איליין בניס (צילום: אור גץ)
לואיס דרייפוס. חוזרת לתפקיד חייה | צילום: אור גץ

אווירת הסודיות סביב האיחוד של כוכבי "סיינפלד" התפוגגה במעט כאשר השחקנית ג'וליה לואיס דרייפוס הגיבה לראשונה על המתרחש בסט הצילומים של הסדרה הקומית "תרגיע", שם היא עתידה לאחד כוחות עם חבריה הוותיקים.

"כיף לעבוד שוב ביחד, זה מרגיש לנו כאילו לא נפרדנו אף פעם", אמרה לואיס-איילין-דרייפוס, שמצטלמת בימים אלה לצדם של ג'רי סיינפלד, ג'ייסון אלכסנדר ומייקל ריצ'רדס. זו הפעם הראשונה שבה כל הרביעייה מופיעה יחד מאז הסתיימו צילומי הסדרה, וזה כאמור יקרה דווקא ב"תרגיע", סדרה מבית היוצר של לארי דייויד, שהיה שותפו של ג'רי סיינפלד ליצירת הלהיט הקומי הפולחני.

אתר E online ראיין את השחקנית במהלך אירוע צדקה לגיוס כספים להומלסים שהתקיים השבוע בלוס אנג'לס, ולמרות שדרייפוס ניסתה להימנע ככל הניתן מהתייחסות לאיחוד המתוקשר, אשרה השחקנית כי ככל הנראה ישתתפו ארבעת הכוכבים בכמה פרקים של "תרגיע" ולא רק בפרק מיוחד בודד.

"יש לנו צילומים נוספים בהמשך החודש, ובהמשך העונה נצלם סצנות נוספות", היא אומרת, "אבל אל תשאלו לגבי פרטים על העלילה. אסור לנו לחשוף כלום. אנחנו חתומים על הסכמי סודיות".

כזכור, ג'וליה לואיס דרייפוס וג'ייסון אלכסנדר הופיעו בעבר בפרקים של "תרגיע" וגלמו את עצמם. לא ברור אם גם ג'רי סיינפלד ומייקל ריצ'רדס יעשו מחווה דומה, או שכל הרביעייה תגלם דמויות שונות לחלוטין בסוג של טוויסט הפוך על הפוך. הפרקים בהשתתפותם צפויים להיות מוקרנים בארצות הברית בסתיו הקרוב.

עוד בmakoבידור: חובי סטאר חוגג את החזרה ל"כוכב נולד", אקי וסנדי שוב רבים על המילקי, למירי נבו יש בן, שירלי בוגנים קפצה לבקר בלי שפעת החזירים וערוץ 10 נשאר בחיים.