אין תמונה
דלומי. סיטקומית

זאת הייתה רק שאלה של זמן עד ש"טדי הפקות" ירימו את הכפפה ויפיקו עבור זוכת "כוכב נולד", רוני דלומי, סדרת טלוויזיה. אז לכל מעריצי הדלומית, ניתן להירגע - בקרוב היא תשחק, תשיר ותרקוד על מסך הטלוויזיה בסדרה פארודית על עולם הבידור והזוהר. 

לפני שש שנים נרקחה לנינט "השיר שלנו", אבל בניגוד לטלנובלה ההיא כעת חושבים בטדי על סדרה קומית שבועית, שככל הנראה תיקרא "המופע של רוני דלומי". הסדרה תחשוף את אחורי הקלעים של עולם המוזיקה והבידור ובדומה לנינט, דלומי תשחק בה את עצמה. 

מי שישחק לצידה של דלומי הוא תומר שרון ("דני הוליווד", "של מי השורה הזאת"), שיגלם סוכן/מפיק שמוביל אותה בנבכי תעשיית הבידור המקומית. בנוסף, ישחק בכל פרק אמן אורח. הסדרה, שתתחיל להצטלם בחודש הבא תשודר ככל הנראה ב"יס", אם כי החוזה בין הצדדים עדיין לא חתום.

"זו לא טלנובלה, לא דרמה יומית, אלא ממש קומדיית מצבים, סוג של מופע מאוד פיקטיבי שרוני תעמוד בראשו", אומר היוצר יואב צפיר.
משהו שמבוסס על פורמט מחו"ל?

"אם אתה רוצה רפרנס, זאת תהיה מעין גרסה ישראלית ל'האנה מונטנה'".

במקביל עובדים בימים אלו ב"טדי" על "15 דקות", שמספרת על הנעשה מאחורי הקלעים של תוכנית ריאליטי. שי גולדשטיין יגלם את עורך התוכנית, את חבר ילדותו ושופט בתוכנית יגלם ירון ברובינסקי ולצידם יופיעו גם דליה שימקו, שתגלם את מנהלת הערוץ הקשוחה, עדי גילת על תקן פסיכולוגית ונגה שחר ככוריאוגרפית. גם על הסדרה הזאת אחראי יואב צפיר, בשיתוף עם טמירה ירדני והתסריטאי אריק שגב.

ובינתיים, קרן פלס דווקא הולכת על קריירה של פחמימות ופותחת פיצריה