אין תמונה
אלירז, גלאמין ובצלאל. מתים על לה לה לנד

לא בטוח שיש דבר יותר מרתק כרגע מלקשקש על כל מה שמתרחש בוילה המפוארת של חבורת "חי בלה לה לנד", הלהיט המדובר של yes. החל מיום שישי הקרוב, ערוץ 24 מרכז לנו את שיחות הקפה בפורמט אחד.

"מת על LA LA LAND"" כך תקרא תכנית הסיכום השבועית בהנחייתו של אלירז שדה, "זאת בעצם תוכנית שתראה את ההיי ליטס של כל השבוע בחי בלה לה לנד, ואנחנו נשב וננתח את זה בנחמדות ובשם ההומור", אלירז מספק את הסינופסיס. "זאת הולכת להיות תוכנית כיפית לגמרי, חוץ מזה שבכל פעם יבוא להתארח אחד מהזמרים שבתוכנית ויהיה מגניב לשמוע מה יש להם להגיד. אני באופן אישי מאוד אוהב את הזמרים שם ומתחבר לדמויות. הם כולם מצחיקים בדרכם ונראה לי שמאוד מעניין יהיה לשמוע אותם מדברים על החווית שלהם שם".

אז אלירז שדה יהיה אחראי על החלק של הנחמדות, אבל את ההומור יספקו הצמד השנון מושיק גלאמין ומאיה בצלאל. "בעצם לקחו את הפיות שלי ושל מאיה בצלאל וצירפו את זה להנחייה של אלירז", מספר גלאמין. "הוא  הדיפלומט והגיוני מביננו. אנחנו ננתח את מה שקורה בתוכנית בהומור נטול רשעות כי אנחנו מאוד אוהבים את האנשים שמשתתפים. אני מאוד מתרגש לקראת התוכנית".

מושיק גלאמין, שבתכנית הקודמת שהנחה בערוץ 24 שיתף פעולה עם אילנית לוי, בת הזוג הנכחית של אלירז, מאוד מפרגן לשידוך."אני מחכה כבר שהשלישייה הזאת תמריא", גלאמין מטפח תקוות, "והם יציעו לי לעבור לגור איתם ביחד, אני יכול רק להגיד שאני אוהב את אלירז אהבת נפש ויש בו אמת וסוג של עדינות שאי אפשר למצוא אצל אף אחד אחר. אפשר להבין למה כולם מתאהבים בו".

גם מאיה בצלאל די מתרגשת, אבל פחות בגלל התכנית ויותר בגלל אלירז. "אנחנו שלושה חברים שמדברים על התוכנית ונהנים מאוד", היא מספרת, "יהיו כל מיני פינות חביבות אבל הכי חשוב זה שאני זוכה לעבוד לצד אלירז שהוא היה הפייבוריט שלי באח הגדול. אני מבטיחה לך שעד סוף העונה הוא יתאהב בי".

אלירז שדה 2010ב
הולכת להיות תכנית כיפית | צילום: יוסי צבקר

 נראה לכם שהייתם יכולים להשתתף בתוכנית כמו חי בלה לה לנד?
אלירז שדה: "בוא נגיד שדרוש כישרון מובהק ורציני בשביל להצליח שם. אני לא פוסל אפשרות כזאת אם באמת זה היה על הפרק, כי זאת נראית לי חוויה אדירה. אבל זה הכי מלחיץ שיש להיבחן בשפה זרה ולהתמודד עם הפערים במנטאליות."
מושיק גלאמין: "החלום שלי זה להשתתף בעונה הבאה בתור זמר. אני בטוח שאם אני בתוכנית אני מקבל חוזה אצל רון פייר בלי בעיה בכלל. אני ברוך כישרונות ואני אעבור כל אווליואיישן בלי מאמץ".
מאיה בצלאל: "מפה אני קוראת להפקת התוכנית שילהקו אותי לעונה הבאה ושיעשו את זה אבל לא רק לזמרים, כי אולי אני אהפוך להיות שרה סילברמן הבאה. יש לי אנגלית טובה ואני לא אעשה פדיחות".

הצלחת להבין למה דודו אהרון קיבל לא מעט ביקורות על ההופעה שלו בתוכנית?
אלירז: "ממה שאני ראיתי נראה לי שדודו צוחק בסך הכול וזה ההומור שלו. כל אחד יכול לפרש את זה איך שהוא רוצה אבל אני לא מצאתי שום שחצנות בדברים לו אלא רק הומור עצמי ולא רציני".

מושיק גאלמין - יום הולדת מיה דגן
גלאמין. מת לגור עם אלירז ואילנית | צילום: אלעד דיין

עם כל הכבוד ללירלורים על מה שמתרחש "בחי בלה לה לנד", מה שמעניין לא פחות זה דווקא הלו"ז המתרחב של מנחה התוכנית. עם משבצת קבועה בפריים טיים, ג'וב קבוע בערוץ המוזיקה וזוגיות מוכחשת עם אילנית לוי, זוכה "האח הגדול" לשעבר הוא אחד האושיות הכי בוערות בתעשייה כרגע. "אני מאוד נהנה מכל מה שאני עושה כרגע. זה כיף גדול לעבוד ולהיות עסוק אבל בסופו של דבר זה כמו כל עבודה, שיש תעסוקה אז נהנים. מבחינתי יש לי זמן ומקום לעשות עוד המון דברים, כל עוד אני נהנה ממה שאני עושה אז אין תלונות".

אהבת את החיקוי שעשו לך בנבחרת ישראל?
"כן, מצחיק מאוד. בסופו של דבר חיקוי זו צורה אחרת של מחמאה".

מה התוכניות שלך להמשך?
"יש דיבורים על כל מיני כיוונים ויהיו גם התפתחויות בקרוב. אני רגוע ולא מלחיץ את עצמי והכול קורה לפי הזמן שהוא צריך לקרות. ברגע שאהיה מוכן לעוד דברים אז הכול יסתדר ויהיה בסדר".

זמן לחיים אישים יש?
"תמיד יש זמן לחיים אישים ואני יודע לנווט בין העבודה לחיים הרגילים. הכל בסדר, אני מוצא את הזמן גם לחיים אישים".

מה לגבי הזוגיות? אתה מנתב את הזמן גם לזה?
"תמיד יש לי זמן לזוגיות, לא צריך לדאוג".

אז אפשר להצהיר שאתה נמצא בזוגיות כרגע?
"הכול טוב, אבל אני מעדיף להתרכז בדיבורים על התוכנית".

אלירז שדה ואילנית לוי
אלירז ואילנית. תמיד יש לו זמן לזוגיות | יח``צ: יוסי צבקר, יחסי ציבור

>> שוב ביחד: בשבקין וסהר שורש