סער שיינפיין ומעיין שם טוב בולבולון 7 (צילום: אלעד דיין)
עם בולבולון. האהבה האמיתית | צילום: אלעד דיין

בזמן שאלירז שדה זוכה לאהבה מהציבור ותוכנית טלוויזיה משלו, סער שיינפיין נשאר הגיבור הטראגי של "האח הגדול", עם לא מעט ביקורות על התנהלותו מאז הסתיימה התוכנית. בראיון למגזין "פנאי פלוס" מדבר שיינפיין על התקופה בבית "האח הגדול" , החיים שאחרי וכמובן על שתי הבחורות בחייו.

"ההתאהבות באיילה זה לא דבר שהיה אפשר לתכנן", הוא מספר, "כשנכנסתי לבית הרגשתי המון געגועים למעיין, וגם דיברתי עליה המון וקראתי לה בולבולון. נתפסתי על זה רגשית. הבית הוא מקום מאוד קר ומנוכר, האווירה היא מאוד של בדידות... ואז הגיעה איילה, ואני משווה את זה לרומן שאתה נמצא בחו"ל באיזה אי אקזוטי בודד, ומגיעה הבחורה הנכונה - העמוקה, היפה, העדינה, המריחה טוב, כל מה שאתה אוהב בבחורה. אבל אני ואיילה זה לא ההתאמה המושלמת".

"בתור בחורה, איילה עשתה לי את זה, פשוט מאוד", ממשיך שיינפיין, "והייתי פרוד ורווק וכן, נכנסתי איתה לרומן, ולא ידעתי כל מה שקורה בחוץ - שיודעים מי זו בולבולון ושהיא עוזבת את הדירה שלי ושהיא פגועה".

אז מה קרה בעצם עם איילה? "ואז אני יוצא החוצה ופוגש אותה ועדיין יש לי רגשות אליה, אבל זה קצת שונה... נפגשתי עם איילה, הסברתי לה מה אני מרגיש אליה ואל מעיין והיא הבינה הכל, והיה בסדר. לדעתי, בגלל שהיא צעירה יותר, כל העליהום התקשורתי פגע בה יותר, אמרו עליה דברים שפגעו בה. אם זה היה נקי מתקשורת, זה היה נגמר הכי טוב ואמיתי שאפשר".

במהלך הראיון משיב שיינפיין גם לטענות שהתנהגותו במהלך התוכנית כלפי איילה הייתה אלימה: "משעמם שם, עושים שטויות כי אין מה לעשות. ואתה גם מנהל רומן אז זה מאוד נחמד לעשות שטויות עם הבת זוג שלך. אז היא דחפה לי איזה גרב בפה, אני רדפתי אחריה והיא התחבאה, אז הוצאתי איזה טישו מהמאפרה סתם כדי להגעיל אותה והיא מיד הפילה לי את זה מהיד - זה לא היה בפה. נראה לך שאני אדחוף לאיילה טישו לפה? אני מתנשק איתה! הדברים יצאו מפרופורציות. הייתי בטוח שאצא לרחוב ובחורות יברחו ממני אבל ההפך קרה, מתחילות איתי כל הזמן. לא פגשתי בחורה אחת שאחרי שיחה איתי חשבה שאני שוביניסט".

פפראצי סער שיינפיין - גמר האח הגדול 8 (צילום: רוני שיצר)
שיינפיין. לא ישן בלילות | צילום: רוני שיצר

את היחסים העכורים עם אלירז מסביר שיינפיין בפער הגילאים ביניהם, וזאת גם הסיבה לדברו לתקשורת הלקויה עם אלין: "הביקורת היחידה שיש לי על אלין היא אך ורק זה שחשבתי שהיא צעירה מדי בשביל להתנהל כמו שהיא התנהלה – להתאפר על הבוקר, לעלות על עקבים. איך שהיא מתעוררת בבוקר היא שמה המון מייק־אפ. הביקורת שלי היתה שצריך להסתכל יותר על המהות ופחות על הצורה. עדיף לדעת איפה זה אוסטרליה ופחות איך להתאפר. אנשים גם לא יודעים שהיא הייתה מתגרה בי כל הזמן, פעם היא הלכה מולי ונתקעה לי בכתף".

אחרי הקאמבק המתוקשר לבולבולון, סער כבר מתחיל לחשוב הלאה: "נישואין היום זה לא דבר פשוט. אני מסתכל על כל האנשים מסביבי, על כל הגירושין. אני פשוט מחושב באופי שלי, אני בדרך כלל לא עושה דברים מהבטן אלא יותר מהראש, למרות שבתוכנית הצטיירו דברים אחרת. עד גיל מסוים לא רציתי להתחתן. בהתחלה מאוד התלהבתי מהחיים התל אביביים, אבל בחמש השנים האחרונות אני באמת רוצה זוגיות ורוצה ילדים דחוף, ממש לא רוצה להיות אבא זקן".

>> רון שחר ומיה קרמר חגגו ביחד את ליל הסדר