אנחנו בכלל לא מתאימים להיות זוג. אנחנו נהנים ביחד וחווינו חוויה שמאוד קירבה אותנו. כל מצב על האי זה מצב קיצון וגם הרגשות מוקצנים פי כמה וכמה. האנשים שאיתך הם הכל בשבילך".

"דן מנו מתנשא"

מקורבים להדרי מספרים כי אחת הסיבות שהשניים לא ביחד היא גילו הצעיר של דר, 22, לעומת גילה, 25. הדרי לא ממש טורח להפריך את הטענה הזאת: "אם הוא היה גדול יותר, אם הוא היה מתנהג אחרת, אם הייתי תופסת אותו כגבר בצורה אחרת ואם הוא היה בוגר יותר אז אולי היה משהו, אבל כרגע הוא רחוק מזה".

אז הוא לא ממש הטעם שלך.
"הוא ממש לא בוגר והוא ממש לא גבר גבר. אמנם מדובר בהפרש גילאים קטן, אבל זה מאוד משמעותי מבחינה מנטלית. הוא מדבר איתי על לעשות פסיכומטרי, אני מזמן לא שם. אנחנו חברים טובים ואני אפילו מייעצת לו גם בענייני נשים. יש לו ביקוש גבוה, הוא אוהב את זה וחי את זה".

מלבד דר, נשארת עם עוד אנשים מ"הישרדות" בקשר?
"החברה הכי טובה שלי היא שרון רפאלי, היא כמו אחות מבחינתי. חבל לי שאת זה עדיין לא ראו, כי היו לנו רגעים של שיחות אישיות מאוד עם המון בכי וכאב".

אושר - הישרדות אולסטארס פרק 4 (צילום: גיא קרן,  יחסי ציבור )
רגע הפציעה. לקח לה זמן להתאושש | צילום: גיא קרן, יחסי ציבור

לא פעם, מאז שעלתה לאוויר, ספגו האוהדים ביקורת על כך שאינם אוהדים אמיתיים כמו בארצות הברית, אלא חבורת אופוריוניסטים שקפצו על העגלה בדרך הקלה אל התהילה, או סתם כאלו שרצו להראות לדן מנו מאיפה משתינה הקוריצה.

"עד היום הראשון על האי, כשראיתי את האולסטארס מולי, בכלל לא ידעתי שיהיו שם שורדים מפורסמים", חושפת הדרי. "היו שם כאלו שידעו, אבל אני הופתעתי מאוד. אני אוהדת של הפורמט ואוהבת את המשימות, את החוויה, את האקשן ואת האתגרים. עקבתי אחרי כל העונות בארץ ובחו"ל, אבל אני לא מעריצה של אף אחד ולא הזדהיתי עם מישהו ספציפי".

וזה לא מבאס שהודחת כבר בהתחלה?
"אני לא יודעת כמה זה עבר בטלוויזיה, אבל הפציעה שלי, כשנפלתי מהקורה, הייתה מאוד קשה. בזמן שאני ניסיתי להתאושש הם הדיחו אותי. זו לא הדחה חברתית, זו הדחה בגלל הפציעה. אני חושבת שאולי נראיתי חלשה ופגיעה והשאר חששו שהפציעה שלי תעכב אותם. רוצים להשאיר את החזקים".

הספקת להתחבר למישהו מהאולסטארס?
"באופן כללי אני מזדהה עם הטובים ואוהבת את המשחק של טל אנגלנדר: משחק שהוא לא תחמנות ושקרים ותככים ובגידות. מבחינתי הדרך לא פחות חשובה מהתוצאה, המיליון הוא רק הפרס על דרך נכונה".

שבט קלינגה (יח``צ: גיא קרן,  יחסי ציבור )
שבט קלינגה. הדחה בעקבות פציעה | יח``צ: גיא קרן, יחסי ציבור
אז את לא מחבבת את דן מנו.
"מדן אני לא מופתעת מכלום. אנחנו בקשר טוב ואין לי משהו רע להגיד עליו. אי אפשר לקחת ממנו את הטוב ואת הרע שלו. לפעמים זה פוגע ולפעמים זה מועיל. הוא בנאדם טוב והוא מאוד מאוד חכם. התכונה שאני לא מעריכה אצלו זה שהוא מאוד מתנשא".

ואיך הרגשת ליד מרינה?
"אני קצת שונאת את התחרות בין בנות על מראה. מבחינתי, זה פתטי להתעסק ככה במראה ובתחת של מרינה. הבנו, אוקיי, זה כולה תחת והוא קצת יותר יפה משל אחרים, לא צריך להתעסק בזה. הייתי מתעסקת באישיות שלה יותר".

אוקיי, אז מה דעתך על האישיות שלה?
"אני לא מעוניינת להגיב".

עד שתהיה הישרדות אולסטארס הבאה - ואם בכלל תשתתף בה - הספירה לאחור של דקות התהילה של הדרי החלה. נכון, היא אמנם תהיה באי המתים, אבל קשה להאמין שבדומה לנועם טור היא תצליח לשרוד שם עד הסוף, מה שרק אומר ששעון החול של הפרסום התחיל לספור את עצמו לאחור.


"אני רואה את עצמי בעולם התקשורת", חושפת הדרי את היום התוכניות ליום שאחרי. "כותבת, יוצרת, מפיקה, עורכת ובעיקר מנחה. ערוץ הילדים מאוד מאוד נוגע לליבי, זה חלום מבחינתי, כי אמא שלי הייתה גננת. היו לנו גן פרטי בבית 20 שנה, חום של ילדים זה משהו שאני אוהבת. עשיתי קייטנות מאז שאני זוכרת את עצמי".

ומה עם איזה קמפיין?
"זאת לא המטרה, אבל אני אשמח לעשות קמפיין. לא דגמנתי אף פעם, מההורים דווקא קיבלתי חינוך הפוך. בבית לא הרשו, למרות שהיו לי כמה הצעות לא רעות, אבל זה משהו שלא רואים בעין יפה אצלנו בבית כי זה עולם מסוכן ותובעני. עדיף להתמקד בדברים אחרים".

>> טומי ואיילה עוברים דירה