אין תמונה
דניל ג'ונסטון. לא צריך עזרה משום חבר

בקושי נרגענו מפרשת סוזן בויל, הסקוטית הצנועה שהפתיעה עולם שלם באודישן ראשון מושלם וקול פעמונים, והנה מגיע היורש שלה: דניל ג'ונסטון, מורה בן 27 שהגיע לאודישנים של התכנית הבריטית "The X Factor", הגרסה האנגלית של אמריקן איידול. ומה אתם יודעים, גם שם יושב סיימון קאוול בשולחן השופטים (יחד עם דני מינו, אגב, אחותה הצעירה של קיילי).

דניל, שמגדיר את עצמו כביסקסואל ("אם אני נמשך לאישיות מסוימת, זה לא משנה מאיזה מין היא"), עלה לבמה עם ביצוע מיוחד ומקורי לשיר "With A Little Help From My Friends" של הביטלס, ושניות לאחר שפתח את הפה זכה לתשואות נלהבות.

אם תשאלו כל אדם ממוצע שמגיע להיבחן לתכניות השירה, אודישן ראשון מול מצלמות וקהל זה מפחיד, מרגש ומשתק. ג'ונסטון, מסתבר, הרגיש לגמרי בבית החל מהשנייה הראשונה והפגיז את אולם האודישנים באנרגיות, צרחות, ריקודים ותנועות בפריסטייל. בשלב מסוים הוא אף הרשה לעצמו להתיישב ישירות מול השופטים, לשיר להם ולעשות חיינדלעך. וזה עבד.

 


"אני עושה את זה כבר שמונה תשע שנים", אמר לו קאוול הקשוח בסוף ההופעה, "ובלי שום ספק, זה היה האודישן הראשון הטוב ביותר שאי פעם ראיתי". "זה האודישן המושלם" הוסיפה דני מינו, והתשבוחות לא הפסיקו לזרום גם משאר השופטים בפאנל. "הוא יכול להיות אחד המתמודדים הטובים ביותר שהיו לנו מזה שש שנים", סיכם קאוול (שאודישן אחד מוקדם יותר, אגב, יצא בהפגנתיות מהאולם לאחר שלבמה עלה נבחן בתלבושת של גורילה כחולה). מיותר לציין שג'ונסטון עבר לשלב הבא, פה אחד.

עיתוני בריטניה מיהרו לתחקר את הסנסציה החדשה וגילו שדניל ג'ונסטון היה חבר בעברו בשלוש להקות שונות, ואף זכה בתחרות קריוקי לאומית, אבל מאז ומתמיד חלם להיות זמר מקצועי. עושה רושם שלא תהיה לו שום בעיה להגיע לגמר, כל עוד הוא לא משקר לגבי גילו כמובן.

עוד ב-mako בידור: סופי טייב רוצה להיות נינט; מיי פיינגולד עוברת לתל אביב; הכירו את מתמודדי "הישרדות 3"; מי חושב שהחדש של טרנטינו ובראד פיט טוב ליהודים; מיה קרמר ועמיחי גת מ"המירוץ למיליון" החליטו לפרק את החבילה