משפחת גיאור (צילום: אילן לוי)
משפחת גיאור בהרכב מלא. גם סבתא קיבלה טלפונים | צילום: אילן לוי
היום, סוף סוף, זה יקרה. בעוד כמה שעות כולנו נזכה סוף סוף לדעת האם תהיה זו נטלי או שמא דפנה שיסכימו לקבל את הורד ולסמן "אין א ריליינשיפ" בסטטוס בפייסבוק.

בעוד שכל רווק שנכנס לזוגיות יציבה וחדשה חרד מהרגע שבו המשפחה הקרובה תכיר האין-א-ריליינשיפ הנוכחית, גיאור הצליח להתחמק גם מהבעיה הזו. המשפחה ישבה וצפתה באדיקות בבנות, העבירה דעה וכן, אם תהיתם, הם מבסוטים לאללה מהבחירה.

"לגבי השתיים האחרונות", אומרת אימו של גיאור, האני, "אני יכולה להגיד שהוא לא היה יכול לבחור שתיים טובות יותר. היופי בעניין הוא שהן שונות אחת מהשנייה, ממש צפון ודרום, אבל הקו שמחבר ביניהן הוא ששתיהן ידעו להיכנס לו ללב. מי שיראה את הפרק הערב יראה שלי הייתה בחירה אחת ולבעלי הייתה בחירה שנייה".

קצת לא נעים למישהו מכם בארוחות שישי עכשיו, לא?
"לא, זה לא היה באופן נחרץ. שיהיה ברור ששתיהן הקסימו אותנו, לא היה שחור ולבן, רק בעלי חשב שאחת יותר תתאים לו, ואני חשבתי שהמישהי השנייה".

הכי חשוב, חתונה תצא מפה?
"אני יכולה להגיד לך רק דבר אחד: חתונה תצא ברגע שגיא יחליט שהוא בשל ומוכן לקחת אחריות. חתונה זה קצת כבד, אבל מה שבטוח זה שתצא מפה זוגיות. כשגיא נכנס לתוכנית הוא בפירוש אמר שזה לא חתונה, אלא שהוא מחפש את האחת, וזה מה שקרה. את האחת הוא מצא, את לא יודעת כמה הם מדהימים ביחד. יצאה מפה אהבה ממש כמו באגדות, מי היה מאמין?"

שתלטן, קנאי, אוהב נשים

פייר? אף אחד לא האמין. אחרי הכל, צריך יותר מכמה ורדים וגיא אריאלי (אוקיי, צריך הרבה יותר מאשר כמה ורדים וגיא אריאלי) כדי למצוא אהבת אמת. ואולי, בעצם, לא.

"עם עובדות אי אפשר להתווכח", אומרת האני. "כולם יודעים שמהתוכנית הזו יצאה אהבה ומי שלא יודע, ידע הערב. רק מי שראה את התוכנית הזאת בלי מעטה של ציניות ראה כמה הוא נבוך ועוד דקה מתעלף. גיא החזק, ששרד בהישרדות, היה על סף עלפון. לא כל אחד יכול לעשות את זה, זה מאוד קשה והוא עשה את זה יפה ועם כבוד לבנות".

"זה לא הפתיע אותי בכלל שיצאה מזה אהבה", מוסיפה אחותו הגדולה, שרון. "זה אמנם פורמט אמריקאי, עם כל הורדים והתכשיטים והיה לי ברור שתהיה ציניות סביב זה, אבל כל מה שקרה שם זה אמת. לתחושתי גיא הצליח לשבור את כל הציניות והסקפטיות שהייתה כלפיו וכלפי הבנות".

ואיך היה לראות את גיא בסיטואציות רומנטיות ומיניות?
"זה ממש לא מביך", אומרת האני. "אני לא אוהבת את הצבועים שמתחסדים. אנחנו עולם של מגעים פיזיים. אנחנו לא בעידן הויקטוריאני, חלק מההתאהבות והזוגיות היום זה מגע פיזי. גיא לא הגיע לסיטואציות הכי אינטימיות, כולה נשיקה רומנטית יפה ומהממת, שהגיעה במצב בו הסיטואציה ביקשה את זה. הוא לא שיחק את זה, זה בא לו מבפנים".

גיא גיאור בילדות, הרווק (צילום: mako)
שרון גיאור. היו רגעים מביכים | צילום: mako

"היה מאוד מביך", סותרת אותה שרון. "לא הייתי מסוגלת לראות את הקטעים האינטימיים. אני אחותו הגדולה, הוא אחי הקטן, מבינה ומקבלת את זה, אבל לא יכולה לראות את זה".

הוא התנשק שם עם די הרבה בחורות. זה הפתיע אתכן?
"מה? זה שהוא נשקן?", תוהה האני, "אני יודעת גם את זה. גיא לא מתבייש לספר. לפעמים הייתי אומרת לו, 'אני אימא שלך, תעצור את האוטוסטרדה'".

מה גילית עליו שהפתיע אותך?
"הוא רק חיזק את מה שכבר ידעתי עליו", סבורה האני. "אני יודעת שהבנאדם אוהב נשים, הוא דומה לאבא שלו וזה נהדר. ידעתי שהוא אוהב הרפתקאות ושהוא רומנטיקן. יש לו שליטה מלאה בזוגיות, הוא גבר חזק, הוא שתלטן, הוא קנאי והוא יודע בדיוק מה לעשות. הוא לא שיחק אותה, הוא כזה. הוא היה נבוך מהסיטואציה ואם תשאלי את כל הסובבים לו, השתן לא עלה לו לראש, הבנאדם נשאר מחובר לאדמה ומסתכל בגובה העיניים".

אז מה מצפה לנוכחית?
"גיא יודע לעמוד על שלו, הוא יודע לקבל את הספייס שלו, אבל במקביל יודע מאוד לפנק ולהפתיע, נורא כיף איתו ויש המון הומור".

"לגיא יש יכולת נתינה ללא גבולות", מפרגנת אחותו הגדולה. "הוא תמיד יחשוב על המתנה הכי מקורית שיכולה להיות. הוא אוהב להפתיע, הוא מתאים את עצמו למצבים שונים, הוא תמיד ידאג, הוא מאוד רגיש ומגונן כשצריך. גיא הוא בכלל בן אדם מאוד זוגי, שואף לזוגיות, תמיד היו לו מערכות יחסים ארוכות והוא מאוד משקיע בזוגיות שלו".

גיא גיאור בילדות, הרווק (צילום: mako)
האני גיאור. עצרה את האוטוסטרדה | צילום: mako

ואם זה לא ילך, יש אלטרנטיבות?
"ברגע שמבינים שאני אימא של גיא כולן רוצות להכיר לי את הבנות שלהן", חושפת האני. "בתגובה אני אומרת לכל המציעות שהבנות שלהן מהממות, אבל הן לא באו לתוכנית. מי שבאה לתוכנית זכתה. ולא רק אני קיבלתי הצעות. סבתא של גיא קיבלה כבר מתחילת התוכנית טלפונים ממישהי שהיא לא מכירה שמטורפת על גיא ורוצה להכיר אותו. היא אמרה לה: 'מה את רוצה? אני רק הסבתא'".

פחדתי לצאת מהבית

מהזווית של גיאור, מן הסתם, הדברים נראו קצת אחרת. בעוד שהמשפחה התענגה על כל רגע, הרווק, כך נראה, בעיקר התפדח מכל רגע. "מאוד קשה לראות את זה", הוא מודה, "כי זה אינטימי ואישי ואחר כך פתאום מתקשרים ומסמסים. זה בעייתי. מצד שני היה יפה לראות את זה. היו דברים שחוויתי בזמן אמת, והתרגשתי לחוות אותם שוב בצפייה".

אז אחרי כל פרק הסתגרת בבית?
"אחרי הפרק הראשון קרה לי מה שלא קרה לי בכל העונה ב'הישרדות': פחדתי לצאת מהבית, בעיקר בגלל שזה היה מביך, אבל עם הזמן התחלתי להרגיש יותר בנוח עם זה".

איך הגיבו החברים שלך?
"נתתי להם פה הרבה חומר לבדיחות, אולי עד אינסוף. לפחות ככה זה נראה. בשבוע שעבר, לדוגמה, הייתי במילואים, ומדובר בחבר'ה קרובים, אבל אתה לא רואה אותם באופן קבוע. אז בתחילת השבוע השני, לפני הירידה לשטח, ישבנו בשיחת מ"פ, אווירה רצינית כזו, פתאום מגיע אחד הליצנים אצלנו, הרמן, עומד מאחורי המ"פ עם ורד ופונה אליי בשאלה: 'תסכים לקבל את הורד?' באותו רגע בא לך לקחת את הרובה, לשים על אוטומט ולרסס. או שאני שומע ממלצרים כל הזמן, 'תסכים לקבל את החשבון?', אבל אני צוחק על זה לגמרי".  

הופעה אנחל בונני - גיא גיאור (צילום: אלעד דיין)
גיא גיאור. עשה הכל כדי לא להיתפס | צילום: אלעד דיין

לא פחות מחמישה חודשים תמימים (או לא כל כך תמימים) חלפו מאז צולם פרק הסיום של התוכנית, שמולו נכסוס ציפורניים היום, ועד ימינו אנו. גיא והסודית שקיבלה את הורד, רק שתדעו, עדיין צמודים. "ביום סיום הצילומים מישהי נבחרה ואז התחלנו בזוגיות, כששנינו לא ידענו כל כך לאן זה הולך. כאילו, אתה מסיים תקופה של צילומים ופגישות רומנטיות ואז אני מבקש ממנה את הטלפון. עברנו מאז חמישה חודשים קרובים והיה מאוד טוב".

אבל איך עשיתם את זה בלי שיראו אתכם?
"זו הייתה בעיה קשה. אני טוב במערכות יחסים דיסקרטיות, אבל פה יש אלמנט נוסף שהוא הפחד שיתפסו אותך, כי יש לי פה אחריות וזה בעייתי. זה לא היה פשוט ואני מחכה לרגע הזה, שיוסר הפחד. אבל למרות זאת הצלחנו לתפעל מערכת יחסים רגילה עד כמה שניתן".

איך?
"היו כמה אנשים שידעו על זה: החבר הכי טוב שלי, המשפחה הקרובה ועוד זוג חברים קרובים שלי, כך שבנינו לנו חיי חברה מינימליסטים במשך חמישה חודשים. עשינו הכל כדי לא להיתפס: נפגשנו אצלי בבית, אצלה בבית או אצל ההורים, נפגשנו לארוחות ערב אינטימיות, אבל מעולם לא הסתובבנו בציבור ביחד. זה היה מצב מוזר, הייתי מגיע עם הרכב עד הפתח של הכניסה, היא הייתה נכנסת ומשכיבה את המושב, לפעמים היא שמה פאה, היינו רצים לתוך הבית של ההורים שלי, כל מיני סיטואציות כאלו".

הרווק, צילומי הגמר (צילום: שי פרג)
נטלי, גיא ודפנה. מי החברה הסודית? | צילום: שי פרג

ואיך אתה מסכם את חיי הרווקות שאחרי "הרווק"?
"בהתחלה היה לי מאוד קשה. כשהציעו לי להשתתף בתוכנית אמרתי 'לא' נחרץ, ואז לקחתי זמן לחשוב על זה והחלטתי שכן. לא הכניסו לי מילים לפה, לא החליטו בשבילי והייתי הכי אותנטי, אז היה לי קל עם זה. אני כרגע מתעסק בעיקר בחוויה ובעובדה שאת המטרה שלי השגתי ויצאתי עם מישהי מדהימה. לא מתחייב למה יהיה מזה".

מה זאת אומרת? לא תתחתן בקרוב?
"ברור שלא. אבל ברצינות, אני לא לחוץ על זה ולא לחוץ מזה. אני עושה כרגע דברים ברמה האישית כדי להיות מוכן למשפחה. כרגע זה מוקדם מידי, אני לא אוכל לתת למשפחה כל מה שאני יכול. כל יום ביומו, מה שיהיה יהיה".