יעל גולדמן
יעל גולדמן. הטובות לטייסים | תמונת AVI: mako

בשבועות האחרונים, אחרי שלל עיכובים ודחיות, חזרו בערוץ 10 ובאולפני הרצליה לעבוד בשקט אבל במרץ על סדרת הדרמה החדשה "נשות הטייסים", שתעסוק בחייהם הפרטיים של טייסי קרב בחיל האוויר ובני משפחותיהם. 

הרבה שמות וניחושים נזרקו לאוויר, אבל עכשיו זה סגור: מי שהולכת להוביל את הסדרה היא יעל גולדמן - תודו שיש לה שם של אשת טייס - שתגלם בחורה שמתמודדת עם אהבתה לשני טייסי קרב ונקלעת למשולש אהבה סוער. 

מדובר בהתנסות דרמטית ראשונה עבור הדוגמנית-שחקנית-מגישה, שהספיקה להנחות את מגזין הנוער "אקזיט", שימשה ככתבת במגזין הבידור "וואי בעשר" וחדרה לבית משפחת אלפרון במסגרת התוכנית "פעם בחיים". גולדמן אמנם הפציעה פה ושם בתפקיד כתבת חטטנית בסדרה "הנפילים", אבל סטארית ראשית בסדרה היא עוד לא הייתה. בחייה הפרטיים, אגב, גולדמן ממש לא מחוברת לאנשי הסרבל - היא נשואה טרייה לשחקן אורי פפר, שגם הוא מככב פה ושם בסדרות ישראליות אבל בעיקר מנסה את מזלו בחו"ל.

לצדה של גולדמן יככבו עומר ברנע, שזכור בעיקר מתפקידו ב"אסתי המכוערת", גלית גוטמן ולירון לבו, שהשתתף בעבר בדרמה אווירית אחרת על טייסי חיל האוויר, "כנפיים", ששודרה ב-2002 בערוץ הראשון. 

צילומי הסדרה, שמופקת על ידי אולפני הרצליה בבימויו של אבישי גולדשטיין ("זהו זה", "לילה גוב", "שי ודרור"), יחלו כבר בשבוע הבא. על התסריט: גל פרידמן ("רמת אביב ג'", "לחיי האהבה" ו"לגעת באושר"). כל זאת, כמובן, בהנחה שערוץ 10 ימשיך להחזיק מעמד וכו'.

ערוץ 10, מתחילים להתאושש?
"בימים אלו אנו בעיצומו של מאבק הישרדות על המשך דרכו של הערוץ. אנו מקווים כי נוכל לשוב ולהפיק דרמות והפקות מקור נוספות בהקדם".