הישרדות VIP פרק 10 איתי תורג'מן (צילום: ורד אדיר)
תפס קריזה | צילום: ורד אדיר

אם חשבנו שחודש וחצי של התכתשויות ידוענים במסגרת "הישרדות VIP" הצליחה לספק לנו כל דרמה אפשרית, מסתבר שהשערוריות האמיתיות נשארו על רצפת העריכה ואצל השורדים עצמם.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

הפרק ששודר אמש, שבוע לפני הגמר הגדול, עסק בעלילות המושבעים האחרונים בווילה אליה הגיעו אחרי הדחתם. לקראת סיום הפרק צפינו כיצד הגעתו של איתי תורג'מן למקום הצליחה להתסיס את האווירה, עד לעזיבתו המפתיעה את הווילה ללא שום הסברים.

מה שערוץ 10 בחר שלא להראות לצופים, זו את הדרמה העצומה שהתחוללה סביב התנהגותו של תורג'י בווילה והגיעה לטונים גבוהים מאד. "הבחור פשוט איבד את זה שם", מגלה אחד השורדים שנכח במקום וביקש להישאר בעילום שם. "הוא הגיע דרוך ועצבני למקום וניסה להשליט טרור כהרגלו. הוא לא הפסיק להתעמת עם ההפקה והיה בקריזה כל הזמן".

"היה קטע שבו הוציאו אותנו לקניות", ממשיך לספר השורד, "נתנו לנו כסף מהפקה כמו שראו בפרק, והוא פשוט לא הסכים שיגידו לו מה לעשות. הוא דרש לצאת ולטייל לבד ולעשות מה שבא לו. הוא התעמר בכל מי שהיה שם. בסוף ההפקה נאלצה לקחת אותו ולהעביר אותו פיזית לאי אחר איפה שכל ההפקה הייתה ממוקמת".

הישרדות VIP פרק 20
כולו עצבים

עוד מושבעת שהייתה במקום וביקשה להישאר בעילום שם מוסיפה כי "לתורג'י פשוט נמאס מהכול ברגע שהוא הגיע לווילה".

"הוא היה פשוט על הקצה והחליט שהוא עושה שרירים להפקה. הוא הרחיק את עצמו משאר האנשים ואני יודעת שהיו לו מספר עימותים עם ההפקה. אני יודעת שהוא ביקש לעזוב את הווילה והחליטו להעביר אותו למקום אחר. הוא חזר אחרי זה ליומיים האחרונים, היה מסוגר עם עצמו ולא החליף מילה עם אף אחד".

גם עם אושרי חברו הטוב?
"אושרי לא היה שם כשהוא חזר. הוא טס לארץ יומיים לפני כולם כי הייתה לו הצגה שהוא היה צריך לחזור אליה".

זאת לא הפעם הראשונה שצצות שמועות על התנהגות לא ראויה של תורג'מן. גם בפרק גניבת הפסלון המפורסם, היו עדויות על כך שהבחור זעם על ההתרחשויות עד כדי כך שנציגים מההפקה נאלצו להגיע ולהרגיע אותו. בווילת המושבעים, מסתבר, החליט תורג'י שנמאס לו באופן סופי. "באופן כללי, האווירה בווילה הייתה מאוד קשה", מספר משה פרסטר, "נכון שהיה שם אוכל ופינוקים, אבל כולנו רק רצינו לעוף משם. זה קצת היה אשפוז בכפייה והייתה שם אווירה של לחץ שהשפיעה על כולם ובמיוחד על תורג'י".

הישרדות VIP פרק 26
בווילת המושבעים תורג'י כבר הפסיק לחייך

מה בדיוק קרה שם?
"עד שהוא הגיע לווילה דווקא היה מאוד נחמד בין כולנו, אבל שהוא בא אז כל האווירה השתנתה. הוא בא עם בטן מלאה על המון דברים וכולם כבר היו שם על הקצה וזה בטוח לא הוסיף. הוא פשוט היה עצבני על כל הסביבה ועל ההפקה, עד שפשוט החליטו שהכי טוב יהיה להעביר אותו לאי אחר. באחד הימים לקחו אותו והעבירו אותו מבלי לומר לנו כלום".

לא ביקשתם הסברים?
"שאלנו אבל לא אמרו לנו למה. ידענו שהוא התכסח קצת עם ההפקה והחליטו שהכי טוב יהיה להעביר אותו משם".

>> אחות שורדת כבר קראתם השבוע?