אין תמונה
הישרדות. סוגרים את הקיץ

אחרי קיץ עמוס בדיונים והפגנות שבסופו ניצל ערוץ 10 מסגירה, נערכים בבית הוורד לעונת שידורים חדשה שבמרכזה תוכנית הדגל "הישרדות", שאת הפרומואים המסתוריים שלה אתם כבר יכולים לראות מידי ערב בערוץ.

אם לא יהיה שינוי של הרגע האחרון, העונה השלישית של הריאליטי תעלה כבר ב-29 באוגוסט, מוצאי שבת, יממה לפני גמר "כוכב נולד", ובדומה לעונה הקודמת תשודר במוצ"ש וביום רביעי. 

גורם בהפקת התוכנית מגלה שההחלטה להשיק את העונה החדשה בסמוך לסיום העונה של "כוכב נולד" באה במטרה לנצל את המומנטום של התוכנית המצליחה, ולתת מענה לקהל הרחב שיחפוץ בתוכנית ריאליטי חדשה. בנוסף, מעוניינים בערוץ ליצור רצף שידורים קבוע לפני תקופת החגים, שבה לא יתאפשר שידור רציף.

היבט נוסף לו נותנים חשיבות בערוץ הוא הרצון להקדים משמעותית את העונה השנייה של "האח הגדול", שצפויה לעלות גם היא בחודשים הקרובים. בשלב זה נראה שבבית הוורד לא לוקחים בחשבון את החלפת הימים בערוץ 2, כאשר החל מחודש ינואר קשת תעבור לשדר בימים רביעי עד שבת וככל הנראה תשבץ מול "הישרדות" תותחים כבדים ובהם "האח הגדול".

כפי שפורסם בעבר, העונה השלישית של "הישרדות" צולמה באיים הפיליפיניים וכוללת מספר שינויים מהעונות הקודמות: מספר השורדים גדל מ-20 ל-25 וחלוקה של מתמודדי התוכנית לשלושה שבטים ולא לשניים כפי שהיה נהוג עד עתה.

עוד ב-mako בידור: דניאל תבורי נפרד מ"כוכב נולד"; לויקטוריה בקהאם יש קעקוע חדש בעברית; שרית חדד הבריזה לרחוב סומסום; ונסה אלוש בביקיני, קובי פרץ ומיקי גבע יוצאים לסיבוב הופעות; שלב מכירת המזכרות של מייקל ג'קסון החל; יהודה לוי ואגם רודברג באירוע של "האלופה 3".