אין תמונה
שין. מכבה את הטלוויזיה ואת הסדרה שלו

מל גיבסון לא לבד: צ'ארלי שין כנראה בדרכו לגלות בדיוק מה מחיר ההתבטאויות האנטישמיות והאלימות שלו בהוליווד. השחקן הבעייתי, שהסתבך לאחרונה בפרשייה הכוללת אלימות כלפי כוכבת פורנו, ואנדליזם ואלכוהוליזם, הגדיש את הסאה ביום חמישי שעבר כשהצליח להרגיז סופית את הבוס שלו, צ'אק לורי. לורי הוא יוצר הסדרה "שני גברים וחצי", שאחראי גם על סיטקומים כמו "המפץ הגדול" ו"מייק ומולי".

שין התראיין לתוכנית הרדיו של אלכס ג'ונס ובה כינה את לור "בשמו האמיתי, חיים לוין" וקרא לו "שרלטן" ו"חרא". "חיים, בפעם האחרונה שבדקתי, ביליתי את העשור האחרון בהפיכת פחית השימורים שלך לזהב טהור בלי מאמץ", אמר שין. שין המשיך גם ואמר לאתר הבידור TMZ "אני שונא את חיים לוין באופן אלים. הוא איש קטן וטיפש ונמושה, ולא הייתי רוצה להיות כמוהו לעולם. ואני מדבר בנימוס".

שין הוא השחקן המרוויח ביותר בטלוויזיה האמריקנית, עם שכר של 1.2 מיליון דולר לפרק, מה שלא ממש הפריע לו להשתלח גם בסדרה שהפכה אותו למיליונר: "זה פסטיבל קיא שכולם סוגדים לו", הוא כינה את "שני גברים וחצי", והמשיך גם להצמיד כינויים מחמיאים ללור ולשותפו ליצירה, לי אהרונסון – "שני נאצים מאיי.איי", אמר שין בתוכנית הרדיו "Loose Cannons".

אין תמונה
תגידו ביי ביי

מסתבר שמה שלא עשו מעצר מתוקשר וגמילה פומבית, עשו כמה התבטאויות ילדותיות – לוורנר ול-CBS נמאס משין והם החליטו לסגור את הבאסה, או כפי שנכתב בהצהרה הרשמית שהוציאו לתקשורת: "בעקבות חומרת ההצהרות של צ'ארלי שין, רשת CBS ו-וורנר בראדרס החליטו שלא להמשיך את הפקת פרקי העונה הנותרים של 'שני גברים וחצי'".

כעת לא ממש ברור מה יעלה בגורל הסדרה, שצילומיה הופסקה באמצע העונה השמינית. בעוד שלור ואהרונסון ביטלו את האפשרות להמשיך עם שחקן אחר במקום שין, הוא עצמו סיפר לצהובון "ראדאר אונליין" כי הוא נמצא במגעים לפיתוח סדרה משלו ב-HBO, שתיקרא "הפינה של שין", וכי שכרו יעמוד על 5 מיליון דולר לפרק!

"זה יהיה מדהים", שין אמר, אלא שמ-HBO נמסר כי סדרה כזאת לא נמצאת כלל בפיתוח וכי שין מחויב עדיין לוורנר בראדרס עד תום החוזה. מבולבלים? גם אנחנו.

>> בנות "יפה לך" מגיבות: "קצת הגזימו עם הקטע של השתייה"