עינב בובליל מחבבת הומואים ולסביות או סולדת מהם? לא ברור. לפני כחודש פורסם שבובליל נבחרה להנחות את מצעד הגאווה, שיתקיים ב-12 ביוני בתל אביב, עם חברה הטוב מבית "האח הגדול" לאון שיינדרובסקי המזוהה עם הקהילה. הבחירה בבובליל הסטרייטית מצד המארגנים הייתה מכוונת כדי להראות את התמיכה של הסטרייטים במצעד.

אלא שאז קרה דבר שבקהילה ההומו-לסבית לא ציפו לו: במסגרת הסדרה הדוקומנטרית "הבובלילים" העוקבת אחר חייה של עינב, ביקרה הגברת במספרה של מיקי בוגנים לקראת הכנותיה לחתונתה, ושם פגשה את כתב ערב טוב עם גיא פינס, ג'ייסון דנינו הולט, שהגיע לראיין אותה.

לאחר שהסבירה למצלמה כמה היא מלאה טקט ויודעת בדיוק מה להגיד ולמי, אמרה בנוכחות בוגנים והולט הגאים, שהיא "נגעלת ברמת המחשבה מהומואים ולסביות". ההתבטאות הזו לא מצאה חן בעיני מארגני המצעד, שהחליטו לוותר על בובליל כמנחת האירוע ולמעשה, מתנערים ממנה לחלוטין.

"עינב בובליל לא משתתפת בשום צורה באירועי הגאווה, מעולם לא הצענו לה דבר כזה", אומר מייקל המל, יו"ר אגודת ההומואים והלסביות.

גם יניב ויצמן, האחראי מטעם עיריית תל אביב על מצעד הגאווה, מכחיש כל קשר בין בובליל למצעד: "עינב בובליל לא קיבלה שום הצעה להנחות את מצעד הגאווה, לא היה ולא נברא".

עינב, מארגני מצעד הגאווה אומרים שהם מעולם לא הציעו לך להנחות אותו.

"אז הם משקרים. התקשר אליי לאון והציע לי את הדבר ואז הוא נתן לי לדבר עם המארגן שאמר לי - 'מאוד היינו רוצים שתנחי את המצעד בגלל שאנחנו חושבים שאת ולאון זה זוג טוב להנחות, את מאמינה באהבת החופש ואנחנו מאוד רוצים שתעשי את זה'".

אז תתעדכני: עכשיו הם התחרטו.
"ברור שאני לא אנחה את המצעד, אבל רק כי אני לא רוצה, לא משום סיבה אחרת. דבר עם לאון והוא יגיד לך שהציעו לי. מתאים לי שהם לא רוצים, חסכו ממני את הפאדיחה להגיד להם שאני לא אעשה את זה".

לאון, דבר איתנו.
"אלה שיקולים שלהם. אף אחד לא חתם על חוזה, אבל בכל מקרה לא ידעתי שהם החליטו שהיא לא תעשה את זה".

בלעדי ב-mako: מכורים ל"כמעט מלאכים"? צפו בלמעלה מ-8 שעות של כוכבי "כמעט מלאכים" מפספסים, מתראיינים, בחזרות מאחורי הקלעים ועוד.

וממש עכשיו בmakoבידור: מירית לא סולחת לאיגור, הטוויטר כובש את הביצה, כך נראית פריצה לאולפן באמצע שידור "לילה בכיף", אילנה ברקוביץ' ממש לא בהריון, שפרה במסע קניות בדרום תל אביב ומה עושה היום מאיה ממן מ"כוכב נולד"?