"מכאיב מאוד לראות לאיזו מצוקה עמוקה דודו טופז הגיע", אמר הערב אברי גלעד לאחר הפרסום כי הוא, צביקה הדר וארז טל היו חלק מהאנשים שבהם על פי החשד רצה דודו טופז לפגוע. 

לדברי גלעד, אין כאן כל עניין אישי אלא מקרה של מצוקה נפשית. "לא היה לנו שום קשר מעולם. אני מניח שזה על רקע זה שהוא היה במצוקה כל כך גדולה שכל מי שעבד בתעשייה שהוא כל כך אהב ורצה להמשיך להיות חלק ממנה - הציק לו וזה פגע בו אישית. אני מאחל לו החלמה מהירה בגוף ובנפש".

מפחיד לשמוע שהיית על הכוונת?
"אין בי שום פחד. הסיפור הזה כבר נגמר, אני מניח שמדובר בתופעה ייחודית. זה לא מקרה שמישהו מנסה לסתום למישהו את הפה, זו תופעה חד פעמית ואין לי מה לפחד, הכול בסדר, הכול רגוע.

"זימנו אותי למשטרה, אני אהיה שם עוד שעה ואם הם יודעים למה הייתי אחת ממטרותיו הם יספרו לי, אולי. מעבר ל'שלום שלום', לא היו לנו שום יחסים עם דודו, חוץ מזה שפעם דיברנו בסופר. לא התארחנו אחד אצל השני בתכניות. דרכינו הטלוויזיונית מעט שונה, ישים לב כל חד עין".

רק לפני כשנה וחצי ראיין ארז טל את דודו טופז בתכנית "איפה צדקנו" בערוץ 2. במהלך הראיון החמיא טופז לארז טל - כאמור, עוד יעד תקיפה שניצל - כי הוא איש טלוויזיה מוכשר, והודה לו על כך שבתפקידו כמנהל התכניות של "קשת", פנה אליו ב- 93' שינחה תכנית בפריים טיים. "אני מודה לך שנתת לי את ההזדמנות", אמר אז טופז.

באותו ראיון טען טופז שהמבקרים לא מעניינים אותו. "לא מעניינים אותך?", תהה ארז טל, "אבל שברת לאחד מהם את המשקפיים". על כך טופז ענה: "כי כשאתה צעיר אתה שובר לאנשים את הפרצוף, היום אני לא עושה דברים כאלה".
כאשר שאל אותו ארז טל אלו תכניות הוא אוהב לראות בטלוויזיה, ציין טופז את "בוב ספוג", "מונית הכסף" עם עידו רוזנבלום ("הוא משהו, הבחור הזה") ו"אחד נגד מאה" בהנחיית אברי גלעד. "אני אוהב את התכנית ואת ההנחיה של אברי", אמר טופז.

אברי, מה תאמר?
גלעד: "אני שמח שהוא אהב את התוכנית שלי, הוא גם אמר לי את זה. אני מניח שהקונספט של - 'אם אתה אוהב מישהו תפרק לו את הפנים' - הוא טיפה בעייתי". 

לראיון המלא של ארז טל עם דודו טופז בתכנית "איפה צדקנו"

 רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

ועוד בmakoבידור: קרן פלס התחתנה, קוביץ פרץ יככב בפסטיבל שירי ילדים, התאחדות קבלני השיפוצים זועמת על הריאליטי "הבלוק", אנג'לינה ג'ולי היא הכוכבת הגדולה בעולם, ויש גם דיווחים שהיא ובראד פיט נפרדים, שפרה ניצחה את טופז במדד הטוקבקים ומה עושה היום אביב משולם מ"כוכב נולד"