יעל פוליאקוב (צילום: אורי אליהו)
יעל פוליאקוב. הולכת רק על דברים איכותיים | צילום: אורי אליהו

בימים אלו עובדים ב"סומיוקו- אודי סגל הפקות" על סדרת הדרמה החדשה "בלו נטלי", שמיועדת לעלות ב-yes בקיץ הקרוב, ואחרי ששכנעו את צביקה הדר לחזור לשחק כעת מחפשת ההפקה שחקנית שתוביל לצידו את הסדרה. השם החם: יעל פוליאקוב.

פוליאקוב עסוקה בימים אלו בעריכות העונה השנייה של סדרת הדרמה "הכול דבש" ובמקביל מצטלמת לעונת ההמשך של "אחד העם 1" - שתי תוכניות של "רשת". יוצרי "בלו נטלי" חושקים בה לתפקיד אשתו של הדר, כשגם שמותיהן של יעל אבקסיס, יעל שרוני ויעל הדר הוזכרו כמועמדות לתפקיד. במילים אחרות: או שאת יעל או שאת לא מעניינת אותנו. 

בנוסף מחפשים בהפקה שחקן לתפקיד גיסו של הדר, כשהמועמדים המובילים הם יפתח קליין, יונתן עוזיאל, עמוס תמם ואקי אבני.

כזכור, "בלו נטלי" תעקוב אחר קורותיה של משפחת הגואל מאשדוד, שמתפרנסת מעסק יאכטות קטן ומשגשג המשמש בימים כתיקונם לאירוח זוגות בירח דבש, ימי הולדת ושאר מסיבות, כשרוב בני המשפחה אינם מודעים לעובדה שבדפנות הכפולות של היאכטה "בלו נטלי" מוברחות נשים לתעשיית המין הפורחת בישראל. 

הדר יגלם את גדי, בעל מעבדת אלקטרוניקה שבעקבות המשבר הכלכלי פושט את הרגל, ונאלץ לחזור עם ילדיו ואשתו לבית משפחתה באשדוד, שם הוא מצטרף לעסק היאכטות. את הסדרה בת 15 הפרקים כתבו אבנר ברנהיימר וגיא סידיס, ויביים עודד לוטן.

אתם יודעים כבר שפוליאקוב יוצאת עם ציון ברוך? הנה הפפראצי שלהם ביחד