סהר ומעיין שם טוב מאי 2011 (צילום: רמי מור,  יחסי ציבור )
סוף סוף אנחנו יודעים למה קוראים לה בולבולון | צילום: רמי מור, יחסי ציבור
כנראה שאין שום סיפור אהבה באמת מוצלח בלי קצת דרמה, שלא לומר מדינה שלמה שמדסקסת שיחות סלון על מהות הזוגיות שלכם. במקרה של סער שינפיין ומעיין שם טוב, הם לא היו מעדיפים את זה בשום צורה אחרת. "כל החוויה שעברנו רק חיזקה את הקשר בינינו והעצימה את האהבה", הם חושפים, לראשונה בראיון זוגי משותף. "למדנו הרבה אחד על השני והיום הזוגיות בינינו חזקה מתמיד".

רק לפני שנה הם הסעירו אותנו עם טלנובלה זוגית שכללה כניסה של שיינפין לבית "האח הגדול", רישום פטנט על המונח "בולבולון", רומן מתסיס עם איילה רשף, מקום שני בגמר ויציאה לאזרחות מלווה בלינץ' מתמשך של נשים שהפכו אותו לאויב מדינה של הקהילה העדינה.

אחרי שלל מהמורות בדרך, כיום שיינפין ו"בולבולון" מאוהבים מתמיד. "אפשר להגיד שאנחנו בברוטו כבר 4 שנים ביחד, אבל בנטו זה יוצא משהו כמו שנה וחצי", מסביר שיינפיין. "הרבה אנשים לא יודעים אבל אנחנו מכירים כבר הרבה מאוד זמן".

איך נפגשתם?

סער: "הכרנו בפרקליטות, מעיין בדיוק התמחתה שם, דרך חברה משותפת של שנינו. בפעם הראשונה שראיתי אותה פשוט קפאתי במקום".

מעיין: "הוא התחיל איתי אבל אני לא רציתי אותו. לא כל כך התלהבתי מאיך שהוא נראה. הוא חיזר אחרי ובפעם השנייה שראיתי אותו הקסם שלו פשוט יצא החוצה וזה שבה אותי. התחברנו מהר מאוד ובשבוע הראשון לא נפרדנו לשנייה, היה לנו חודש מאוד אינטנסיבי ביחד אבל אחרי זה נפרדנו. באותה תקופה אני הייתי אחרי פרידה וכנראה שלא מספיק פנויה רגשית. שנתיים לא נפגשנו עד שעברתי לתל אביב ואז נפגשנו שוב".

סהר ומעיין שם טוב מאי 2011 (צילום: רמי מור,  יחסי ציבור )
הבין שהיא האישה של חייו | צילום: רמי מור, יחסי ציבור

סער: "זה סיפור מצחיק. באותה תקופה השכרתי דירה ופרסמתי הודעה בפייסבוק. מעיין באה לראות את הדירה עם החבר שהיה לה אז ואני חיכיתי לה בדירה עם החברה שהייתה לי. ככה יצא לנו להיפגש שוב".

מעיין: "בסוף החלטנו שאנחנו לא לוקחים את הדירה ואחרי שלושה חודשים אני והחבר שלי נפרדנו. בדיוק סער חגג יום הולדת וכתבתי לו מזל טוב בפייסבוק. הוא החזיר לי תשובה וככה חזרנו להיות ביחד. יצאנו חודש ואז אמרנו שנקרר קצת את העניינים כי סער היה אמור לטוס לתאילנד. הוא טס ואחרי שבועיים קיבלתי ממנו סמס שאם בא לי להצטרף אליו לתאילנד, אז יש כרטיס טיסה שמחכה לי".

סער: "הפכתי את העולם בשביל למצוא לה כרטיס, סיפרתי לה סיפור שהוא תקף עד מחר בערב בשביל שזה לא ישמע נואש מדי".

מעיין: "הגעתי לתאילנד והיו לנו את השבועיים הכי טובים שהיו לנו בחיים. ערב אחד אנחנו יושבים במלון ונהנים מהחיים ואז סער מקבל סמס מהארץ שבו מבשרים לו שהוא נכנס לאח הגדול".

איך הגבתם?

מעיין: "אני נורא תמכתי בו, ידעתי שזה מה שהוא רצה. אמרתי שמה שיקרה יקרה".

סער: "אני נורא התבאסתי כי בדיוק היינו בשיא האהבה שלנו והנה מגיע משהו שהולך לקטוע אותה, גם אם זה באופן זמני. למרות זאת, החלטתי שאני הולך על זה. האהבה בינינו הייתה מאוד גדולה והחלטנו שיהיה מה שיהיה והלב הוא מה שיקבע. אבל לקחנו בחשבון שהכל יכול לקרות".

סהר ומעיין שם טוב מאי 2011 (צילום: רמי מור,  יחסי ציבור )
הפך לחבר הכי טוב של המוכר פרחים | צילום: רמי מור, יחסי ציבור
חלומות על חתונה עוד בבית "האח הגדול"

מעיין: "שבועיים לפני שסער נכנס לתוכנית החלטנו שאנחנו נפרדים מכורח הנסיבות, לא בגלל שאנחנו רוצים אלא בגלל שזה הדבר הנכון לעשות. זה בדיוק כמו שהבן זוג טס לחו"ל לתקופה ומחליטים שעדיף להיפרד עכשיו ולראות מה יקרה".

שיינפין נכנס לבית האח על תקן הרווק התל אביבי המושחז ומהר מאוד מיתג את עצמו כאחד מהדיירים היותר בולטים של העונה. חודש אחרי הוא כבר השפריץ געגועים לאישה שמחוץ לבית וחשף את הכינוי "בולבולון", שכבר הספיק להפוך לקאלט. "זה בכלל שם של ציפור", השניים מצחקקים, "האמת שזה שדרוג של בול - כך היינו קוראים אחד לשנייה ומשם זה הפך לבולבולון".

מעיין: "הייתה לסער גם מין כירבולית כזאת שהייתי מתכסה בה, הוא היה קורא לי כירבולון ואיכשהו במהלך הזמן זה נהפך לבולבולון".

ומה את חושבת על זה שלנצח תהיי מזוהה בתור בולבולון?

"אני חושבת זה שם מקסים, כל עוד הוא היה השם הפרטי שלנו. ברגע שהוציאו אותו מאינטימיות של הקשר והפכו אותו לנחלת הכלל אז ברור שזה היה קצת משונה. למזלי לא מזהים אותי הרבה ולכן לא הרבה אנשים משייכים את אותי לשם. היו לי המון מקרים שהרגשתי כמו דני דין, שומעת מה אומרים עלי ואף אחד לא יודע שזה אני".

בואו נדבר על מה שהיה בתוכנית.

סער: "לא הייתה לי שום כוונה להזכיר את השם של מעיין בתוכנית ולחשוף אותה בכלל, אבל הגעגועים הרגו אותי. נכנסתי לבית בתור רווק, אבל התגעגעתי בטירוף ומהר מאוד הבנתי שזו לא הייתה החלטה נכונה".

מעיין: "הופתעתי שהוא דיבר עלי, אבל באותו הזמן לא הבנתי את ההשלכות. הבנתי את הצורך של סער להביע געגוע והבנתי גם שיש מצב חדש שצריך להתמודד איתו".

איך התמודדת עם כל הרעש התקשורתי סביבך?

"ניסתי להסתכל על זה בתור חוויה ולהפוך את השלילי לחיובי. אשקר אם אגיד שלא היו רגעים קשים אבל השתדלתי ליהנות מזה. נקלעתי לחוויה ופתאום התפרסמתי בעל כורחי אבל למדתי להתגבר על הכעס וידעתי שאם זה המחיר שאני צריכה בשביל להיות עם סער אז שווה לי לעבור אותו. אני חושבת שכל התקופה שעברנו לימדה אותי ולימדה את סער שיעור גדול וסיפקה לנו המון תובנות. כיום שנינו נמצאים במקום טוב עם זוגיות בריאה יותר, ככה שהחוויה הזאת רק עזרה לנו בסופו של דבר".

לא כל בחורה הייתה יכולה לראות את הגבר שהיא אוהבת מתנשק עם מישהי אחרת מול מדינה שלמה.

"נכון, אבל הנסיבות היו שונות ולכן אי אפשר באמת היה לשפוט. בשלב מסוים פשוט הפסקתי לראות את התוכנית וסירבתי להתראיין או להתייחס לזה למרות כל ההמולה שהייתה מסביב. העדפתי לחכות שסער יצא ואמרתי נראה מה יהיה אז".

סער: "היו לי חלומות בבית האח שאני חוזר למעיין ומתחתן איתה. כל פעם שראו אותי שוכב במיטה ובוכה זה היה רק בגללה ולא כמו איך שניסו להציג את זה בעריכה".

איך התמודדת עם כל הביקורות שהיו עליו מנשים, וכל הדברים שנאמרו ונכתבו?

מעיין: "אתה נאלץ לפתח עור עבה במיוחד בדברים האלו. אמרו על סער שהוא בן אדם אלים וזה כמובן אבסורד, אם כבר אני זאת שמרביצה לו בבית. לא רציתי לצאת ולסנגר עליו אבל ידעתי מי זה סער ואיזה בן אדם הוא ופשוט לא פירשו את ההתנהגות שלו נכון. אני יודעת מי הגבר שלי ומה הוא שווה ואני מעדיפה את הסער של היום אחרי כל מה שהוא עבר מאשר את הסער של אז".

יש לך כעס כלפי איילה רשף?

"ממש לא, יצא לי להיתקל בה והחלפנו כמה מילים. היא חמודה נורא ואני מאחלת לה רק בהצלחה. אני יכולה להבין למה היא התלהבה מסער והיא עוד לא ראתה כלום".

סהר ומעיין שם טוב מאי 2011 (צילום: רמי מור,  יחסי ציבור )
לא רצתה אותו בהתחלה | צילום: רמי מור, יחסי ציבור
סרנדות מתחת לבית ובקשות סליחה בתקשורת

מספיק רק להסתכל לשם טוב בעיניים בשביל לקלוט את האהבה לגבר שיושב על ידה. הבחורה, עו"ד במקצועה, לא צריכה לנפק הסברים למה קיבלה את שיינפין בחזרה, אבל לו נורא חשוב לשתף. "אחרי 48 שעות שהייתי מחוץ לבית האח הבנתי שאני רוצה את מעיין ואעשה הכול בשביל להחזיר אותה אלי. ובאמת עשיתי הכול, מלשלוח לה פרחים, מכתבים, לשיר לה סירנדות מתחת לבית ולבקש ממנה סליחה בתקשורת. בסוף זה חלחל לה והיא קיבלה אותי חזרה".

מעיין: "אני אשקר אם אגיד שלא היה לי כעס מסוים כלפיו ולא נפגעתי ממנו קצת. ברגע שהוא יצא מהבית אני כבר המשכתי הלאה ולא חשבתי שכבר נחזור להיות ביחד, אבל הרגש לא נעלם. ידעתי שאני אוהבת אותו. החוויה הזאת אומנם הייתה זעזוע בשביל שנינו אבל אני יודעת מי זה הבן אדם והחלטתי לא לוותר עליו".

סער: "חזרנו, אבל לשנינו זו הייתה חוויה טראומתית. שנינו היינו בהלם ועברנו טראומה מאוד גדולה".

מעיין: "לא הפסקנו לאהוב לרגע אבל הנסיבות פשוט לא אפשרו לנו. הייתה על סער תרעומת ציבורית כל כך גדולה ועליהום עצום שפשוט לא אפשרה לנהל את הקשר הזה בסטיאוציה שנוצרה".

סער: "לקחנו הפוגה של ארבעה חודשים בשביל שהדברים יתקררו קצת ואז נוכל לבחון את הדברים מחדש. נסעתי לתיאלנד ושם החלטתי שאני רוצה את מעיין ואעשה הכול בשביל להחזיר אותה. זה לא בא לי בקלות, המוכר פרחים הפך להיות לחבר הכי טוב שלי. כל שבוע שלחתי לה סחלבים וזרי פרחים, אין פרח שלא שלחתי לה. היא שלחה לי הודעה שעץ עקום לא מתיישר, אז הפכתי את גוגל עד שמצאתי שיטה ששבה אפשר ליישר עצים.

סהר ומעיין שם טוב מאי 2011 (צילום: רמי מור,  יחסי ציבור )
בתיכנון: שלושה ילדים וכלב | צילום: רמי מור, יחסי ציבור
מעיין: "לא ידעתי אם אני רוצה להיכנס לזה שוב פעם. לא חשבתי שהקשר יכול לחזור להיות מה שהוא היה לפני כי היינו זוג רגיל ופתאום כל הדבר הזה קרה. בסופו של דבר למדתי לקבל את העובדה שאנחנו לא זוג רגיל וסער כבר לא יחזור להיות אנונימי. אנחנו בוחרים מה אנחנו רוצים לחשוף ומה לא. הגענו למקום של השלמה. אנחנו כבר לא נלחמים, אלא נשענים לאחור בנחת".

סער: "זה שאנחנו ביחד למרות כל מה שעברנו אומר את הכל על הקשר בנינו. אנחנו עדיין מלקקים את הפצעים ויש דברים שעולים אבל אנחנו לומדים לשחרר את הכעס. אנחנו בתהליך של החלמה היום, אבל אני יכול להגיד בוודאות שמעולם לא אהבתי מישהי כמו שאני אוהב את מעיין ואני יודע שננצח את הכול".

אז מתי אתה כורע ברך?

"אני יודע היום באופן הכי וודאי שיש שמעיין היא הבחורה שאני רוצה לבלות איתה את שארית חיי, אבל אני עוד לא יודע איך לתרגם את זה לחתונה. יש לי חרדות מהמילה הזאת, והרווקות הזאת שדבקה בי, היא חלק ממני. עכשיו אנחנו עוברים לגור ביחד בבית שלי ששיפצתי והתנהלות ביננו היא של זוג נשוי לכל דבר. אני עוד צריך להסתגל לרעיון, אבל תמיד הייתי בן אדם שלא בורח מהפחדים שלו ומתמודד איתם. זה יקרה, אבל אני רק מחכה לרגע הנכון".

מעיין: "אני לא בלחץ, אני קודם כל מאמינה בזוגיות טובה לפני כל הגדרה או טקס. כנראה שסער הוא כמו ג'חנון, הוא צריך להתבשל לאט. כרגע טוב לנו ושזה יגיע זה יגיע, אבל שנינו יודעים לאן זה הולך".

איך הצלחת לאלף את הרווק התל אביבי המושבע?

"אני חושבת שהצלחתי לחדור ללב שלו ולנפץ את כל החומות ומנגנוני ההגנה למיניהם. הוא רק נראה מאצ'ו אבל מבפנים הבן אדם יותר רך מג'לי".

איפה אתם עוד חמש שנים מעכשיו?

"שלושה ילדים, בית גדול עם כלב והרבה אהבה".