עוד סיפור אחד של אהבה - ליבי (וידאו WMV: עדי רם, קשת)
ליבי. מאמין לדנינו | וידאו WMV: עדי רם, קשת

שנה אחרי ששהגיע למקום השני בקרב צמוד מול ישראל בראון, ליבי חוזר לבימת "כוכב נולד" כדי לבצע את "תני לי אוויר" מתוך "כיסים", האלבום החדש שלו. "אני מאוד מתרגש לחזור לבמה הזאת, אפילו דיברתי על זה אתמול עם ההורים שלי", הוא משתף, "הפעם זה גם יהיה שיר שלי וזה מאוד מרגש". 

איך היה מבחינתך לצאת מהחממה של "כוכב נולד" לתעשיית המוזיקה?  
"תעשיית המוזיקה הרבה יותר קשה מהתחרות והלחץ בתוכנית, צריך לעבוד קשה מאוד כדי שדברים יקרו. יחד עם זאת אני מבין מה קורה למתמודדים עכשיו, זה מלחיץ מאוד, אבל זו חוויה מאוד טובה למי שיודע איך לקחת אותה".

שמעתי היום את תוכנית הרדיו של זוהר ישראל ומרינה קבישר והופתעתי לשמוע אותך מדיח מהתוכנית את רוני דלומי.
"מכל אלו שמופיעים על הבמה היא נראית לי הכי פחות מרגישה בנוח. יחסית לאחרים יש בה משהו פחות בוגר ופחות משוחרר, היא הרבה יותר מתאמצת, ולכן לפי דעתי היא לא תגיע לגמר".

הסולו של רוני דלומי (תמונת AVI: כוכב נולד)
רוני דלומי. מתאמצת | תמונת AVI: כוכב נולד

ומי הפייבוריט שלך לגמר?
"הפייבוריט שלי כבר יצא מהתוכנית, קוראים לו עומר אדם".

וממי שנותר?
"לירן או מיי. מיי זמרת מעולה יש לה יכולות מדהימות והיא מפגינה אותן כל הזמן. יש לה קול מגניב ומחוספס. וללירן אני פשוט מאמין. זמר הוא זמר טוב ברגע שמאמינים לו, ואני מאמין ללירן דנינו".

עוד בmakoבידור: רן דנקר ועילי בוטנר נפרדים; השינויים הצפויים בגמר "כוכב נולד"; פפראצי: הראל סקעת עם האופנוע; מייקל ג'קסון ייקבר ב-3 בספטמבר; רנה זלווגר במראה אנורקטי; ליאת בלו בביקיני; ו"ג'י איי ג'ו כוח המחץ" הוא דווקא סרט אקשן משובח.